Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Do 420 zł za Konto Select w Santander Bank Polska

Do 420 zł za Konto Select w Santander Bank Polska
Źródło: najlepszekonto.pl

Santander chętnie przyznaje bonusy za skorzystanie z jego produktów, niekiedy akcji jest tak wiele, że trudno je wszystkie ogarnąć, nie pomylić się w spełnianiu warunków. Ustalmy więc precyzyjnie, jakie nagrody czekają tym razem:

 • Kod rabatowy 70 zł do wykorzystania na CCC.eu za sam fakt uruchomienia konta;
 • 50 zł za otwarcie rachunku w programie poleceń "Polecam mój bank";
 • 300 zł (wypłacone w dwóch częściach - 100 i 200 zł) za aktywne korzystanie z konta przez 3 miesiące w ramach równoległej akcji "Otwórz konto i zyskaj 300 zł - edycja II".

Jak widzisz, Twoja premia wyniesie maksymalnie 420 zł.

Warunki uczestnictwa

Akcja „Mogę więcej z Kontem Jakie Chcę lub Kontem Select” trwa do 31 lipca 2021 r. Chcąc w niej uczestniczyć, musisz być osobą z pełną zdolnością do czynności prawnych zamieszkałą na terenie Polski i posiadającą polski dowód osobisty. Ponadto w regulaminie jest wymóg, byś od 1 czerwca 2020 r. nie posiadał rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (także jako współwłaściciel) w Santanderze i od 1 kwietnia 2019 r. nie otworzył w tym banku konta w ramach promocji.

70 zł za założenie rachunku i 350 zł za aktywność na nim

Nagroda podstawowa – kod rabatowy o wartości 70 zł do wykorzystania na CCC.eu - wiąże się z samym założeniem rachunku. Zgarnięcie dodatkowych 350 zł wymiana umiarkowanej aktywności na koncie.

Krok 1
Krok 1

Do 31 lipca 2021 r. złóż wniosek o Konto Select wraz z kartą debetową.

Krok 2
Krok 2

Jeśli chcesz powiększyć swoją premię o 50 zł za udział w programie poleceń, pamiętaj o wpisaniu we wniosku kodu polecenia otrzymanego od znajomego. Gdybyś nie posiadał takiego kodu, możesz skorzystać z naszego: 1013953301.

Krok 3
Krok 3

Do 15 sierpnia 2021 r. zawrzyj z Santander Bank Polska umowę o rachunek. Do tego dnia musisz też

 • podać bankowi dane kontaktowe (numer telefonu, adres e-mail),
 • wyrazić zgodę na przesyłanie Ci przez bank korespondencji drogą elektroniczną (EKK) oraz na kontakty marketingowe,
 • zaakceptować regulamin promocji.
Nagroda
Nagroda

Kod rabatowy do wykorzystania na CCC.eu otrzymasz w bankowości elektronicznej lub sms-em do końca sierpnia.

Krok 4
Krok 4

W sierpniu musisz zrealizować następujące działania:

 • zapewnić wpływ na nowo otwarty rachunek w łącznej wysokości min. 1000 zł;
 • wykonać choć 1 transakcję bezgotówkową kartą lub Blikiem na kwotę min 10 zł;
 • zalogować się raz do aplikacji Santander Mobile.
Krok 5
Krok 5

Warunkiem zgarnięcia premii w programie poleceń jest wykonanie dodatkowych działań wynikających z jego regulaminu. Zgodnie z nim do końca lipca musisz:

 • przynajmniej raz zalogować się do aplikacji Santander mobile lub bankowości internetowej, czyli jest to warunek wspólny z promocją dotyczącą otwarcia konta,
 • dokonać płatności Blikiem i kartą na łączną kwotę min. 300 zł w dowolnym punkcie usługowo–handlowym lub serwisie internetowym.

Uwaga: choć jedna transakcja musi być wykonana Blikiem!

Nagroda
Nagroda

Do 15 września bank prześle informację o przyznaniu Ci pierwszej części, czyli 100 zł, które otrzymasz na konto do 30 września 2021 r.

Jeśli brałeś udział w programie poleceń, to w tym samym terminie zostanie Ci wypłacona premia 50 zł z tytułu spełnienia jego warunków.

Krok 6
Krok 6

Drugą część premii w wysokości 200 zł zgarniesz pod warunkiem, że wykażesz się aktywnością w korzystaniu z rachunku we wrześniu i w październiku. W każdym z tych dwóch miesięcy musisz wykonać następujące działania:

 • zapewnić wpływ na nowo otwarty rachunek w łącznej wysokości min. 1000 zł;
 • wykonać przynajmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą lub Blikiem na kwotę min 10 zł;
 • zalogować się przynajmniej raz do aplikacji Santander Mobile.
Nagroda
Nagroda

Przelew z bonusem wpłynie na Twój rachunek do 30 listopada 2021 r.

To warto wiedzieć

Kod rabatowy zostanie Ci przekazany tylko wtedy, gdy w momencie jego wysyłki Twoje konto będzie nadal aktywne i nie odwołałeś udzielonych zgód.

Bonus możesz wykorzystać do 30 września 2021 r. przy zakupach na CCC.eu o wartości min. 200 zł dokonywanych jako zalogowany członek Klubu CCC (jeśli jeszcze do niego nie należysz, musisz wcześniej do niego przystąpić).

Nagroda zdobyta w promocji nie podlega opodatkowaniu, w związku z czym nie ciąży na Tobie obowiązek odprowadzenia podatku dochodowego.

Dodatkowe bonusy

Jak wspomnieliśmy, Santander pozwala, byś brał udział jednocześnie w kilku akcjach i tym samym znacząco powiększył swoją premię.

Konto Select w Santander Bank Polska

Przyszedł czas, byś bliżej poznał konto osobiste oferowane przez Santandera, które możesz założyć w ramach opisywanej promocji. Na rynku wyróżnia je możliwość wykonywania bezpłatnych przelewów natychmiastowych Express Elixir.

70 zł na początek, dodatkowe nagrody za większe zaangażowanie

Tylko od Ciebie zależy, czy poprzestaniesz na zdobyciu kodu rabatowego, który obniży Twoje zakupy na CCC.eu o 70 zł, czy też sięgniesz po inne nagrody. Ich zgarnięcie wiąże się co prawda z aktywnością na rachunku przez 3 miesiące, ale wymagania nie są skomplikowane, z pewnością sobie z nimi poradzisz.

Przemyśl wszystkie propozycje Santandera i zdecyduj, które najbardziej Ci odpowiadają, po które nagrody zechcesz sięgnąć.

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin promocji "Mogę więcej z Kontem Jakie Chcę lub Kontem Select"
 2. Regulamin programu "Polecam mój bank - edycja 11"
 3. Regulamin promocji "Mogę więcej z Kontem Jakie Chcę i Kontem Select - edycja II"

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.