Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 13 września 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: mBank lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: Nawet 150 zł za eKonto osobiste w mBanku + 2,6% na rachunku Moje cele.

140 zł w gotówce za eKonto osobiste w mBanku w 19. edycji Money Manii

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

140 zł w gotówce za eKonto osobiste w mBanku w 19. edycji Money Manii
Źródło: strona promocji

Tradycyjnie organizatorem Money Manii (cyklicznej akcji dla osób korzystających z promocji bankowych) jest Totalmoney.pl sp. z o.o., a partnerem obecnej edycji jest mBank. Tym razem do rozdania jest 2000 nagród.

Uczestnicy promocji

Do tej akcji specjalnej możesz przystąpić do 13 września 2019 r. Jest ona adresowana do pełnoletnich osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych oraz miejsce zamieszkania na terytorium Polski, które po 1 stycznia 2017 r. nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego albo konta oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Z udziału w akcji wykluczeni są pracownicy mBanku i organizatora oraz osoby posiadające z nimi konto wspólne.

Zacznij od przystąpienia do Money Manii

W przypadku, gdy brałeś udział w poprzednich edycjach Money Manii, ten etap pomijasz, dotyczy on tylko nowych uczestników.

Jeśli chcesz dołączyć do grona „moneymaniaków”, zanim zaczniesz wypełniać warunki jej obecnej edycji, musisz wykonać dwa kroki:

Do 13 września 2019 r. zarejestruj się i załóż profil na stronie www.moneymania.pl W trakcie rejestracji musisz podać swoje personalia i adres e-mail.

Kliknij w link otrzymany w wiadomości przesłanej przez organizatora promocji i potwierdź rejestrację.

Czas na konkretne działania

Kolejne kroki będą już związane bezpośrednio z udziałem w 19. edycji Money Manii. Jak wspomnieliśmy, Twoim zadaniem będzie otwarcie eKonta osobistego.

Krok 1
Krok 1

Do 13 września 2019 r. zaloguj się na konto w Money Manii, kliknij w aktywny link, który przekieruje Cię na stronę mBanku i złóż wniosek o eKonto (pamiętaj o ograniczonej puli nagród!) wraz z kartą debetową. Wyraź przy tym zgodę na przekazanie przez bank organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową. Chodzi o potwierdzenie przez mBank spełnienia przez Ciebie warunków uprawniających do wypłaty nagrody.

Krok 2
Krok 2

Do 30 września 2019 r. podpisz z mBankiem umowę o wspomniany rachunek.

Krok 3
Krok 3

Do 15 października 2019 r. uzupełnij na stronie www.moneymania.pl w swoim profilu numer rachunku otwartego w mBanku.

Krok 4
Krok 4

Do 31 października 2019 r.wykonaj przynajmniej 5 transakcji, korzystając z konta lub karty. Mogą to być przelewy na konto w innym banku, płatności kartą w placówkach stacjonarnych lub sklepach internetowych. Kwota nie ma znaczenia.

Nagroda
Nagroda

Informację o przyznaniu premii w wysokości 140 zł otrzymasz w wiadomości mailowej do 25 listopada 2019 r., a przelew powinien dotrzeć na Twoje konto do 29 listopada 2019 r.

Drukuj

Ważne informacje

Przystępując do tej promocji, musisz wiedzieć, że nie zostaną zaliczone operacje anulowane i zwrócone, to oczywiste. Warunków regulaminu nie spełnią też wypłata z bankomatu i przelewy z konta na rachunki prowadzone w mBanku.

Pamiętaj, by adres e-mail podany we wniosku o konto był taki sam jak zapisany w formularzu rejestracyjnym Money Manii.

Z otrzymanej gotówki będziesz mógł się cieszyć bez ograniczeń, gdyż nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

eKonto osobiste w mBanku

Bezwarunkowo darmowe konto, łatwa do uniknięcia opłata za kartę (konieczne jest wykonanie choćby jednej transakcji kartą lub mobilnie Google Pay, Apple Pay, Blikiem) i wypłaty z bankomatów (wystarczy nie wypłacać kwot niższych niż 100 zł) – oto najkrótsza charakterystyka eKonta osobistego z oferty mBanku.

Atrakcyjna nagroda za krótką aktywność

Zadanie, jakie stoi przed uczestnikami tej akcji, jest tak proste, że trudno sobie wyobrazić łatwiejsze. Wymagane jest jedynie założenie eKonta osobistego i wykonanie 5 transakcji. Organizator daje swobodę, czy będą to przelewy do innego banku, czy też płatności kartą w placówkach stacjonarnych lub sklepach internetowych. Tym samym dopuszczalne jest, byś zalogował się do bankowości elektronicznej mBanku i wykonał za jednym zamachem 5 przelewów na dowolną kwotę na swój rachunek w innym banku. Za 5 minut działania otrzymasz 140 zł!

Łatwa akcja, w sam raz dla początkujących Łowców Promocji, by przekonali się, że udział w promocjach bankowych naprawdę może przynosić zyski.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji Money Mania edycja 19

O banku

mBank to pierwszy w Polsce bank internetowy, który powstał w 2000 r. Formalnie nowa instytucja była częścią grupy BRE Banku SA (do którego należał też Multibank), jednak w celu ujednolicenia usług w 2013 r. wszystkie podmioty przyjęły wspólną markę – mBank – która obejmuje zarówno bankowość detaliczną, jak i korporacyjną.

W ciągu kilkunastu lat swojej działalności mBank otrzymał wiele prestiżowych nagród i wyróżnień, m.in. Best of Show, Przyjazny Bank Newsweeka, World Best Internet Banks 2010, Godło Jakości Obsługi.

Czytaj więcej