Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

430 zł za DARMOWE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

430 zł za DARMOWE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: najlepszekonto.pl

Organizatorem promocji „Mobilni wiosną” jest firma Hagen, natomiast BNP Paribas jest jej partnerem.

W ramach tej akcji do zdobycia jest w sumie 430 zł. Premia zostanie wypłacona w 4 częściach: 40, 50, 180 i 160 zł. Promocja potrwa do 19 marca 2023 r. lub do wyczerpania puli nagród. Kiedy liczba rejestracji na stronie promocji dojdzie do 3000, organizator wygasi ofertę przed wyznaczonym terminem.

Kto może wziąć udział?

Zapewne nie zaskoczy Cię wiadomość, że z promocji mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci banku. Do tego grona zaliczają się osoby, które w dniu złożenia wniosku o konto nie są stroną umowy ramowej w BNP Paribas i jednocześnie w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w tym banku.

Ponadto – jako uczestnik promocji – musisz być osobą pełnoletnią, posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych. Powinieneś także dysponować ważnym dowodem osobistym (dokument ten jest niezbędny do złożenia wniosku o otwarcie rachunku).

Jak zyskać 430 złotych?

Jeśli przygotowana przez organizatora premia przyciągnęła Twoją uwagę i chciałbyś skorzystać z promocyjnej oferty, wystarczy, że wykonasz poniższe kroki:

Krok 1
Krok 1

Do 19 marca 2023 r. (pamiętając o limicie uczestników) zarejestruj się na stronie promocji, podając swoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu i PESEL.

Krok 2
Krok 2

Również do 19 marca 2023 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą i usługami bankowości elektronicznej.

Musisz to zrobić za pośrednictwem linka, który wyświetli się na ekranie natychmiast po wysłaniu formularza (ew. skorzystaj z linka otrzymanego w wiadomości e-mail).

Informacja
Informacja

Na tym etapie decydujesz, w jaki sposób otworzysz konto. Do wyboru masz:

  • złożenie wniosku na stronie internetowej banku z weryfikacją tożsamości podczas spotkania z kurierem LUB
  • wnioskowanie o konto w aplikacji mobilnej GOmobile z potwierdzeniem tożsamości przez wideoweryfikację. Przy tej opcji aplikacja musi zostać pobrana poprzez link, który otrzymasz w wiadomości SMS.

Uwaga! Pierwszy bonus otrzymasz wyłącznie wtedy, gdy potwierdzisz swoją tożsamość metodą wideoweryfikacji. Weryfikacja w obecności kuriera jest możliwa, ale pozbawia prawa do 40 zł premii.

Krok 3
Krok 3

Do 2 kwietnia 2023 r.:

  • zawrzyj z bankiem umowę o wspomniane produkty z wykorzystaniem unikalnego kodu SMS w systemie Autenti,
  • aktywuj i nadaj PIN do karty (jest to jeden z warunków uzyskania premii 50 zł) – najlepiej zrobić to jak najszybciej po otrzymaniu przesyłki z kartą.
Nagroda
Nagroda

Informację o zdobyciu nagrody za otwarcie rachunku metodą wideoweryfikacji organizator prześle Ci do 20 kwietnia 2023 r. W e-mailu znajdziesz link do formularza służącego do podania numeru rachunku, na który mają być przekazane pieniądze. Musisz go wypełnić i odesłać do 26 kwietnia 2023 r.

Premia trafi na Twoje konto do końca kwietnia 2023 r.

Krok 4
Krok 4

W kwietniu 2023 r.:

  • wykonaj w bankowości elektronicznej (internetowej lub mobilnej) przynajmniej jeden przelew na dowolną kwotę – realizując to zadanie, spełnisz warunki otrzymania nagrody w wysokości 50 zł,
  • wykonaj min. 4 transakcje bezgotówkowe kartą ORAZ transakcje Blik na łączną kwotę min. 200 zł – spełniając oba te warunki, otrzymasz kolejne 180 zł.
Nagroda
Nagroda

Wiadomość o przyznaniu 50 zł lub 230 zł (jeśli spełnisz wszystkie kwietniowe warunki, włącznie z transakcjami kartą i Blikiem) otrzymasz do 22 maja 2023 r. Do 28 maja 2023 r. ponownie zaloguj się na stronie organizatora i podaj numer konta (dokładnie tak, jak w kwietniu).

Premia zasili Twoje konto do końca maja 2023 r.

Krok 5
Krok 5

W maju 2023 r. wykonaj min. 4 transakcje bezgotówkowe kartą ORAZ transakcje Blik na łączną kwotę min. 150 zł. Bank przyzna Ci za to kolejne 160 zł.

Nagroda
Nagroda

Wiadomość o ostatnim z bonusów otrzymasz do 26 czerwca 2023 r., zaś wpłynie on na Twoje konto do końca czerwca 2023 r.

O czym jeszcze powinieneś pamiętać?

Warto w tym miejscu zwrócić uwagę na pewne ograniczenia związane z wymienionymi wcześniej wymogami. Jeśli chcesz, by bank wypłacił Ci nagrodę, musisz uwzględnić kilka szczegółów:

  • W formularzu rejestracyjnym koniecznie zaznacz wszystkie zgody oraz oświadczenia (są to: akceptacja regulaminu, zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora oraz na wymianę informacji między bankiem a organizatorem).
  • Zwróć uwagę, by w formularzu rejestracyjnym i wniosku o umowę ramową z bankiem podać ten sam numer telefonu oraz adres e-mail.

Szczegóły dotyczące aktywności

Wykonując płatności Blikiem, pamiętaj, że zostanie uznana zarówno płatność z wykorzystaniem kodu Blik, jak i przelew na telefon. W przypadku tych pierwszych nie mogą to być jednak operacje o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do regulaminu (m.in. gry hazardowe i przekazy pieniężne).

Przelew możesz zrealizować w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Niedozwolone są przelewy natychmiastowe oraz te wykonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik i im podobnych.

Transakcje bezgotówkowe kartą możesz wykonać w stacjonarnych punktach handlowo–usługowych, jak i na odległość (w Internecie, składając zamówienie telefoniczne lub pocztowe), z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem Blika, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz transakcji o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do regulaminu. Nie ma przeszkód, byś płacił przy wykorzystaniu portfela cyfrowego, w tym: Google Pay czy Apple Pay.

To też jest ważne

W dniu przekazania każdej z nagród musisz posiadać aktywne konto i kartę.

Uzyskanie każdej nagrody za aktywność jest możliwe wyłącznie w przypadku spełnienia warunków otrzymania poprzedniej premii z tego tytułu. A zatem, jeśli np. nie wywiążesz się ze wszystkich zadań w kwietniu, nie masz już szans na bonus za aktywność w maju.

Pamiętaj, że transakcje Blik nie zwalniają z opłaty za korzystanie z karty debetowej, co oznacza, że w okresie promocji poza płatnościami Blik musisz wykonać jeszcze w każdym miesiącu po 3 płatności bezgotówkowe kartą.

Premia jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych i nie musisz jej zgłaszać fiskusowi.

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas – garść informacji

Konto prowadzone jest bezwarunkowo bezpłatnie i możesz do niego wybrać jedną z trzech kart debetowych. Naszym zdaniem wyjątkowo interesująco wygląda Karta Otwarta na Dzisiaj. Korzystanie z niej to koszt 5 zł / mies., ale opłaty unikniesz, gdy wykonasz min. 3 transakcje bezgotówkowe.

Zwróć uwagę, że od 1 marca 2023 r. część opłat ulegnie zmianie:

Premia zawsze cieszy

W promocjach konta osobistego z oferty BNP Paribas zawsze można liczyć na atrakcyjne bonusy. Atutami tej akcji są nie tylko atrakcyjna nagroda, ale i krótki okres karencji (12 miesięcy) i nieskomplikowane warunki aktywności, których realizacja nie powinna nikomu sprawić kłopotów.

Pamiętaj jednak, że pula nagród w tej akcji jest ograniczona, będą mogli o nie powalczyć Ci, którzy najszybciej zarejestrują swój udział w promocji. Dlatego wykaż się refleksem i łap okazję, dopóki jest dostępna.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Mobilni wiosną"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.