Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 13 września 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: mBank lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: eKonto osobiste w mBanku ponownie z premią 140 zł oraz 2,5% na rachunku Moje cele.

140 zł w gotówce za eKonto osobiste w mBanku w 19. edycji Money Manii

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

140 zł w gotówce za eKonto osobiste w mBanku w 19. edycji Money Manii
Źródło: strona promocji

To już 19. edycja Money Manii. Zadanie dla uczestników tej promocji, w której do zdobycia jest 140 zł premii gotówkowej, polega na otwarciu eKonta osobistego w mBanku i wykonaniu minimum 5 transakcji z wykorzystaniem konta lub karty. Więcej wymagań nie ma, więc to jedna z najprostszych akcji, w której możesz wziąć udział.

Tradycyjnie organizatorem Money Manii (cyklicznej akcji dla osób korzystających z promocji bankowych) jest Totalmoney.pl sp. z o.o., a partnerem obecnej edycji jest mBank. Tym razem do rozdania jest 2000 nagród.

Uczestnicy promocji

Do tej akcji specjalnej możesz przystąpić do 13 września 2019 r. Jest ona adresowana do pełnoletnich osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych oraz miejsce zamieszkania na terytorium Polski, które po 1 stycznia 2017 r. nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego albo konta oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Z udziału w akcji wykluczeni są pracownicy mBanku i organizatora oraz osoby posiadające z nimi konto wspólne.

Zacznij od przystąpienia do Money Manii

W przypadku, gdy brałeś udział w poprzednich edycjach Money Manii, ten etap pomijasz, dotyczy on tylko nowych uczestników.

Jeśli chcesz dołączyć do grona „moneymaniaków”, zanim zaczniesz wypełniać warunki jej obecnej edycji, musisz wykonać dwa kroki:

Do 13 września 2019 r. zarejestruj się i załóż profil na stronie www.moneymania.pl W trakcie rejestracji musisz podać swoje personalia i adres e-mail.

Kliknij w link otrzymany w wiadomości przesłanej przez organizatora promocji i potwierdź rejestrację.

Czas na konkretne działania

Kolejne kroki będą już związane bezpośrednio z udziałem w 19. edycji Money Manii. Jak wspomnieliśmy, Twoim zadaniem będzie otwarcie eKonta osobistego.

Drukuj

Ważne informacje

Przystępując do tej promocji, musisz wiedzieć, że nie zostaną zaliczone operacje anulowane i zwrócone, to oczywiste. Warunków regulaminu nie spełnią też wypłata z bankomatu i przelewy z konta na rachunki prowadzone w mBanku.

Pamiętaj, by adres e-mail podany we wniosku o konto był taki sam jak zapisany w formularzu rejestracyjnym Money Manii.

Z otrzymanej gotówki będziesz mógł się cieszyć bez ograniczeń, gdyż nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

eKonto osobiste w mBanku

Bezwarunkowo darmowe konto, łatwa do uniknięcia opłata za kartę (konieczne jest wykonanie choćby jednej transakcji kartą lub mobilnie Google Pay, Apple Pay, Blikiem) i wypłaty z bankomatów (wystarczy nie wypłacać kwot niższych niż 100 zł) – oto najkrótsza charakterystyka eKonta osobistego z oferty mBanku.

Atrakcyjna nagroda za krótką aktywność

Zadanie, jakie stoi przed uczestnikami tej akcji, jest tak proste, że trudno sobie wyobrazić łatwiejsze. Wymagane jest jedynie założenie eKonta osobistego i wykonanie 5 transakcji. Organizator daje swobodę, czy będą to przelewy do innego banku, czy też płatności kartą w placówkach stacjonarnych lub sklepach internetowych. Tym samym dopuszczalne jest, byś zalogował się do bankowości elektronicznej mBanku i wykonał za jednym zamachem 5 przelewów na dowolną kwotę na swój rachunek w innym banku. Za 5 minut działania otrzymasz 140 zł!

Łatwa akcja, w sam raz dla początkujących Łowców Promocji, by przekonali się, że udział w promocjach bankowych naprawdę może przynosić zyski.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji Money Mania edycja 19

O banku

mBank to pierwszy w Polsce bank internetowy, który powstał w 2000 r. Obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej. mBank od początków swojej działalności rozwija się dość dynamicznie i wprowadza do oferty nowoczesne i innowacyjne produkty i usługi, które kierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm i korporacji.

Czytaj więcej

Komentarze