Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 20 grudnia 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Santander Bank Polska lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: Konto Jakie Chcę z rekordowym bonusem 300 zł + 530 zł w pozostałych promocjach konta osobistego w Santander Bank Polska!.

200 zł za prostą aktywność na Koncie Jakie Chcę w Santander Bank Polska + bonusy o wartości kilkuset złotych!

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

200 zł za prostą aktywność na Koncie Jakie Chcę w Santander Bank Polska + bonusy o wartości kilkuset złotych!
Źródło: strona promocji

Najnowsza odsłona Money Manii adresowana jest do osób, które mają ochotę na 200 zł premii i nie będą narzekały na konieczność spełnienia trzech prostych obowiązków – otwarcie Konta Jakie Chcę, zapewnienie wpływu na nowo otwarty rachunek oraz dokonanie 3 transakcji bezgotówkowych kartą. Tak, naprawdę tylko tyle wystarczy do zdobycia bonusu. Chcesz więcej? Jest taka możliwość, o ile zrealizujesz dodatkowe zadania.

Organizator Money Manii (cyklicznej akcji dla osób korzystających z promocji bankowych), czyli Totalmoney.pl sp. z o.o., skracając 20. edycję, zapowiadał, że tuż po jej zakończeniu ruszy z nową, atrakcyjną promocją. Opisywana akcja to dowód, że słowa dotrzymał: 200 zł to atrakcyjna premia za niewielki wysiłek potrzebny do jej zdobycia.

Partnerem 21. edycji Money Manii, która potrwa do 20 grudnia 2019 r., ponownie jest Santander Bank Polska.

Kto ma szansę na premię?

Uczestnikami promocji mogą być pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, obywatelstwo polskie oraz miejsce zamieszkania na terenie Polski. Regulamin wyklucza tych, którzy po 20 listopada 2018 r. byli posiadaczami lub współposiadaczami rachunku osobistego w Santander Bank Polska.

Nagrody nie otrzymają także osoby, które w czasie trwania opisywanej akcji wzięły udział w promocji Konta Jakie Chcę organizowanej przez inny podmiot współpracujący z bankiem.

Musisz być w gronie „moneymaniaków”

Regulamin każdej edycji Money Manii wymaga, by osoba mająca chęć zgarnąć nagrodę zarejestrowała się w tej akcji, utworzyła swój profil na jej stronie internetowej. Jeśli więc brałeś udział we wcześniejszych odsłonach Money Manii, ten etap możesz pominąć - dotyczy on tylko nowych uczestników.

Chcąc znaleźć się w gronie „moneymaniaków”, do 20 grudnia 2019 r. zarejestruj się i załóż profil na stronie Moneymanii. W trakcie rejestracji zostaniesz poproszony o podanie danych osobowych oraz adresu e-mail. Po otrzymaniu od organizatora wiadomości z linkiem aktywacyjnym kliknij w niego i potwierdź rejestrację.

Zadania do wykonania

Czas przedstawić kluczowe daty, a przede wszystkim zadania, jakie napotkasz na drodze po 200 premii (a właściwie 280 zł - o czym za chwilę się przekonasz):

Drukuj

Kluczowe informacje

W przypadku wszystkich promocji bankowych najważniejsze są definicje kluczowych pojęć zapisane w regulaminach. Drobiazgowe przestrzeganie reguł akcji otwiera drogę do sukcesu, czyli zdobycia nagrody. Spójrzmy więc, na co musisz zwrócić uwagę w tej edycji Money Manii.

Wymagane zgody

Składając wniosek o Konto Jakie Chcę, musisz wyrazić zgody na:

  • przetwarzanie danych osobowych dla celów kontaktu w sprawach związanych z jego realizacją;
  • kontakty marketingowe ze strony Santander Bank Polska, w tym drogą elektroniczną;
  • przekazanie przez bank organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową. Chodzi o potwierdzenie przez Santandera spełnienia przez Ciebie warunków uprawniających do wypłaty nagrody.

Udzielonych zgód nie możesz odwołać do chwili otrzymania nagrody!

Prawidłowe transakcje kartą i wpływy na rachunek

Regulamin nie wprowadza specjalnych ograniczeń w zakresie wykonania transakcji bezgotówkowych. Możesz je zrealizować w punktach usługowo–handlowych lub serwisach internetowych. Ważne, by były to płatności za towary lub usługi. Należy z tego wnioskować, że nie zostaną uznane zasilenia portfeli elektronicznych, transfery pieniężne, transakcje związane z grami hazardowymi.

Jeśli chodzi o wpływ na rachunek, regulamin też zawiera bardzo liberalne zapisy. Dozwolone jest zasilenie Konta Jakie Chcę z dowolnego rachunku, o ile nie będzie on prowadzony w Santander Bank Polska na Twoje nazwisko. Niedozwolone są też przelewy SEPA i w walucie obcej. Najprościej będzie zatem przelać środki ze swojego konta w innym banku.

O tym też musisz wiedzieć

Sugerujemy, by adres e-mail jaki podasz rejestrując się do Money Manii i we wniosku o konto, był taki sam, na dodatek identyczny z tym, z którego korzystasz na co dzień. Pozwoli Ci to łatwiej "ogarnąć" korespondencję związaną z udziałem w tej promocji.

Do chwili otrzymania nagrody nie możesz zamknąć Konta Jakie Chcę.

Na zakończenie dobra informacja – premia, jaką otrzymasz za spełnienie warunków w 21. edycji tej akcji, będzie w całości należała do Ciebie, nie musisz się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

Dodatkowe bonusy o wartości kilkuset złotych

Przyszedł czas, by bliżej opowiedzieć o wspomnianych na wstępie dodatkowych bonusach. O jednym z nich - 80 zł za otwarcie rachunku w programie poleceń - poinformowaliśmy w harmonogramie niezbędnych działań.

Będąc już posiadaczem Konta Jakie Chcę możesz:

  • zdecydować o przekierowaniu do Santandera swojego wynagrodzenia, co da Ci szansę na 150 zł premii;
  • opłacać z nowo otwartego rachunku należności za prąd, gaz, telefon, telewizję i internet. Bank zwróci Ci 1% wydatków, maksymalnie 25 zł/miesiąc, czyli 300 zł rocznie;
  • polecać Konto Jakie Chcę innym osobom. Za każde skuteczne polecenie otrzymasz 80 zł, maksymalnie 800 zł.

Konto Jakie Chcę z oferty Santandera

Rachunek oferowany przez Santandera jest bardzo przyjazny dla jego posiadacza. Przede wszystkim bank prowadzi Konto Jakie Chcę bezwarunkowo za darmo. Klient może sam zdecydować o wysokości opłaty za kartę – 3 zł/miesiąc bez konieczności realizacji jakichkolwiek działań lub 0 zł w sytuacji wykonania 5 transakcji bezgotówkowych kartą w miesiącu. Wybierając ten drugi wariant, ale nie wywiązując z obowiązku zwalniającego z prowizji, zapłacisz 5 zł.

Konto Jakie Chcę szczególnie rekomendujemy miłośnikom nowoczesnych form płatności, gdyż ich gama w ofercie Santandera jest bardzo szeroka.

Premia za niewielki wysiłek

Od pewnego czasu promocje związane z produktami Santander Bank Polska wyróżniają się na tle konkurencji niewielką liczbą zadań do wykonania, na dodatek są one bardzo łatwe do realizacji. Jeśli szybko przystąpisz do działania, na zapewnienie łącznych wpływów w wysokości 1000 zł i wykonanie 3 transakcji kartą będziesz miał ponad 2 miesiące.

Można tylko trochę ponarzekać na fakt, że wypłata nagrody nastąpi dopiero wiosną przyszłego roku. Lepiej by było, gdyby premia była przekazywana miesiąc czy dwa po spełnieniu wymagań regulaminu. Wówczas najszybsi mogliby się z niej korzystać już na początku 2020 r.

Cieszmy się z tego, co jest i życzmy sobie, by nie było gorzej.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin "Money Mania edycja 21"

O banku

Santander Bank Polska powstał w wyniku fuzji Banku Zachodniego S.A. z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym S.A w 2001 roku. Od 1 kwietnia 2011 r. jest częścią Grupy Santander – jednej z największych w Europie i na świecie. Wartością dla banku jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.

Czytaj więcej

Komentarze