Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

HIT! 500 zł za DARMOWE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

HIT! 500 zł za DARMOWE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: najlepszekonto.pl

Organizatorem promocji „Moja i Twoja okazja" jest firma Hagen, natomiast BNP Paribas jest jej partnerem.

W ramach tej akcji do zdobycia jest w sumie 500 zł. Premia zostanie wypłacona w 3 częściach: 70 zł i 2 x 215 zł. Promocja potrwa do 28 maja 2023 r. lub do wyczerpania puli nagród. Kiedy liczba rejestracji na stronie promocji dojdzie do 2000, organizator wygasi ofertę przed wyznaczonym terminem.

Kto może wziąć udział?

Zapewne nie zaskoczy Cię wiadomość, że z promocji mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci banku. Do tego grona zaliczają się osoby, które w dniu złożenia wniosku o konto nie są stroną umowy ramowej w BNP Paribas i jednocześnie w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w tym banku.

Ponadto – jako uczestnik promocji – musisz być osobą pełnoletnią, posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych i polskie obywatelstwo. Powinieneś także dysponować ważnym dowodem osobistym (dokument ten jest niezbędny do złożenia wniosku o otwarcie rachunku).

Jak zyskać 500 złotych?

Jeśli przygotowana przez organizatora premia przyciągnęła Twoją uwagę i chciałbyś skorzystać z promocyjnej oferty, wystarczy, że wykonasz poniższe kroki:

Krok 1
Krok 1

Do 28 maja 2023 r. (pamiętając o limicie uczestników) zarejestruj się na stronie promocji, podając swoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu i PESEL.

Krok 2
Krok 2

Również do 28 maja 2023 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą i usługami bankowości elektronicznej.

Musisz to zrobić za pośrednictwem linka, który wyświetli się na ekranie natychmiast po wysłaniu formularza (ew. skorzystaj z linka otrzymanego w wiadomości e-mail).

Informacja
Informacja

Na tym etapie decydujesz, w jaki sposób otworzysz konto. Do wyboru masz:

 • złożenie wniosku na stronie internetowej banku z weryfikacją tożsamości podczas spotkania z kurierem LUB
 • wnioskowanie o konto w aplikacji mobilnej GOmobile z potwierdzeniem tożsamości przez wideoweryfikację. Przy tej opcji aplikacja musi zostać pobrana poprzez link, który otrzymasz w wiadomości SMS.
Krok 3
Krok 3

Do 9 czerwca 2023 r.:

 • zawrzyj z bankiem umowę o wspomniane produkty z wykorzystaniem unikalnego kodu SMS w systemie Autenti,
 • aktywuj i nadaj PIN do karty (jest to jeden z warunków uzyskania premii 70 zł) – najlepiej zrobić to jak najszybciej po otrzymaniu przesyłki z kartą.
Nagroda
Nagroda

Informację o zdobyciu nagrody za otwarcie rachunku organizator prześle Ci do 20 czerwca 2023 r. W e-mailu znajdziesz link do formularza służącego do podania numeru rachunku, na który mają być przekazane pieniądze. Musisz go wypełnić i odesłać do 26 czerwca 2023 r.

Premia trafi na Twoje konto do końca czerwca 2023 r.

Krok 4
Krok 4

W czerwcu 2023 r.:

 • zapewnij przynajmniej 3 wpływy na kwotę 250 zł każdy,
 • minimum 3 razy zaloguj się do aplikacji mobilnej GOmobile.

Uwaga: uwzględniane będzie tylko jedno logowanie w ciągu tego samego dnia.

Nagroda
Nagroda

Wiadomość o przyznaniu 215 zł za aktywność w czerwcu otrzymasz do 25 lipca 2023 r.

Premia zasili Twoje konto do końca lipca 2023 r.

Krok 5
Krok 5

W lipcu 2023 r. wykonaj dokładnie te same działania co w czerwcu, czyli:

 • zaloguj się min. 3-krotnie (tj. w trzech różnych dniach) do aplikacji GOmobile;
 • zapewnij przynajmniej 3 wpływy o wartości min. 250 zł każdy.
Nagroda
Nagroda

Wiadomość o ostatnim z bonusów otrzymasz do 25 sierpnia 2023 r., zaś 215 zł wpłynie na Twoje konto do końca sierpnia 2023 r.

O czym jeszcze powinieneś pamiętać?

Warto w tym miejscu zwrócić uwagę na pewne ograniczenia związane z wymienionymi wcześniej wymogami. Jeśli chcesz, by bank wypłacił Ci nagrodę, musisz uwzględnić kilka szczegółów:

 • W formularzu rejestracyjnym koniecznie zaznacz wszystkie zgody oraz oświadczenia (są to: akceptacja regulaminu, zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora oraz na wymianę informacji między bankiem a organizatorem).
 • Zwróć uwagę, by w formularzu rejestracyjnym i wniosku o umowę ramową z bankiem podać ten sam numer telefonu oraz adres e-mail.

Szczegóły dotyczące aktywności

Raz jeszcze zwracamy uwagę, że w ramach promocji zostanie zaakceptowane tylko jedno logowanie do aplikacji mobilnej GOmobile w ciągu dnia. Tak więc, by spełnić wymogi regulaminu, musisz zajrzeć do apki przynajmniej w 3 różne dni.

Warunek wpływu spełni przelew, który nie będzie pochodził z innych Twoich rachunków (także tych, których jesteś współposiadaczem) prowadzonych w Banku BNP Paribas, również pod marką GOoptima. Nie zostaną uznane również wpływy z rachunków związanych z kredytami udzielonymi przez ten bank oraz Raiffeisen Polbank, który został przejęty przez BNP Paribas. Wymagań regulaminu nie spełni także wpłata w oddziale lub wpłatomacie.

Najprościej będzie, byś w innym banku ustawił zlecenie stałe, dzięki czemu bank zrealizuje z Twojego ROR-u w czerwcu i lipcu po 3 przelewy, każdy na kwotę min. 250 zł.

To też jest ważne

W dniu przekazania każdej z nagród musisz posiadać aktywne konto i kartę.

Uzyskanie każdej nagrody za aktywność jest możliwe wyłącznie w przypadku spełnienia warunków otrzymania poprzedniej premii z tego tytułu. A zatem, jeśli np. nie wywiążesz się ze wszystkich zadań w czerwcu, nie masz już szans na bonus za aktywność w lipcu.

Gdybyś nie przekazał numeru nowego Konta Otwartego na Ciebie we wspomnianym wyżej terminie, to nie stanie się nic strasznego. Musisz wówczas napisać wiadomość na adres e-mail: [email protected] i podać potrzebne informacje. Ostateczny termin na wskazanie ROR-u do przelewu nagrody to 4 czerwca 2024 r.

Premia jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych i nie musisz jej zgłaszać fiskusowi.

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas – garść informacji

Konto prowadzone jest bezwarunkowo bezpłatnie i możesz do niego wybrać jedną z trzech kart debetowych. Naszym zdaniem wyjątkowo interesująco wygląda Karta Otwarta na Dzisiaj. Korzystanie z niej to koszt 7 zł / mies., ale opłaty unikniesz, gdy wykonasz min. 3 transakcje bezgotówkowe, zalogujesz się do bankowości elektronicznej i jednocześnie masz wyrażone zgody marketingowe:

Premia zawsze cieszy

W promocjach konta osobistego z oferty BNP Paribas zawsze można liczyć na atrakcyjne bonusy. Atutami tej akcji są nie tylko atrakcyjna nagroda, ale i krótki okres karencji (12 miesięcy) i nieskomplikowane warunki aktywności, których realizacja nie powinna nikomu sprawić kłopotów.

Przypominamy, że pula nagród w tej akcji jest ograniczona, zdobędą je tylko Ci, którzy najszybciej zarejestrują swój udział w promocji. Dlatego wykaż się refleksem i łap okazję, dopóki jest dostępna.


PS to jedna z tych kilku okazji w roku, których nie można przegapić. Rozważ poinformowanie bliskich i przyjaciół. Niech oni również skorzystają 🙂

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin promocji "Moja i Twoja okazja"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.