Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

100 zł za założenie EnveloKonta i skorzystanie z EnveloKarty w EnveloBanku

100 zł za założenie EnveloKonta i skorzystanie z EnveloKarty w EnveloBanku
Źródło: strona promocji

To trzeba wiedzieć

Organizatorem najnowszej edycji Money Manii, która potrwa do 30 listopada 2018 r., jest Totalmoney.pl sp. z o.o., a partnerem Bank Pocztowy. Uczestnicy promocji powinni założyć EnveloKonto wraz z EnveloKartą w EnveloBanku (cyfrowa marka Banku Pocztowego) oraz wykonać minimum 3 transakcje EnveloKartą na łączną kwotę min. 100 zł, za co zostaną nagrodzeni premią w wysokości 100 zł.

Wnioski o założenie EnveloKonta będą przyjmowane do wyczerpania przygotowanej puli nagród - 2500 szt., ale nie później niż do 30 września 2018 r.

Organizator zobowiązuje się w regulaminie akcji, że będzie informował na bieżąco na stronie internetowej promocji o liczbie aktualnie złożonych wniosków oraz zamieści na niej informację o wyczerpaniu puli wniosków promocyjnych.

Nagroda dla naprawdę nowych klientów

Uczestnikami akcji nie mogą być pracownicy jej organizatora, Banku Pocztowego oraz osoby prowadzące działalność gospodarczą i nabywające prawo do premii w związku z jej prowadzeniem.

O nagrody mogą zawalczyć tylko ci, którzy nigdy nie byli posiadaczami EnveloKonta i nie są posiadaczami innego konta w Banku Pocztowym/EnveloBanku. Z udziału w promocji wyklucza także wcześniejsze (przed startem promocji) złożenie wniosku o otwarcie EnveloKonta, który jest w trakcie rozpatrywania.

Fakt, że ktoś był pełnomocnikiem lub współposiadaczem konta w Banku Pocztowym nie stanowi przeszkody do wnioskowania o założenie konta w EnveloBanku i udziału w promocji.

Prosta droga po 100 zł

Czas, byś poznał kroki, jakie musisz wykonać, by zdobyć nagrodę:

  1. Wyraź chęć udziału w promocji na dedykowanej jej stronie internetowej. W tym celu zaloguj się do swojego konta w Money Manii lub wypełnij poprawnie formularz rejestracji, który pozwoli na utworzenie profilu uczestnika (trzeba podać dane personalne i adres e-mail oraz stworzyć hasło dostępu).
  2. Zaakceptuj regulamin promocji oraz wyraź zgodę na przetwarzanie przez EnveloBank danych osobowych. Zgody marketingowe nie są konieczne. Następnie kliknij w link potwierdzający chęć udziału w promocji, który zostanie przesłany na wskazany przez Ciebie w formularzu rejestracji adres elektroniczny.
  3. Wypełnij internetowy wniosek o otwarcie EnveloKonta wraz z usługami bankowości elektronicznej i telefonicznej „EnveloBank dla osób fizycznych” i wydanie do zakładanego rachunku EnveloKarty. Pamiętaj, że umowę o korzystanie z tych dwóch produktów musisz podpisać do 19 października 2018 r.
  4. Warunkiem otrzymania premii w wysokości 100 zł jest wykonanie minimum trzech płatności EnveloKartą na łączną kwotę minimum 100 zł. Musisz to zrobić do 12 listopada 2018 r. Zapis w regulaminie wskazuje, że decyduje data wykonania transakcji, a nie data jej zaksięgowania. Oczywiście nie są uwzględniane transakcje anulowane lub zwrócone na żądanie uczestnika promocji.

Uwaga: Wnioski złożone w inny sposób, poza stroną promocji, nie uprawniają do starania się o premię.

Organizator poinformował nas o problemach banku związanych z otwieraniem kont metodą przelewu weryfikacyjnego. Z tego względu sugerujemy wybór opcji z podpisaniem umowy za pośrednictwem kuriera.

Odbiór premii

Informacja o przyznaniu nagrody zostanie przekazana do 21 listopada 2018 r. przez organizatora promocji na adres e-mail jej uczestnika wskazany w formularzu rejestracji. Po otrzymaniu takiej wiadomości zaloguj się, najpóźniej do 28 listopada 2018 r., do profilu uczestnika na stronie promocji i podaj dane niezbędne do przelania pieniędzy (imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer EnveloKonta). Premia powinna trafić na wskazane EnveloKonto do 30 listopada 2018 r. (decyduje data wpływu nagrody na konto).

Uwaga: warunkiem otrzymania nagrody jest, by w dniu jej przekazywania Twoja EnveloKarta była aktywna!

Wypłata premii stanowi przychód w ramach sprzedaży premiowej usług i korzysta ze zwolnienia podatkowego.

Podróżuj i zgarnij 1000 zł (albo choć 50 zł)

To promocja organizowana przez EnveloBank, z której można skorzystać niejako przy okazji. Warunkiem udziału w niej jest wypełnienie formularza rejestracyjnego na specjalnej stronie i wykonanie do 30 września 2018 r. płatności za produkty i usługi związane z podróżami na minimalną kwotę 2500 zł. Wykaz transakcji uwzględnianych w promocji znajduje się w załączniku do jej regulaminu.

Do wygrania są karty podarunkowej o wartości 50 zł (w formie sms-a) do wykorzystania w sklepie internetowym Empik.com, a na pięciu najbardziej aktywnych uczestników promocji czekają vouchery LOT Travel o wartości 1000 zł każdy.

Szczegółowo pisaliśmy o tej promocji tutaj.

120 zł za wpływ wynagrodzenia

Po otwarciu EnveloKonta w promocji z premią 100 zł za otwarcie możesz się także ubiegać o dodatkowe 120 zł za wpływ wynagrodzenia na rachunek. Z oferty można skorzystać do 31 października 2018 r. lub do wyczerpania puli 500 nagród. Warto się więc spieszyć, bo pula nagród jest naprawdę mała.

Wystarczy złożyć pisemną dyspozycję przelewania wynagrodzenia oraz zapewnić wpływ z tego tytułu w wysokości co najmniej 1500 zł. Dodatkowo bank wymaga, byś w każdym z kolejnych 6 miesięcy (od listopada 2018 do kwietnia 2019 r.) dokonał transakcje kartą na łączną kwotę min. 500 zł. Po każdym miesiącu, w którym spełniłeś ten warunek, zostaniesz nagrodzony premią cząstkową 20 zł (20 zł x 6 = 120 zł).

Szczegóły akcji opisaliśmy tutaj.

EnveloKonto i EnveloKarta – ile to kosztuje?

EnveloKonto prowadzone jest za darmo. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce wydaną do niego kartą debetową też są bezpłatne.

Darmowa może być też sama EnveloKarta. Osoby poniżej 26 r.ż. nie muszą spełniać żadnych warunków, aby tak było. Starsi, chcąc, by EnveloKarta była darmowa, muszą wykonać nią minimum 1 transakcję, a ich EnveloKonto musi być zasilone w poprzednim miesiącu kwotą min. 1000 zł. Gdy któryś z warunków nie zostanie spełniony, bank pobierze opłatę za kartę w wysokości 5 zł.

Warto wiedzieć, że będąc posiadaczem EnveloKarty, za 5 zł można włączyć pakiet bezpłatnych wypłat z bankomatów zagranicznych, a za transakcje dokonane kartą za granicą nie jest pobierana prowizja za przewalutowanie.

EnveloBonus – do 200 zł rocznie

Ponadto, płatność EnveloKartą lub szybkim przelewem z EnveloKonta za zakupy w sklepach internetowych na kwotę min. 30 zł pozwala uzyskać zwrot części kosztów przesyłek w ramach usług Poczty Polskiej, maksymalnie 200 zł rocznie. Szczegółowe zasady programu EnveloBonus znajdziecie tutaj.

Wysiłek niewielki – nagroda gwarantowana

Trzeba przyznać, że EnveloBank konsekwentnie nie stawia wysokich wymagań uczestnikom swoich promocji. Wykonanie 3 transakcji kartą debetową w ciągu kilku tygodni na łączną kwotę minimum 100 zł nie jest żadnym problemem.

Na dodatek, korzystając z (po)wakacyjnych wojaży, przy okazji można zawalczyć o nagrody w promocji „Podróżuj z nami korzystnie”. 50 zł do sklepu internetowego Empik.com a nawet voucher LOT Travel o wartości 1000 zł.

W skrócie, jeśli szukasz darmowego rachunku z kartą, która świetnie sprawdzi się nie tylko w Polsce, ale także za granicą - rozważ skorzystanie z tej promocji. Będziesz zadowolony.

O banku

EnveloBank to cyfrowa marka Banku Pocztowego. Instytucja powstała stosunkowo niedawno – w 2017 r. - i wyróżnia się w stu procentach polskim kapitałem (jej głównymi akcjonariuszami są Poczta Polska S.A. oraz PKO BP S.A.).

Misją EnveloBanku jest dostarczanie nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań w zakresie podstawowych usług bankowych.