Do 120 zł premii pieniężnej za darmowe eKonto możliwości od mBanku

Do 120 zł premii pieniężnej za darmowe eKonto możliwości od mBanku Źródło obrazka: strona promocji

„Młodzi mogą więcej” przekonuje mBank i namawia do założenia eKonta możliwości. Jako dodatkową zachętę proponuje 3 premie po 40 zł za spełnienie trzech prostych wymagań. Warto przyjrzeć się bliżej tej ofercie.

Akcje specjalne dla młodych klientów banków są niestety rzadkością. Tym bardziej zachęcamy do zapoznania się z propozycją mBanku. Warunki zdobycia każdej z trzech nagród są bardzo proste.

Premia łączna – 120 zł – jest jedną z wyższych, jakie oferowane są w tego typu akcjach. Czasu na decyzję jest bardzo wiele, bo promocja trwa aż do 29 sierpnia 2019 r., ale i tak warto działać bez zbędnej zwłoki, żeby nie zapomnieć o tej ofercie :)

Tylko dla młodych pełnoletnich

Akcja „Młodzi mogą więcej” skierowana jest do osób fizycznych, które są pełnoletnie, a nie ukończyły 24 lat, mających pełną zdolność do czynności prawnych.

Mogą w niej wziąć udział tylko nowi klienci. Pod tym pojęciem bank rozumie tych, którzy po 1 stycznia 2017 r. nie byli posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Droga po nagrodę

Zanim będziesz mógł sięgnąć po premię, musisz załatwić kilka formalności:

 1. Do 29 sierpnia 2019 r. wraz z kartą debetową. Regulamin wymaga, by było to tylko Twoje konto, a nie rachunek wspólny. We wniosku zaakceptuj regulamin promocji „Młodzi mogą więcej” i wybierz sposób podpisania umowy – w placówce mBanku lub podczas spotkania z kurierem. Jak udało nam się dowiedzieć, zaznaczenie zgód marketingowych jest opcjonalne.
 2. Zawrzyj z mBankiem umowę o prowadzenie eKonta możliwości.

Jak wspomnieliśmy, do zdobycia są trzy nagrody, każda o wartości 40 zł. Tylko od Ciebie zależy, czy zgarniesz całą pulę, czy też tylko jeden lub dwa bonusy. Sięgnięcie po każdy z nich wymaga różnego rodzaju aktywności. Co musisz zrobić i kiedy otrzymasz za to nagrodę, pokazuje poniższa tabela:

Powyższa tabela wymaga kilku słów komentarza. Dzięki nim zrozumiesz jakie dokładnie wymagania stawia przed Tobą mBank.

Płatność telefonem

Zgodnie z regulaminem pod pojęciem płatność telefonem rozumiana jest bezgotówkowa transakcja zakupu dokonana w punktach handlowo-usługowych i przez Internet przy pomocy aplikacji Google Pay lub Apple Pay, do których przypisana jest karta wydana do konta otwartego w promocji.

Przelew na numer telefonu

Tego typu operacja została zdefiniowana jako przelew wykonany z aplikacji mobilnej na dowolny numer telefonu odbiorcy zarejestrowany w usłudze Blik.

Aktywny cel oszczędnościowy

Aktywny cel oszczędnościowy to rachunek umożliwiający regularne oszczędzanie, powiązany z eKontem możliwości. Zasada działania jest prosta: określasz ile chcesz odłożyć, do kiedy i w jaki sposób. Po każdej transakcji kartą i przelewie drobne kwoty odłożą się automatycznie na zdefiniowane przez Ciebie cele.

Bardzo ważne: saldo na rachunku Moje cele w ostatnim dniu miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś eKonto możliwości, musi wynosić przynajmniej 10 zł.

Usługę "Moje Cele" możesz aktywować na etapie, zaznaczając odpowiednie pole formularza:

Usługa Moje cele w mBanku

Alternatywnie możesz ją włączyć w serwisie transakcyjnym banku, już po otwarciu konta. Aby to zrobić, wystarczy przejść do zakładki "Pasaż" --> "Market" --> "Oszczędności" --> "Moje cele".

Wypłata nagrody

mBank przekaże Ci nagrodę w postaci przelewu na eKonto możliwości do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego, następującego po tym, w którym spełniłeś warunki akcji.

Przykładowo: jeśli założyłeś rachunek w kwietniu, to wymagania promocji możesz realizować w kwietniu i w maju, premię otrzymasz do końca czerwca. Gdybyś założył rachunek w maju, to zadania musisz zrealizować w maju i czerwcu, a nagrodę otrzymasz do końca lipca.

Maksymalnie możesz otrzymać 3 nagrody po 40 zł każda, czyli w sumie 120 zł. Ta kwota będzie w pełni do Twojej dyspozycji, gdyż nie podlega opodatkowaniu.

Czy warto skorzystać z oferty mBanku?

Atrakcyjna nagroda w promocji to jedno, a warunki prowadzenia rachunku na co dzień - to drugie. Spójrzmy więc, co mBank proponuje swoim młodym klientom.

eKonto możliwości

eKonto możliwości otwierane jest i prowadzone bezwarunkowo za darmo. Żadnych opłat nie generuje też wydawana do niego karta debetowa Visa Me. Darmowe są również wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Koszt takiej operacji za granicą to 0 zł (w przypadku 3 pierwszych wypłat w miesiącu) lub 10 zł (za każdą kolejną). Musisz przy tym pamiętać o prowizji 5,9% wartości transakcji za przewalutowanie wypłacanej waluty na złotówki.

Więcej informacji o tym rachunku, także o związanych z nim bonusach, znajdziesz w naszym artykule.

Rachunek regularnego oszczędzania

Aktywny cel oszczędnościowy (rachunek do regularnego oszczędzania) to wirtualna skarbonka, do której odkładasz pieniądze przy okazji dokonywanych płatności. Możesz to robić w sposób, który jest dla Ciebie najwygodniejszy, który najbardziej pasuje do Twojej osobowości. Do wyboru masz:

 • zaokrąglanie końcówek do pełnych 10 zł,
 • przelewanie na rachunek stałej kwoty od wykonanej transakcji (od 3 do 10 zł),
 • przelewanie na rachunek określonego procenta dokonanej płatności (od 1 do 15%),
 • wpłaty własne w dowolnej wysokości.

Zaoszczędzone pieniądze możesz wypłacić w dowolnym momencie. Musisz jednak pamiętać, że druga i kolejna wypłata w danym miesiącu kosztuje 0,50 zł.

Prosta promocja z atrakcyjną nagrodą

Podobają nam się akcje, w których warunki do spełnienia są proste i łatwe do spełnienia. Tak jest w promocji „Młodzi mogą więcej” przygotowanej przez mBank. Nie ma w niej wygórowanych wymagań, kolejnych etapów, przez które trzeba przejść, by zasłużyć na nagrodę.

Do zrealizowania są 3 proste zadania i za każde czeka bonus. Tak więc można sięgnąć po każdy z nich albo tylko po jeden czy dwa. Nawet najbardziej roztargnieni i zapominalscy mają szansę na 40 zł premii. Wystarczy, że w ostatniej chwili uruchomią rachunek regularnego oszczędzania i zasilą go kwotą 10 zł, by spełnić wymagania regulaminu. A jeśli wykonają dwa przelewy na telefon znajomego, choćby na symboliczną złotówkę - zwiększą swój stan posiadania o kolejne cztery dyszki.

Udział w tej promocji może być dobrym treningiem przed przystąpieniem do innych, bardziej skomplikowanych akcji, w których trzeba wykazać się większą aktywnością, ale i premie są dużo wyższe. Akcję polecamy zatem początkującym łowcom promocji oraz osobom poszukującym swojego pierwszego rachunku bankowego.

Z ostatniej chwili

 • 23.04.2019 10:43

  Czy pomyślałeś o tym, by otworzyć dziecku rachunek bankowy? Jeśli nie - albo masz wątpliwości, czy to ma sens - to podajemy Ci 5 powodów, by to zrobić.

 • 23.04.2019 08:48

  Droga po 100 zł od Santandera do wykorzystania na Pyszne.pl jest niezwykle krótka i łatwa: wystarczy, że wybierzesz jeden z produktów kredytowych banku.

 • 19.04.2019 17:03

  W najnowszej promocji karty Citi Simplicity masz szansę zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł.Sprawdź warunki akcji.

 • 19.04.2019 12:21

  Klienci mBanku, korzystający także z usług Kompakt Finanse mogą otrzymać 120 zł. Za co? Za rezygnację z produktów Kompakt Finanse.

 • 19.04.2019 07:47

  Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa z ING Banku Śląskiego i aktywne korzystanie z niej przez 4 miesiące oznacza nagrodę -  maks. 160 zł do Pyszne.pl.

 • 19.04.2019 07:41

  Nawet 270 zł mogą zyskać klienci Kompakt Finanse, którzy przeniosą konto do mBanku. Kolejne bonusy czekają za przeniesienie do niego produktów kredytowych.

 • 18.04.2019 14:06

  Wystarczy, że podpiszesz umowę karty kredytowej z ING Bankiem Śląskim i przez 5 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, a możesz zyskać nawet 250 zł.

 • 17.04.2019 18:08

  Aktywne korzystanie przez 3 miesiące z karty kredytowej Citi Simplicity zostanie nagrodzone przez Citi Handlowy bonem o wartości 400 zł na Allegro.pl.

 • 17.04.2019 15:43

  Za rezygnację z usług Kompakt Finanse i powierzenie finansów swojej firmy tylko mBankowi, możesz teraz zyskać 60 zł.

 • 17.04.2019 11:31

  Zdrapki i tokeny przemijają. Zastąpiły je SMS-y autoryzacyjne. Ostatnio kolejne banki udostępniają klientom mobilną autoryzację

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.