Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Money Mania XII: 150 zł na zakupy na Allegro za założenie Konta 360° w Banku Millenium

Money Mania XII: 150 zł na zakupy na Allegro za założenie Konta 360° w Banku Millenium
Źródło: strona promocji Money Mania

Organizatorem promocji oraz fundatorem premii jest Money.pl, właściciel popularnego portalu o tematyce finansowej, natomiast Bank Millenium występuje w roli współorganizatora akcji. Promocja jest dostępna na stronie moneymania.pl do 6 listopada 2017 r.

Osoby, które zdecydują się na skorzystanie z tej oferty oraz spełnią warunki określone w regulaminie, otrzymają bon o wartości 150 zł do wykorzystania w serwisie allegro.pl.

Promocja tylko dla nowych klientów

W promocji mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz polskie obywatelstwo, które w okresie od 1 kwietnia 2015 roku do momentu przystąpienia do promocji nie posiadały konta w Banku Millennium (zastrzeżenie to dotyczy także współwłaścicieli i pełnomocników rachunków oraz przedstawicieli ustawowych, opiekunów i kuratorów).

Oprócz tego z oferty nie będą mogły skorzystać osoby, które mają obecnie zawartą z Millennium umowę na jakikolwiek inny produkt (przykładowo - przed przystąpieniem do promocji otworzyły lokatę lub wykupiły kartę kredytową).

Jak zdobyć bon o wartości 150 zł?

W tym celu należy spełnić łącznie następujące warunki:

  1. Do 6 listopada 2017 r. zarejestrować się w aplikacji na stronie organizatora promocji, podając swoje imię i nazwisko oraz adres email. Następnie kliknąć w link aktywacyjny przesłany na adres e-mailowy oraz za jego pośrednictwem przejść na stronę banku i złożyć wniosek o wybrane konto (360° lub 360° Student) wraz z kartą debetową.
  2. We wniosku należy także wyrazić zgodę na marketing banku oraz na przekazanie przez Bank Millennium informacji objętych tajemnicą bankową organizatorowi akcji. Udzielenie zgody jest konieczne, aby organizator mógł wydać uczestnikom nagrody.
  3. Do 10 listopada 2017 r. (włącznie) podpisać umowę o prowadzenie konta oraz wydanie karty debetowej oraz aktywować rachunek (za pośrednictwem kuriera lub podczas wizyty w oddziale banku).
  4. W listopadzie i w grudniu 2017 roku zasilić nowo otwarte konto kwotą co najmniej 1000 zł oraz wykonać co najmniej jedną płatność kartą (oba warunki należy spełnić w każdym z dwóch wspomnianych wcześniej miesięcy). Bank będzie brał pod uwagę wyłącznie transakcje przeprowadzane w terminalach POS i przez Internet, natomiast przelewy, wypłaty z bankomatów i transakcje anulowane nie będą w tej promocji uwzględniane.

Ważne! Transakcji z wykorzystaniem karty debetowej nie warto zostawiać na ostatnią chwilę, gdyż może się okazać, że nie zostanie ona zaksięgowana przez bank do końca miesiąca i w efekcie naszej opieszałości stracimy prawo do premii.

Wypłata nagrody i kwestie podatkowe

O przyznaniu premii organizator poinformuje uczestników nie później niż do dnia 22 stycznia 2018 r. za pomocą wiadomości e-mail. W mailu zostanie również przesłany elektroniczny voucher uprawniający do zakupów w serwisie Allegro.pl w ciągu 180 dni od daty jego przekazania. Kod pojawi się także w aplikacji promocyjnej w zakładce „Moje dane” dostępnej po zalogowaniu. Wartość nagrody jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych, co oznacza, że nie trzeba jej wykazywać w zeznaniu podatkowym.

Ważne! Każdy uczestnik może otrzymać tylko jedną premię, niezależnie od tego, ile kont założy.

Regulamin promocji znajdziesz na stronie organizatora.

Warunkowo bezpłatne Konto 360˚

Obecnie Konto 360° jest zaliczane do ścisłej czołówki rachunków osobistych, nie tylko ze względu na konkurencyjne opłaty, lecz również ze względu na nowoczesne usługi, z których mogą skorzystać posiadacze rachunku (np. płatności Blik, przelewy na e-mail i numer telefonu, funkcjonalna aplikacja mobilna, Manager Finansów, pakiety ubezpieczeń czy program rabatowy „Inspiracje”). Zapewniając comiesięczny wpływ na konto w wysokości 1000 zł i wykonując przynajmniej jedną płatność kartą na dowolną kwotę, zyskujemy zwolnienie z prowizji za prowadzenie konta (standardowa opłata to 8 zł), bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz brak opłaty za obsługę karty (7 zł). Z kolei, aby Konto 360º Student stało się bezpłatne, wystarczy wykonać choć jedną transakcję bezgotówkową kartą w miesiącu (bank nie wymaga comiesięcznych wpływów na rachunek).

2,5% na koncie oszczędnościowym i lokacie

Kolejnym atutem Konta 360˚ jest też możliwość skorzystania z atrakcyjnych produktów oszczędnościowych, np. 3-miesięcznej Lokaty Mobilnej na 2,5% czy Konta Oszczędnościowego Profit z oprocentowaniem 2,5% przez 3 miesiące dla nowych środków do 100 000 zł. Warto podkreślić, że z ofert tych można korzystać cyklicznie, czyli, gdy np. zakończy się lokata, możemy ją założyć ponownie na korzystnych warunkach.

Dodatkowo posiadacze nowo otwartego konta mogą przystąpić do programu poleceń Banku Millennium, w którym do zdobycia są następujące nagrody: bilety do kina, 80 zł w formie bonu do Empiku, 10% zwrotu od płatności kartą lub Blikiem (maks. 90 zł) lub lokata oprocentowana na 4% w skali roku.

Szczegółową analizę konta znajdziesz tutaj.

Komentarz redakcji

Konto 360º Banku Millennium to propozycja dla aktywnych klientów, którzy wybierając rachunek osobisty, zwracają uwagę nie tylko na opłaty, lecz również na powiązane z kontem ciekawe produkty oszczędnościowe oraz dodatkowe funkcjonalności. Pod tym względem Konta 360˚ - zarówno w "wersji dorosłej", jak i studenckiej – ma naprawdę sporo do zaoferowania.

Niewątpliwie mocną stroną rachunku jest możliwość skorzystania z dobrze oprocentowanego Konta Oszczędnościowego i Lokaty Mobilnej. Kolejnym atutem są nowoczesne metody płatności (Blik, przelewy na e-mail i numer telefonu) czy przyjazna dla użytkowników aplikacja mobilna, ułatwiająca zarządzanie kontem.

Choć standardowe opłaty za korzystanie z rachunku na pierwszy rzut oka wydają się wysokie, to jednak w praktyce można je zredukować do zera – wystarczy zapewnić minimalne wpływy na konto w kwocie min. 1000 zł oraz wykonać przynajmniej jedną transakcję kartą debetową w miesiącu, aby uniknąć prowizji za prowadzenie rachunku, obsługę karty płatniczej i wypłaty z krajowych bankomatów.

Nietrudno zauważyć, że w przypadku uczestników nowej edycji Money Manii spełnienie tych warunków wiąże się z dodatkowym profitem w postaci bonu zakupowego na Allegro.pl o wartości 150 zł. Jeżeli więc na Twój rachunek co miesiąc wpływa min. 1000 zł i korzystasz z karty debetowej – przystępując do promocji, możesz zdobyć za jednym zamachem atrakcyjną premię oraz bezpłatne konto ze świetnym pakietem oszczędnościowym.

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.