Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

20 zł za aktywowanie usługi Moje cele w Santander Bank Polska

20 zł za aktywowanie usługi Moje cele w Santander Bank Polska
Źródło: najlepszekonto.pl

Skuś się na naszą promocję "Moje cele z bonusem". Realizuj z nami swoje cele i marzenia - tymi słowami Santander Bank Polska zachęca do udziału w swojej najnowszej promocji. Sprawdźmy więc, czy warto się skusić 😀

Dla kogo ta propozycja?

Promocja "Moje cele z bonusem" trwa do 17 grudnia 2021 r. Mogą w niej brać udział wszyscy klienci indywidualni z pełną zdolnością do czynności prawnych, którzy nie wyrazili sprzeciwu wobec kontaktów marketingowych i posiadają aktywną usługę Moje cele w Santander online (Santander internet lub Santander mobile) z metodą „Zaokrąglenie transakcji”.

Bank przygotował 250 tys. nagród po 20 zł. O kolejności rozdziału nagród decyduje data akceptacji regulaminu Moje cele w Santander online (Santander internet lub Santander mobile). 

Jak zgarnąć 20 zł?

Bardzo prosto, przy tej akcji wiele się nie napracujesz:

Krok 1
Krok 1

Do 17 grudnia 2021 r.

 • aktywuj usługę Moje cele z włączoną metodą "zaokrąglania transakcji" na dowolnym celu oszczędnościowym na rachunku do celowego oszczędzania. Nie zapomnij o akceptacji regulaminu Moje cele na ostatnim etapie uruchamiania celu.
 • wykonaj przynajmniej 1 płatność w PLN kartą debetową lub Blikiem.
Nagroda
Nagroda

20 zł premii za zrealizowanie powyższych warunków zostanie zaksięgowane do 31 grudnia 2021 r. na Twoim rachunku do celowego oszczędzania, o ile w momencie dokonywania przez bank rozliczenia będzie on aktywny.

Instrukcję, jak ustawić Moje cele zgodnie z wymaganiami promocji, znajdziesz na stronie internetowej Santandera.

W przypadku posiadania kilku rachunków do celowego oszczędzania nagroda będzie przesłana na konto z najwyższym saldem w dniu przekazywania premii.

Możesz otrzymać jedną nagrodę w tej promocji.

Bonus, który otrzymasz, jest zwolniony z podatku dochodowego od osób fizycznych, nie musisz się z niego rozliczać z urzędem skarbowym.

Usługa Moje cele

Usługa Moje cele jest dostępna dla klientów pełnoletnich, którzy posiadają w Santander Bank Polska konto osobiste i z niego zasilają stworzone przez siebie cele oszczędnościowe. Są one produktami indywidualnymi, widocznymi tylko dla osoby, która je stworzyła. Tak więc będąc współwłaścicielem rachunku, nie zobaczysz, na co oszczędza druga osoba.

Korzystanie z tej usługi jest bezpłatne. Nie ponosisz opłat, gdy:

 • dodajesz nowy cel,
 • prowadzisz rachunek celu,
 • zamykasz cel,
 • wykonujesz przelew z konta osobistego na cel i z rachunku celu na swoje konto osobiste w aplikacji mobilnej (wpłaty samodzielne i automatyczne, wypłaty, końcówki transakcji).

Dla jednego celu możesz ustawić tyle metod odkładania pieniędzy, ile chcesz. Do wyboru masz:

 • Automatyczne wpłaty z Twojego konta osobistego. Przy tej opcji ustawiasz dzień wpłaty, wybierasz konto, z którego bank ma przelewać pieniądze, określasz kwotę wpłaty. Kolejne wpłaty będą wykonywane automatycznie.
 • Wpłać teraz, czyli jednorazowy przelew z Twojego konta osobistego.
 • Końcówki transakcji. W tym wariancie w momencie zaksięgowania przez bank na wskazanym przez Ciebie koncie kolejnej transakcji, nastąpi jej zaokrąglenie do pełnej złotówki w górę i przekazanie odpowiedniej kwoty na Twój cel. Możesz też włączyć dodatkowe mnożniki i zwiększyć wpłaty pięcio- lub dziesięciokrotnie.
  Jeśli kwota transakcji nie ma reszty (wynosi np. 5,00 zł), bank nie dokonuje zaokrąglenia i nie przelewa żadnej kwoty na cel oszczędnościowy.

Przykład: Płacisz w sklepie 9,14 zł. Końcówka transakcji to 0,86 zł. Tyle bank przeleje na Twój cel, jeśli nie masz włączonych mnożników. Jeśli zdecydowałeś, by wpłata była mnożona x5 – na Twój cel trafi 4,30 zł, przy mnożniku x10 – 8,60 zł.

Jeśli wybierzesz wymaganą przez regulamin promocji opcję "Końcówki transakcji", to na Moje cele będą trafiały resztki z płatności kartą debetową, Blikiem a także telefonem czy zegarkiem.

Łatwe 20 zł

Naszym zdaniem to promocja z gatunku tych, w których bezwzględnie trzeba wziąć udział. Nagroda nie rozpala wyobraźni, ale z drugiej strony można ją zdobyć w banalnie prosty sposób. To tylko nasza opinia. Decyzja - jak zawsze - należy do Ciebie.

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin promocji "Moje cele z bonusem"
 2. Regulamin usługi "Moje cele w usługach Santander online"

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.