Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

100 zł za aktywne korzystanie z karty płatniczej Visa dla zaproszonych klientów Santander Bank Polska

100 zł za aktywne korzystanie z karty płatniczej Visa dla zaproszonych klientów Santander Bank Polska
Źródło: najlepszekonto.pl

Każdą akcję promocyjną skierowaną do obecnych klientów witamy z życzliwością, gdyż świadczy, że dana instytucja finansowa docenia wzajemną współpracę. Santander Bank Polska co pewien czas przygotowuje jakąś ofertę specjalną adresowaną do wybranych osób. Niestety nie wiadomo, jakimi kryteriami bank się kieruje, dobierając uczestników kolejnych akcji. Najnowsza z nich, a w zasadzie dwie - osobna dla kart debetowych i odrębna dla "kredytówek", trwa do 31 października 2022 r.

Uczestnicy i nagrody

Generalna zasada mówi, że w każdej z promocji mogą wziąć udział osoby, które otrzymały od banku zaproszenie do uczestnictwa w niej w sms-ie lub powiadomieniu push przesłanym na numer telefonu albo też w postaci banera widocznego po zalogowaniu się do bankowości internetowej.

Powiadomienia możesz spodziewać się, jeśli jesteś osobą z pełną zdolnością do czynności prawnych, nie wyraziłeś sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, masz wyrażone zgody marketingowe oraz zgodziłeś się na elektroniczny kanał kontaktu.

Dodatkowe obostrzenia wskazują, że konieczne jest posiadanie (lub współposiadanie) rachunku osobistego lub bycie posiadaczem głównej karty kredytowej w Santanderze od co najmniej 12 miesięcy.

W każdej z akcji do zdobycia jest 100 zł premii.

Droga po bonus

Oto działania, które musisz wykonać, byś mógł się cieszyć ze zdobycia nagrody:

Krok 1
Krok 1

Sprawdź, czy otrzymałeś od Santander Bank Polska wiadomość z zaproszeniem do udziału w akcji.

Informacja
Informacja

Jeśli tak, to w okresie transakcyjnym, czyli do 31 października 2022 r., zrealizuj kartą, do promocji której zostałeś zaproszony, transakcje wymagane do zdobycia premii :

  • w każdym z miesięcy okresu transakcyjnego (sierpień, wrzesień, październik) wykonaj kartą debetową/kredytową Visa transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł;
  • w dowolnym momencie okresu transakcyjnego (czyli od sierpnia do października) zrealizuj min. 3 transakcje w innej walucie niż PLN.
Informacja
Informacja

W przypadku kart debetowych nagrodę - 100 zł - otrzymasz za spełnienie warunków promocji każdą z posiadanych przez Ciebie kart.

Nagroda
Nagroda

Santander wypłaci Ci należny bonus na Twoje konto osobiste / rachunek karty kredytowej do 30 listopada 2022 r.

To musisz wiedzieć

W ramach promocji nie zostaną uwzględnione transakcje anulowane i zwrócone, typu quasi cash oraz u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie np.: Revolut, DiPocket. Możesz płacić w punktach stacjonarnych jak i w sklepach internetowych. W przypadku "kredytówek" dopuszczalne są także przelewy z rachunku karty.

Przy płatnościach w walutach obcych zostanie naliczona prowizja za przewalutowanie zgodnie z TOiP, tj. 2,8%.

Pamiętaj, że nie otrzymasz nagrody, gdy wyrazisz sprzeciw wobec przetwarzania danych w celach marketingowych lub odwołasz zgodę na kontakty tego typu drogą telefoniczną lub elektroniczną. Jeśli wyłączysz Elektroniczny kanał kontaktu, nagroda także nie wpłynie na Twoje konto.

Co oczywiste, bonusu nie zgarniesz również wtedy, gdy zamkniesz rachunek lub zrezygnujesz z karty kredytowej przed dniem wypłaty premii.

Nagrody w każdej z akcji zwolnione są z podatku dochodowego, nie musisz się z nich rozliczać z fiskusem.

Skorzystaj z zaproszenia, zdobądź nagrodę

Jeśli tylko zostaniesz zaproszony przez bank do udziału w tej promocji, to – naszym zdaniem – powinieneś rozważyć udział w niej. Na pierwszy rzut oka warunki wydają się nieco skomplikowane, ale przy dobrym zaplanowaniu działań, zapewne poradzisz sobie z ich realizacją.

Nie zatrzymujemy dłużej, byś miał czas na sprawdzenie, czy jesteś w gronie zaproszonych i przemyślenie tej propozycji Santandera.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Moc płatności - karta debetowa Visa"
  2. Regulamin promocji "Moc płatności - karta kredytowa Visa"

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.