Money Mania XIV: 150 zł w formie bonu na Allegro za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku

Promocja zakończyła się dnia 13 maja 2018 r.

Money Mania XIV: 150 zł w formie bonu na Allegro za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku Źródło obrazka: strona promocji

Właśnie ruszyła XIV edycja Money Manii adresowana do nowych klientów Alior Banku. Wystarczy, że założysz Konto Jakże Osobiste i wykażesz się niewielką aktywnością w korzystaniu z rachunku, a zyskasz bon na Allegro o wartości 150 zł. To jedna z najwyższych w ostatnich latach premii oferowanych za otwarcie rachunku w tym banku. Z oferty możesz skorzystać do 13 maja 2018 r.

Szukasz odpowiedniego konta osobistego i nie pogardzisz dodatkową premią? Jeśli tak, najnowsza wspólna akcja Totalmoney.pl sp. z o.o i Alior Banku może przypaść Ci do gustu. Po pierwsze, do zdobycia jest całkiem atrakcyjny bonus - bon elektroniczny o wartości 150 zł do zrealizowania w serwisie Allegro.pl. Po drugie - nagroda jest gwarantowana i trafi w Twoje ręce, jeśli spełnisz dwa proste warunki (opisujemy je w dalszej części artykułu).

Kto może wziąć udział w Money Manii XIV?

Jak to w tego typu akcjach bywa, w Money Manii XIV mogą wziąć udział wyłącznie nowi klienci Alior Banku. Zgodnie z regulaminem są to pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które w okresie dwóch lat przed datą złożenia wniosku o Konta Jakże Osobiste nie posiadały w Alior Banku następujących produktów:

 • rachunku rozliczeniowo-oszczędnościowego,
 • rachunku w Kantorze Walutowym Alior Banku,
 • Karty Kibica.

Z uczestnictwa w promocji wykluczeni są także pracownicy organizatora oraz banku.

Prosty sposób na zdobycie 150 zł

Przejdźmy teraz do warunków, które musisz spełnić. Aby wziąć udział w akcji i otrzymać bon o wartości 150 zł, wykonaj następujące czynności:

 1. Najpóźniej do 13 maja 2018 roku (włącznie) zarejestruj się w aplikacji promocyjnej za pośrednictwem serwisu internetowego organizatora, podając swoje imię i nazwisko, adres email oraz akceptując regulamin.
 2. Potwierdź swój udział w akcji promocyjnej, klikając w link umieszczony w wiadomości email, którą organizator prześle na podany przez Ciebie adres, a następnie wypełnij i wyślij wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą debetową.
 3. Do 30 maja 2018 r. podpisz z bankiem umowę o prowadzenie Konta Jakże Osobistego wraz z kartą. Na tym etapie będziesz musiał również wyrazić zgodę na przetwarzanie przez bank Twoich danych osobowych dla celów marketingowych (i nie odwołać jej przynajmniej do 31 sierpnia 2018 roku).
 4. Do 31 lipca 2018 roku (włącznie) uzyskaj wpływy na konto na łączną sumę co najmniej 1000 zł oraz wykonaj co najmniej 3 płatności bezgotówkowe na dowolną kwotę. Do akceptowanych przez bank płatności należą transakcje kartą lub Blikiem dokonane w sklepach stacjonarnych lub internetowych (z drobnymi wyjątkami, o których piszemy dalej).

Standardowo, z jednego profilu w Aplikacji można założyć tylko jedno konto.

Wyjątki, o których powinieneś pamiętać

Pamiętaj jednak, że nie wszystkie transakcje bezgotówkowe umożliwią ci zdobycie premii. Do takich wyjątków należą: wypłaty z bankomatów, przelewy z konta na rachunki prowadzone w Alior Banku, płatności anulowane oraz transakcje kartą w punktach oznaczonych następującymi Merchant Category Code (kodami MCC):

 • 7995 - określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999 - określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111 - określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012 - określający instytucje finansowe,
 • 6211 - określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051 - określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829 - określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900 - określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Ciesz się nagrodą, nie martw się podatkiem

Informację o przyznaniu bonu elektronicznego w wysokości 150 zł, który będziesz mógł wykorzystać w sklepie internetowym Allegro, otrzymasz na adres e-mail podany przy składaniu wniosku o otwarcie konta. Bank prześle Ci nagrodę najpóźniej do 31 sierpnia 2018 r. i będziesz mógł z niej skorzystać w ciągu sześciu miesięcy od tej daty.

Szczegółowe zasady realizacji bonu określa regulamin dostępny na tej stronie. Voucher jest zwolniony z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych i nie musisz go uwzględniać w rozliczeniu rocznym.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Co oferuje Konto Jakże Osobiste?

Rachunek rozliczeniowo-oszczędnościowy Alior Banku może się spodobać osobom, które poszukują maksymalnie spersonalizowanej oferty. Wraz z kontem bank zapewnia szeroką gamę dodatkowych korzyści - dwie otrzymasz całkowicie za darmo, za każdą kolejną (opcjonalną) zapłacisz jedyne 3,50 zł miesięcznie. W katalogu korzyści dostępnych jest 9 bonusów, m.in.: darmowa wypłata ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą, wyższe oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym czy 1% zwrotu za płatności mobilne.

Także opłaty za rachunek są dość przystępne, zwłaszcza dla osób poniżej 26. roku życia. Młodsi klienci banku nie zapłacą prowizji za prowadzenie konta, natomiast pozostałe osoby mogą uniknąć miesięcznej opłaty, jeśli zapewnią jednorazowy wpływ na rachunek w wysokości co najmniej 1500 zł (w przeciwnym wypadku bank naliczy im prowizję w wysokości 10 zł). Z kolei korzystanie z karty staje się darmowe pod warunkiem dokonania w miesiącu transakcji bezgotówkowych o łącznej wartości min. 300 zł (standardowa opłata to 5 zł).

Dużym atutem Konto Jakże Osobistego jest szeroki wachlarz dodatkowych usług. Są to m.in. nowoczesna aplikacja mobilna na iOS-a i Androida, Blik, płatności zbliżeniowe telefonem za pośrednictwem Google Pay i HCE czy limit odnawialny.

Rachunek może również przypaść do gustu osobom, które szukają ciekawych produktów oszczędnościowych. Będą mogły one skorzystać z aż dwóch propozycji - Konta lokacyjnego z promocyjnym oprocentowaniem dla nowych środków do 100 tys. zł (2,50 % w skali roku przez 4 miesiące) oraz bezpłatnego rachunku oszczędnościowego. W przypadku tego ostatniego produktu bank zastosował ciekawe rozwiązanie - sam możesz zdecydować o wysokości oprocentowania. Jako nowy klient Alior Banku otrzymasz przez pierwsze 3 miesiące podwyższone oprocentowanie na poziomie 2% w skali roku, jeśli jednak w ramach pakietu korzyści zadecydujesz się na rachunek oszczędnościowy, to do 30 czerwca 2018 r. oprocentowanie dla kwot do 20 000 zł wyniesie aż 3% w skali roku.

Więcej o Koncie Jakże Osobistym dowiesz się tutaj.

Komentarz redakcji

Naszym zdaniem zasady uczestnictwa w najnowszej Money Manii są klarowne i proste – jedynym warunkiem, jaki musisz spełnić, aby otrzymać gwarantowany bon na Allegro o wartości 150 zł, jest zasilenie rachunku kwotą 1000 zł i wykonanie 3 transakcji bezgotówkowych (kartą lub Blikiem). Ponieważ pod uwagę będzie brana wyłącznie liczba, a nie wartość kwotowa transakcji, spełnienie tego warunku przyjdzie Ci z łatwością, zwłaszcza jeżeli często posługujesz się kartą.

Weź jednak pod uwagę fakt, że Konto Jakże Osobiste jest rachunkiem dla dość aktywnych klientów. Aby uzyskać zwolnienie z opłat za prowadzenie rachunku i obsługę karty, musisz wykonać transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości min. 300 zł i zapewnić wpływ na rachunek w wysokości 1500 zł miesięcznie. Z drugiej strony podwyższone oprocentowanie 3,0% w skali roku, jakie oferuje rachunek oszczędnościowy powiązany z Kontem Jakże Osobistym, w znacznym stopniu zwiększa atrakcyjność rachunku.

Reasumując, jeżeli szukasz konta, które będziesz mógł łatwo dostosować do swoich potrzeb i jednocześnie zarobić łatwe 150 zł - udział w najnowszej Money Manii będzie dobrym wyborem.

Z ostatniej chwili

 • 18.02.2019 16:47

  Z kartą kredytową Citibanku można zyskać do 21 000 punktów w programie Priceless Specials.

 • 18.02.2019 15:34

  mBank kontynuuje, pomimo zmiany w ofercie kont osobistych, promocję eKonto z premią, w której zgarnąć można do 150 zł.

 • 18.02.2019 13:11

  Przedsiębiorcy po raz kolejny mogą zdobyć nawet 1500 zł od Alior Banku. Wystarczy założenie iKonta Biznes i aktywne korzystanie z niego.

 • 15.02.2019 17:20

  Za opłacenie zamówienia na empikfoto.pl przy pomocy cyfrowego portfela Masterpass przysługuje 20 zł zniżki na kolejne zakupy.

 • 15.02.2019 13:50

  Karnety do obiektów sportowo-rekreacyjnych o łącznej wartości 378 zł - oto nagroda w promocji Konta Optymalnego z oferty BGŻ BNP Paribas.

 • 12.02.2019 16:00

  200 zł za założenie Konta 360° w Banku Millennium znów jest dostępne. Wspaniała promocja powróciła. Ponownie bardzo proste warunki do spełnienia.

 • 12.02.2019 13:52

  Orange Finanse wkrótce zmieni nazwę na Kompakt Finanse, a następnie zniknie z rynku. mBank zdradza, co to oznacza dla klientów.

 • 11.02.2019 15:32

  W prostej mini promocji ING Banku Śląskiego za 2 płatności mobilne Google Pay możecie zdobyć 20 zł premii.

 • 8.02.2019 11:22

  Zakładając Konto Przekorzystne dla młodych z oferty Pekao możesz otrzymać za darmo 1 z 30 szkoleń. Wartość nagrody wynosi kilkaset złotych.

 • 7.02.2019 14:19

  Nowi posiadacze Nest Konta mogą aktualnie zdobyć do 150 zł premii za aktywne korzystanie z rachunku.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.