Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Moje Usługi – wszystkie opłaty w jednym miejscu. Serwis od ING Banku Śląskiego dostępny dla każdego + 30 zł dla nowego i obecnego klienta

Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

Moje Usługi – wszystkie opłaty w jednym miejscu. Serwis od ING Banku Śląskiego dostępny dla każdego + 30 zł dla nowego i obecnego klienta
Źródło: strona www.mojeuslugi.pl

Serwis Moje Usługi to pierwsze w Polsce rozwiązanie tego typu; przygotowane co prawda przez ING Bank Śląski, ale dostępne dla klientów wszystkich banków.

Propozycja ING Banku Śląskiego to nie tylko sposób na oszczędność czasu i terminowe regulowanie płatności, ale i możliwość śledzenia ile i na co wydajesz pieniędzy. Może to być podstawą do analiz rodzinnego budżetu, zastanowienia się nad redukcją niektórych kosztów.

Moje Usługi - Szybko i w jednym miejscu

W systemie Moje Usługi użytkownik sam decyduje, którymi rachunkami i fakturami (od których usługodawców) chce zarządzać poprzez serwis. Mogą to być np. rachunki za prąd, gaz, telefon czy czynsz, ale także opłaty za przedszkole, szkołę, czy zajęcia dodatkowe. Możliwe jest też dodanie należności za wynajmowane mieszkanie czy opłat urzędowych (np. podatku od nieruchomości). Terminy i kwoty do zapłaty są widoczne na jednym ekranie, system przypomina o nadchodzących płatnościach.

Dzięki integracji serwisu Moje Usługi z bramką płatniczą imoje (korzystając z niej można płacić w ponad 1000 sklepów internetowych) możliwe jest regulowanie rachunków kartą, Blikiem lub szybkim przelewem.

Wiele źródeł informacji

Serwis Moje Usługi może automatycznie pobierać dane do płatności na kilka sposobów:

  • połączenie z eBOKiem - użytkownik jednorazowo podaje login i hasło, a jego opłaty za prąd, gaz czy telefon automatycznie pojawią się w aplikacji;
  • przesyłanie wiadomości mailowych zawierających informacje o płatnościach za zajęcia dodatkowe, siłownię, czy też podatek od nieruchomości. Wystarczy, że w treści maila zawarte są takie dane jak numer konta, kwota oraz termin płatności;
  • bezpieczne połączenie ze skrzynką mailową, które pozwala systemowi Moje Usługi na wyszukanie maila z płatnością bezpośrednio w skrzynce;
  • dodanie płatności cyklicznej do dowolnego odbiorcy, np. właściciela wynajmowanego przez siebie mieszkania czy gminy za podatek od nieruchomości.

Jak już wszystkie informacje będą w systemie, Twoja rola ograniczy się do zaznaczenia rachunków, które chcesz zapłacić i dokonania transakcji jednym kliknięciem.

Funkcjonowanie tego rozwiązania możesz przetestować w wersji demo.

Dostawcą technologii do serwisu Moje Usługi jest startup BillTech, a jego operatorem spółka ING Usługi dla Biznesu, oferująca dotychczas ING Księgowość i ALEO.com.

Ile kosztują Moje usługi?

Zarejestrowanie się w serwisie Moje Usługi i korzystanie z niego (dodawanie kolejnych dostawców, monitorowanie opłat za poszczególne usługi) jest zupełnie darmowe.

Opłata może dotyczyć jedynie samej płatności. Jej maksymalna wysokość to 0,89 zł i będziesz o niej poinformowany przed realizacją transakcji.

Do 150 zł zwrotu za polecanie, 10 zł dla nowego klienta

Poza wygodą i niskimi kosztami dodatkową zachętą do skorzystania z usługi jest bonus za rejestrację na platformie z wykorzystaniem kodu polecenia od Twojego znajomego. Wystarczy, że opłacisz pierwszy rachunek, a otrzymasz 10 zł zwrotu.

Korzystasz już z Moich usług? W takim razie możesz się ubiegać o 10 zł premii (również w formie zwrotu) za każdą osobę, której polecisz serwis. Maksymalnie otrzymasz zwrot za 15 nowych klientów, czyli w sumie 150 zł. Aby polecać platformę, wygeneruj indywidualny link w zakładce "Poleć znajomym". Gdy osoba polecona wykona pierwszą płatność i odbierze zwrot, Ty otrzymasz swoją nagrodę przy okazji Twojej najbliższej transakcji.

Promocja trwa do odwołania. Informacje na jej temat znajdziesz na tej stronie oraz w regulaminie.

Ciekawi jesteśmy Twojej opinii na temat tej propozycji. Jeśli już z niej skorzystałeś, podziel się swoimi wrażeniami.