My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Promocja została zakończona 31 lipca 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Santander Bank Polska lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: 730 zł premii w kumulacji promocji na Koncie Jakie Chcę Santandera.

280 Monet Allegro od Santandera za kartę kredytową Visa Silver Pajacyk

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

280 Monet Allegro od Santandera za kartę kredytową Visa Silver Pajacyk
Źródło: strona promocji

Santander zachęca do sięgnięcia po kartę kredytową Visa Silver Pajacyk. Na start otrzymasz 100 monet do wykorzystania na portalu Allegro. Za aktywne korzystanie z „kredytówki” możesz zgarnąć kolejne 180 monet. Uczestnicząc w tej akcji, nie tylko zarobisz 280 zł, ale i przyczynisz się do wsparcia akcji „Pajacyk”.

Promocja „Monety od Santander Bank Polska” różni się nieco od innych akcji dotyczących kart kredytowych. Oczywiście trzeba zawrzeć z bankiem umowę o „kredytówkę”, ale nagroda nie przysługuje za określoną kwotę wydaną kartą czy pewną liczbę wykonanych transakcji, ale za różne rodzaje aktywności. To od Ciebie zależy, jak będziesz korzystał z „kredytówki” i ile zarobisz. W sumie możesz zebrać 280 monet, czyli zdobyć 280 zł, bo 1 moneta = 1 zł.

Droga do skarbu

Promocja adresowana jest do osób pełnoletnich z pełną zdolnością do czynności prawnych, które posiadają konto w serwisie Allegro. Oto co musisz zrobić, by zdobyć monety:

Ważne informacje o nagrodach

W sumie możesz otrzymać 280 monet. Każda z nich oznacza zaoszczędzenie 1 zł podczas zakupów na Allegro.

Wycena aktywności

W zależności od tego co zrobisz, bank nagrodzi Cię określoną liczbą monet.

Wycena aktywności w ramach promocji

Aktywność

Wysokość nagrody

Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa Silver Pajacyk

100 monet

Każda transakcja w miesiącu na Allegro o wartości min. 40 zł

5 monet

Transakcja bezgotówkowa o wartości min. 40 zł wykonana w dowolnym miejscu

1 moneta

Słów kilka o monetach

Maksymalnie możesz zdobyć 15 monet w miesiącu za każdy rodzaj aktywności.

Monety będą ważne przez rok od dnia ich przyznania. Przy jednej płatności możesz wykorzystać od 10 do 100 sztuk, przy czym wartość zakupów (bez kosztów przesyłki) musi wynosić min. 40 zł.

Szczegóły korzystania z Monet Allegro reguluje Regulamin Programu Monetowego.

Istotne informacje

Wypełniając formularz na stronie promocji, musisz:

  • podać adres e-mail powiązany z Twoim kontem Allegro;
  • zaakceptować regulamin promocji;
  • wyrazić zgodę na kontakt przedstawiciela banku;
  • zgodzić się na przekazanie przez Santander Bank Polska firmie Allegro.pl informacji o wykonanych przez Ciebie transakcjach „kredytówką”, które będą podstawą do obliczenia wysokości Twojej nagrody.

Zwracamy uwagę, że decyzja o przyznaniu karty kredytowej podejmowana jest zawsze w oparciu o ocenę Twojej zdolności i wiarygodności kredytowej. W przypadku karty Visa Silver Pajacyk wystarczy minimalny udokumentowany dochód 650 zł.

Oferta Santandera

Santander ma bardzo bogatą ofertę kart kredytowych. Jedną z nich jest Visa Silver Pajacyk.

Warto wiedzieć, że Santander przekazuje część zysków z dokonywanych kartą kredytową Visa Silver Pajacyk płatności na prowadzony od 1998 r. przez Polską Akcję Humanitarną program Pajacyk. Finansowane są z niego posiłki dla najbiedniejszych dzieci.

Konto Jakie Chcę

Skoro omawiamy kartę kredytową z oferty Santandera, to wypada wspomnieć o rachunku osobistym Konto Jakie Chcę, z którym związanych jest wiele atrakcyjnych promocji.

Konto otwierane jest i prowadzone za darmo, możesz sam zdecydować o wariancie opłaty za kartę - 3 zł bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków lub 5 zł, przy czym tej ostatniej opłaty unikniesz, jeśli wykonasz "plastikiem" 5 transakcji w miesiącu.

W aktualnie trwających promocjach możesz z tym rachunkiem zgarnąć kilkaset złotych. Spójrz na Konto Jakie Chcę i oceń, na ile jest ono dla Ciebie interesujące.

Kusząca propozycja

Zgarnięcie pełnej puli – 280 monet, czyli 280 zł – do wykorzystania w serwisie Allegro wymaga aktywnego używania karty kredytowej. Dla osób, które nie korzystają ze wspomnianego portalu i nie chcą tego robić nawet w ramach promocji, maksymalna zdobycz może wynieść 190 zł (100 monet za sięgnięcie po „kredytówkę” i 6 miesięcy po 15 monet za transakcje kartą). To i tak spory zysk. Tym cenniejszy, że nie podlega opodatkowaniu.

Być może nie korzystałeś jeszcze z karty kredytowej i chciałbyś sięgnąć po nią po raz pierwszy. Zachęcamy, byś przeczytał nasz tekst o tym, jak mądrze wybrać “kredytówkę” i rozsądnie z niej korzystać.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Monety od Santander Bank Polska - II edycja"
  2. Regulamin Programu Monetowego Allegro

O banku

Santander Bank Polska powstał w wyniku fuzji Banku Zachodniego S.A. z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym S.A w 2001 roku. Od 1 kwietnia 2011 r. jest częścią Grupy Santander – jednej z największych w Europie i na świecie. Wartością dla banku jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.

Czytaj więcej

Komentarze