291 Monet Allegro od Santandera za kartę kredytową Visa Silver Pajacyk

291 Monet Allegro od Santandera za kartę kredytową Visa Silver Pajacyk Źródło obrazka: strona promocji

Santander zachęca do skorzystania z karty kredytowej Visa Silver Pajacyk. Za różne formy korzystania z niej proponuje określoną liczbę Monet Allegro do wykorzystania na tym portalu. Za samo podpisanie umowy o wspomnianą „kredytówkę” otrzymasz 50 monet. W sumie możesz ich zdobyć 291, czyli 291 zł, bo 1 moneta = 1 zł.

Większość promocji dotyczących kart kredytowych sprowadza się do podpisania umowy i wykonania „kredytówką” wymaganej liczby transakcji lub wydania określonej w regulaminie kwoty. Tym razem jest nieco inaczej. Premiowane są różne aktywności związane z kartą kredytową Visa Silver Pajacyk. Każda z nich ma swój przelicznik na Monety Allegro. W sumie możesz ich zdobyć 291, co stanowi równowartość 291 zł, które możesz wykorzystać na zakupy na Allegro.

Co zrobić, by zdobyć Monety Allegro?

W promocji mogą uczestniczyć osoby pełnoletnie posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które do 11 marca 2019 r. nie posiadały w Santanderze głównej karty kredytowej.

Jeśli spełniasz ten warunek i chciałbyś uczestniczyć w tej akcji, to musisz posiadać konto w serwisie Allegro oraz wykonać następujące kroki:

 1. Do 9 maja 2019 r. wypełnij formularz dostępny na stronie promocji. Na tym etapie musisz podać adres e-mail powiązany z Twoim kontem Allegro, zaakceptować regulamin promocji oraz wyrazić zgodę na kontakt przedstawiciela banku. Wymagane jest także, byś zgodził się na przekazanie przez Santander Bank Polska firmie Allegro.pl informacji o wykonanych przez Ciebie transakcjach „kredytówką”, które będą podstawą do obliczenia wysokości Twojej nagrody.
 2. Poczekaj na kontakt doradcy Santandera i złóż wniosek o kartę kredytową Visa Silver Pajacyk. Musisz to zrobić podczas kontaktu z infolinią lub wideo rozmowy z przedstawicielem banku.
 3. Aktywnie korzystaj z przyznanej Ci „kredytówki”. Przez 12 miesięcy (licząc od tego, w którym podpisałeś umowę o kartę) bank będzie Cię za to nagradzał Monetami Allegro.
  Zwracamy uwagę, że decyzja o przyznaniu karty kredytowej podejmowana jest w oparciu o ocenę Twojej zdolności i wiarygodności kredytowej.

Wycena aktywności

W sumie możesz otrzymać 291 monet. Każda z nich oznacza zaoszczędzenie 1 zł podczas zakupów na Allegro.

Nagrody będą przekazywane w ciągu 5 dni roboczych na Twoje konto Allegro powiązane z adresem e-mail, który podałeś w formularzu zgłoszeniowym. „Wycenę” różnych aktywności przedstawiamy w tabeli:

Aktywność

Wysokość nagrody

Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa Silver Pajacyk

50 monet

Pierwsza w miesiącu transakcja na Allegro o wartości min. 50 zł. Nagroda będzie przyznawana tylko przez 5 pierwszych miesięcy korzystania z „kredytówki”

5 monet

Transakcja bezgotówkowa o wartości min. 50 zł wykonana w dowolnym miejscu

1 moneta. W jednym miesiącu możesz zdobyć maksymalnie 5 monet za tę aktywność

Pierwsze polecenie przelewu z rachunku karty kredytowej w miesiącu na kwotę min. 300 zł

10 monet

Pierwsze uruchomienie w miesiącu usługi Ratio na kwotę min. 300 zł

3 monety

Monety będą ważne przez rok od dnia ich przyznania. Przy jednej płatności możesz wykorzystać od 10 do 100 sztuk, przy czym wartość zakupów (bez kosztów przesyłki) musi wynosić min. 40 zł.

Szczegóły korzystania z Monet Allegro reguluje Regulamin Programu Monetowego dostępny w tym miejscu.

Karta kredytowa Visa Silver Pajacyk

Santander ma bardzo bogatą ofertę kart kredytowych. Jedną z nich jest Visa Silver Pajacyk, która wydawana jest bezpłatnie. Za pierwszy rok używania tej „kredytówki” pobierana jest opłata roczna w wysokości 90 zł. Możesz jej uniknąć, wykonując w ciągu pierwszych 3 miesięcy od dnia wydania karty min. 10 transakcji bezgotówkowych. W kolejnych latach pobierana jest opłata miesięczna w wysokości 7,50 zł. Jej też możesz uniknąć, o ile w danym miesiącu wykonasz min. 10 transakcji bezgotówkowych. W obu przypadkach nie mogą to być przelewy z rachunku karty.

Innym sposobem na uniknięcie opłat miesięcznych w drugim roku i kolejnych latach jest zamówienie karty w ramach promocji "Karta kredytowa przez telefon". Zgodnie z regulaminem, bank oczekuje, że w momencie składania wniosku skorzystasz z usługi Fast Cash (przedstawiamy ją niżej) i w ciągu 3 miesięcy od wydania "kredytówki" wykonasz nią min. 10 transakcji bezgotówkowych.

Warto wiedzieć, że Santander przekazuje część zysków z dokonywanych tą kartą płatności na prowadzony od 1998 r. przez Polską Akcję Humanitarną program Pajacyk. Finansowane są z niego posiłki dla najbiedniejszych dzieci.

Usługa Fast Cash

Polska nazwa tej usługi to "Pieniądze od ręki". Jej istotą jest złożenie w momencie wnioskowania o kartę kredytową dyspozycji dokonania darmowego przelewu z rachunku "kredytówki" na rachunek osobisty. Tym samym zyskujesz dostęp do dodatkowych środków w kilka minut po podpisaniu umowy.

Usługa Ratio

Jako posiadacz karty kredytowej Visa Silver Pajacyk możesz korzystać z rozłożenia dokonanych wydatków na dogodne dla Ciebie raty, czyli z usługi Ratio. Możesz ją uruchomić w ciągu 30 dni od zaksięgowania na rachunku karty transakcji, którą chcesz kredytować. Jej wartość musi wynosić min. 200 zł a kwota maksymalna nie może przekraczać 95% wysokości limitu Twojej „kredytówki”.

Koszt uruchomienia usługi Ratio to 1% kwoty rozkładanej na raty, jednak nie mniej niż 5 zł. Liczba rat może wynosić od 3 do 72. Udzielony w ten sposób kredyt oprocentowany jest na 7,99% w skali roku.

Oferta Santandera

Skoro omawiamy kartę kredytową z oferty Santandera, to wypada wspomnieć o rachunku osobistym Konto Jakie Chcę. Rachunek otwierany i prowadzony jest za darmo. Korzystanie z karty debetowej kosztuje 3 zł miesięcznie. Opłaty można uniknąć, wybierając wariant dokonywania min. 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu. Gdyby zobowiązanie nie zostało dotrzymane, bank pobierze 5 zł prowizji.

Bezpłatne są tylko wypłaty z bankomatów Santandera. Wypłata z innych urządzeń oznacza utratę z konta 5 zł. Koszty można ograniczyć, wykupując za 7 zł miesięczny dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce.

Decydując się na przelewanie wynagrodzenia do Santandera, możesz obecnie zgarnąć w promocji 200 zł, a uczestnicząc w programie poleceń - zdobyć 80 zł za skuteczne pozyskanie nowego klienta.

Więcej informacji o Koncie Jakie Chcę i wspomnianych akcjach promocyjnych znajdziesz w naszej analizie tego rachunku.

Monety kuszą, ale…

Perspektywa zdobycia 291 monet, czyli tak naprawdę 291 zł, jest bardzo atrakcyjna. Naszym zdaniem, zgarnięcie pełnej puli nie jest jednak łatwe. Najprościej uzyskać premię za samo skorzystanie z karty kredytowej i transakcje bezgotówkowe w dowolnym punkcie handlowo-usługowym. Zdobycie kolejnych nagród - za zakupy na Allegro – nie każdemu może odpowiadać, nie każdy chce/lubi tam kupować. Z kolei monety za przelew z karty kredytowej czy za rozłożenie wydatków w ramach usługi Ratio wiążą się z prowizjami bankowymi, co czyni te operacje mało opłacalnymi.

Zwracamy też uwagę, że korzystanie z kart kredytowych to nie tylko przyjemności – nagrody (jak w tej promocji) czy odłożenie wydatków w czasie, ale i obowiązek spłaty zadłużenia. O tym, jak mądrze wybrać i korzystać z „kredytówki”, pisaliśmy w cyklu naszych artykułów. Zachęcamy do lektury.

Z ostatniej chwili

 • 23.04.2019 10:43

  Czy pomyślałeś o tym, by otworzyć dziecku rachunek bankowy? Jeśli nie - albo masz wątpliwości, czy to ma sens - to podajemy Ci 5 powodów, by to zrobić.

 • 23.04.2019 08:48

  Droga po 100 zł od Santandera do wykorzystania na Pyszne.pl jest niezwykle krótka i łatwa: wystarczy, że wybierzesz jeden z produktów kredytowych banku.

 • 19.04.2019 17:03

  W najnowszej promocji karty Citi Simplicity masz szansę zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł.Sprawdź warunki akcji.

 • 19.04.2019 12:21

  Klienci mBanku, korzystający także z usług Kompakt Finanse mogą otrzymać 120 zł. Za co? Za rezygnację z produktów Kompakt Finanse.

 • 19.04.2019 07:47

  Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa z ING Banku Śląskiego i aktywne korzystanie z niej przez 4 miesiące oznacza nagrodę -  maks. 160 zł do Pyszne.pl.

 • 19.04.2019 07:41

  Nawet 270 zł mogą zyskać klienci Kompakt Finanse, którzy przeniosą konto do mBanku. Kolejne bonusy czekają za przeniesienie do niego produktów kredytowych.

 • 18.04.2019 14:06

  Wystarczy, że podpiszesz umowę karty kredytowej z ING Bankiem Śląskim i przez 5 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, a możesz zyskać nawet 250 zł.

 • 17.04.2019 18:08

  Aktywne korzystanie przez 3 miesiące z karty kredytowej Citi Simplicity zostanie nagrodzone przez Citi Handlowy bonem o wartości 400 zł na Allegro.pl.

 • 17.04.2019 15:43

  Za rezygnację z usług Kompakt Finanse i powierzenie finansów swojej firmy tylko mBankowi, możesz teraz zyskać 60 zł.

 • 17.04.2019 11:31

  Zdrapki i tokeny przemijają. Zastąpiły je SMS-y autoryzacyjne. Ostatnio kolejne banki udostępniają klientom mobilną autoryzację

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.