Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

150 zł premii za Konto Jakie Chcę dla młodych w Santander Bank Polska + 80 zł w programie poleceń

150 zł premii za Konto Jakie Chcę dla młodych w Santander Bank Polska + 80 zł w programie poleceń

Tradycyjnie organizatorem Money Manii (cyklicznej akcji dla osób korzystających z promocji bankowych) jest Totalmoney.pl sp. z o.o., a partnerem obecnej edycji jest Santander Bank Polska. 20. edycja tej akcji  trwa do 13 listopada 2019 r.

Niezależnie od przewidzianej w niej premii 150 zł możesz zgarnąć nawet kilkaset złotych w innych akcjach dotyczących Konta Jakie Chcę (szczegóły niżej). Szczególnie polecamy 80 zł w programie poleceń. O tej promocji musisz wiedzieć już przy składaniu wniosku o rachunek.

Kto może starać się o premię?

Uczestnikami promocji mogą być pełnoletnie osoby fizyczne, w przedziale wiekowym od 18 do 26 roku życia, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, obywatelstwo polskie oraz miejsce zamieszkania na terenie Polski. Regulamin wyklucza tych, którzy po 14 października 2018 r. byli posiadaczami lub współposiadaczami rachunku osobistego w Santander Bank Polska.

Nagrody nie otrzymają także osoby, które w czasie trwania opisywanej akcji wzięły udział w promocji Konta Jakie Chcę dla młodych organizowanej przez inny podmiot współpracujący z bankiem.

Na początek przystąp do Money Manii

W przypadku, gdy brałeś udział w poprzednich edycjach Money Manii, ten etap pomijasz, dotyczy on tylko nowych uczestników.

Jeśli jesteś debiutantem, do 13 listopada 2019 r. zarejestruj się i załóż profil na stronie www.moneymania.pl W trakcie rejestracji musisz podać swoje personalia i adres e-mail.

Kliknij w link otrzymany w wiadomości przesłanej przez organizatora promocji i potwierdź rejestrację.

Warunki uczestnictwa w promocji

Po przedstawieniu grona potencjalnych uczestników promocji i obowiązku przystąpienia do grona „moneymaniaków” czas na opisanie działań, które zagwarantują Ci zdobycie 150 zł premii:

Krok 1
Krok 1

Do 13 listopada 2019 r. zaloguj się na konto w Money Manii, kliknij w aktywny link, który przekieruje Cię na stronę Santandera. To właśnie na niej złóż wniosek o Konto Jakie Chcę dla młodych i kartę debetową.

W formularzu wniosku znajdziesz miejsce na wpisanie kodu polecenia, który pozwoli Ci zdobyć dodatkowe 80 zł. Jeśli nie posiadasz takiego kodu, możesz skorzystać z naszego. W tym celu wypełnij ten krótki formularz.

Krok 2
Krok 2

Do 30 listopada 2019 r. podpisz z Santanderem umowę o rachunek wraz z kartą debetową.

Krok 3
Krok 3

Do 31 grudnia 2019 r. wyraź zgodę na otrzymywanie wyciągów poprzez elektroniczne kanały kontaktu (tzw. porozumienie EKK).

Krok 4
Krok 4

Także do 31 grudnia 2019 r. spełnij dwa warunki:

  • zapewnij wpływ na nowo otwarte konto na kwotę minimum 200 zł;
  • wykonaj przynajmniej 1 płatność kartą debetową na dowolną kwotę.
Krok 5
Krok 5

Do 14 stycznia 2020 r. uzupełnij na swoim koncie na stronie www.moneymania.pl numer swojego Konta Jakie Chcę dla młodych. Jeśli tego nie zrobisz w tym terminie, Twoja nagroda bezpowrotnie przepadnie.

Informacja
Informacja

O przyznaniu premii organizator powiadomi Cię w wiadomości mailowej wysłanej do 31 stycznia 2020 r.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę otrzymasz najpóźniej 14 lutego 2020 r.

Ważne informacje

W każdej promocji dla osiągnięcia sukcesu kluczowe jest dobre zrozumienie i przestrzeganie zapisów regulaminu. Oto, na co musisz zwrócić uwagę tym razem.

Wymagane zgody

Składając wniosek o Konto Jakie Chcę dla młodych, musisz wyrazić zgody na:

  • przetwarzanie danych osobowych dla celów kontaktu w sprawach związanych z jego realizacją;
  • kontakty marketingowe ze strony Santander Bank Polska, w tym drogą elektroniczną;
  • przekazanie przez bank organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową. Chodzi o potwierdzenie przez Santandera spełnienia przez Ciebie warunków uprawniających do wypłaty nagrody.

Udzielonych zgód nie możesz odwołać do chwili otrzymania nagrody.

Transakcje kartą i wpływy

Regulamin pozwala na wykonanie transakcji bezgotówkowej, będącej zapłatą za towary lub usługi, kartą debetową w dowolnym punkcie usługowo–handlowym lub serwisie internetowym.

Wymagania regulaminu dotyczące wpływu na rachunek spełni jego zasilenie, o ile pieniądze nie będą pochodziły z innego Twojego konta w Santander Bank Polska. Niedozwolone są też przelewy SEPA i w walucie obcej.

Dodatkowe uwagi

Pamiętaj, by adres e-mail podany we wniosku o konto był taki sam jak zapisany w formularzu rejestracyjnym Money Manii.

Z otrzymanej gotówki będziesz mógł się cieszyć bez ograniczeń, gdyż nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Konto Jakie Chcę dla młodych

Rachunek oferowany przez Santandera osobom w wieku 18 – 26 lat jest bezwarunkowo darmowy, podobnie korzystanie ze wszystkich bankomatów w Polsce. Koszty mogą się pojawić jedynie w przypadku karty. Standardowo jest ona uruchamiana z opłatą 3 zł/miesiąc. Można jednak zobowiązać się do wykonywania „plastikiem” 5 transakcji w miesiącu i wówczas bank nie pobierze prowizji. Gdybyś jednak tego nie zrobił, stracisz 5 zł.

Rachunek ten można polecić szczególnie zwolennikom nowoczesnych form płatności, gdyż ich gama w ofercie Santandera jest bardzo szeroka.

Dodatkowe nagrody - nawet kilkaset złotych

Jak wspomnieliśmy na wstępie, z Kontem Jakie Chcę związane są i inne akcje specjalne. Spójrz, ile może zyskać dodatkowo:

Spróbuj swoich sił, poczuj radość z nagrody

Czytając warunki zdobycia nagrody w tej promocji, nie można narzekać na wyśrubowane wymagania. Zapewnienie wpływu w wysokości min. 200 zł oraz zrealizowanie choćby jednej transakcji bezgotówkowej to bardzo proste zadania. Na dodatek nie ma dodatkowych obostrzeń dotyczących jednej czy drugiej operacji. Przypominamy też o bonusach za udział w innych akcjach Santandera.

Rozważ uczestnictwo w tej akcji, daj sobie szansę na poczucie radości z otrzymanej premii. Może zachęcony sukcesem zdecydujesz się na udział w kolejnych promocjach, z bardziej skomplikowanymi warunkami, ale i wyższymi nagrodami.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin akcji "Money Mania 20"

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.