Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Do 250 zł premii za Konto Mobi dla osób do 26 lat w ING Banku Śląskim.

Bluza z limitowanej serii Kamuflage dla nastolatka z Kontem Mobi od ING Banku Śląskiego + 25 zł na Allegro za polisę

Bluza z limitowanej serii Kamuflage dla nastolatka z Kontem Mobi od ING Banku Śląskiego + 25 zł na Allegro za polisę
Źródło: najlepszekonto.pl

Promocja "Mobi z bluzą", której adresatem jest młodzież w wieku 13-17 lat, ma zachęcić nastolatków i ich rodziców-klientów ING Banku Śląskiego do założenia Konta Mobi. Nagrodą za ten krok jest bluza z limitowanej serii marki Kamuflage, której wartość określono w regulaminie na 133,45 zł. W pakiecie czeka też 25 zł na Allegro za ubezpieczenie pociechy, które można zdobyć w trwającej równolegle akcji "25 zł z Allegro".

Pierwszą promocję przygotował samodzielnie ING Bank Śląski, natomiast drugą towarzystwo ubezpieczeniowe Nationale Nederlanden. Obowiązuje w niej limit nagród, ale w regulaminie nie określono, ile zostanie ich rozdanych.

Jak wiadomo, korzyści z wdrażania najmłodszych w świat finansów są nie do przecenienia. Dotyczą one zarówno małoletnich, jak i rodziców, o czym możesz się przekonać, czytając nasz tekst "5 powodów, by założyć dziecku konto w banku". W tekście "Kochani rodzice, załóżcie mi konto" pisaliśmy z kolei o tym, jakich argumentów może użyć nastolatek, by przekonać rodziców do założenia mu rachunku bankowego.

Aby zdobyć premię dla pociechy, sam musisz być klientem ING

Obie akcje trwają do 17 listopada 2022 r. Aby zgarnąć bluzę i voucher na Allegro, musisz być pełnoletnim klientem ING Banku Śląskiego z pełną zdolnością do czynności prawnych i dostępem do bankowości elektronicznej Moje ING.

Jeśli nie jesteś klientem ING, nic straconego – wystarczy, że zanim sięgniesz po produkt dla swojej pociechy, założysz jedno z wymaganych kont dla siebie. Warto byś wiedział, że często są one objęte interesującymi promocjami oraz że ING Bank Śląski organizuje też akcje specjalne dla swoich klientów.

Radzimy nie zwlekać z niezbędnymi działaniami, by jakieś nieprzewidziane okoliczności nie uniemożliwiły wywiązania się z tego warunku.

Jeszcze jedno: aby bank wypłacił premię dla Twojej pociechy, nie może być ona posiadaczem Konta Mobi w dniu Twojego przystąpienia do tej akcji specjalnej. Regulamin nie wspomina nic o okresie karencji.

Prosta droga do premii

Na początek dopełnij formalności, potem wykonaj niezbędne działania, a Twoje dziecko otrzyma nagrodę.

Krok 1
Krok 1

Jeśli nie współpracujesz jeszcze z ING, to jak najszybciej załóż dla siebie konto osobiste na stronie promocji (by zgarnąć 250 zł premii).

Jeżeli jesteś już klientem tego banku, przejdź prosto do kolejnego kroku.

Krok 2
Krok 2

Przed przystąpieniem do promocji dotyczącej Konta Mobi dla nastolatków upewnij się, że wyraziłeś w banku zgodę na przekazywanie informacji handlowych drogą elektroniczną (w tym profilowanych informacji handlowych). Możesz to sprawdzić w zakładce Moje dane w bankowości internetowej, na infolinii lub w oddziale.

Krok 3
Krok 3

Zważywszy na ograniczoną pulę nagród, jak najszybciej wykup na stronie ING dla swojej pociechy "Ubezpieczenie dziecka bez przerwy" dotyczące następstw nieszczęśliwych wypadków. Składkę za roczną polisę musisz zapłacić jednorazowo i nie może być ona niższa niż 100 zł.

Nagroda
Nagroda

Karta podarunkowa o wartości 25 zł do wykorzystania na Allegro zostanie wysłana e-mailem lub SMS-em na wskazany przez Ciebie przy zawieraniu umowy ubezpieczenia adres lub numer telefonu. Stanie się to w ciągu 35 dni od daty opłacenia składki.

Krok 4
Krok 4

Do 17 listopada 2022 r. w serwisie Moje ING otwórz Konto Mobi dla nastolatka, który skończył 13 lat, ale nie obchodził jeszcze "osiemnastki".

Równocześnie przystąp do promocji i zaakceptuj jej regulamin.

Przy składaniu internetowego wniosku potrzebny Ci będzie skan lub zdjęcie aktu urodzenia dziecka. Umowę "podpiszesz" przy pomocy kodu autoryzacyjnego otrzymanego w wiadomości SMS.

Krok 5
Krok 5

Do 2 grudnia 2022 r. wykonaj przelew ze swojego rachunku na Konto Mobi swojej pociechy w kwocie min. 50 zł.

Nagroda
Nagroda

Kod uprawniający do odbioru bluzy Twoja pociecha otrzyma w Moim ING do 16 grudnia 2022 r. Można go będzie zrealizować w ciągu 3 miesięcy od daty przekazania w sklepie internetowym Kamuflage.

Warto wiedzieć

Co ciekawe, bank nie wymaga utrzymania zgody marketingowej do końca trwania akcji. Ważne jest jedynie to, byś miał ją wyrażoną w momencie przystąpienia do promocji – potem możesz ją w każdej chwili wycofać. Zarówno Ty, jak i Twoja pociecha musicie jednak posiadać swoje produkty aż do wypłaty premii.

Bluzy są w rozmiarach: S, M i L. Rozmiar wybiera dziecko w trakcie składania zamówienia. Z regulaminu wynika, że liczba bluz w poszczególnych rozmiarach jest ograniczona. Nie warto więc zwlekać z zamówieniem, gdyż może się okazać, że optymalny rozmiar nie jest już dostępny.

Termin ważności bonu na Allegro będzie określony w wiadomości, w której otrzymasz voucher. O zasadach korzystania z nich pisaliśmy w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

Jeśli jesteś przedstawicielem ustawowym więcej niż jednego dziecka, wystarczy, że zapiszesz się do promocji tylko raz. Możesz założyć konta dla kilku nastolatków i każdy z nich po spełnieniu warunków akcji otrzyma nagrodę.

Nagroda w postaci bluzy, jak i kod na Allegro zwolnione są z opodatkowania.

Oferta banku dla nastolatków

Premia na początek współpracy cieszy, ale ważne są też warunki prowadzenia Konta Mobi w przyszłości.

Rachunek ma oczywiście wszystkie najważniejsze funkcjonalności i – jak większość tego typu kont – jest prowadzony bezwarunkowo bezpłatnie.

Ubezpieczenie dziecka

Ubezpieczenie szkolne NNW działa 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, dotyczy zdarzeń w szkole, ale i poza nią. Oferowane jest w 3 wariantach różniących się zakresem ochrony, a co za tym idzie wysokością składki. Można je rozszerzyć za dodatkową opłatą o pakiet assistance, który obejmuje m.in. opiekę korepetytora czy domowe wizyty lekarskie.

Warunkiem otrzymania odszkodowania jest przedstawienie zaświadczenia lekarskiego potwierdzającego zaistnienie zdarzenia obligującego ubezpieczyciela do wypłaty świadczenia.

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie banku.

Prezenty zawsze mile widziane

Przyznasz zapewne, że każda okazja jest dobra, by sprawić dziecku przyjemność. W tym przypadku nie musisz na to wydawać ani grosza, prezent funduje ING Bank Śląski 😀 Otrzymany bonus może być dobrą dodatkową motywacją do rozmów o finansach, wspólnego odkrywania możliwości, jakie daje współczesna bankowość.

Nie bez znaczenia jest voucher na Allegro za wykupienie polisy ubezpieczeniowej, z której warto skorzystać, by otrzymać świadczenie w przypadku urazu pociechy. Oczywiście nikomu nie życzymy, by był powód do jego wypłaty, ale - jak mówi popularne powiedzenie - przezorny zawsze ubezpieczony.

Przemyśl tę propozycję, naszym zdaniem warto ją dogłębnie rozważyć. Decyzja jednak należy do Ciebie.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Mobi z bluzą"
  2. Regulamin promocji "25 zł z Allegro"

O banku

ING Bank Śląski posiada kompleksową ofertę produktową, skierowaną do różnych grup klientów – młodzieży, studentów, przedsiębiorców, zamożniejszych klientów, korporacji i samorządów.

Na propozycję banku składają się nie tylko nowoczesne konta rozliczeniowo-oszczędnościowe, lecz również innowacyjna bankowość elektroniczna i rozbudowany pakiet dodatkowych funkcjonalności.