Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

100 zł za eKonto możliwości od mBanku dla osób w wieku 18-24 lata

100 zł za eKonto możliwości od mBanku dla osób w wieku 18-24 lata
Źródło: strona promocji

To druga odsłona promocji „Młodzi mogą więcej”. Zasady są ponownie bardzo proste i sprowadzają się do wykonania operacji bankowych z wykorzystaniem telefonu oraz założenia rachunku oszczędnościowego Moje cele. Nagroda – minimalnie 20 zł, maksymalnie 100 zł – jest adekwatna do stopnia wymaganego zaangażowania. Warto więc rozważyć udział w tej promocji, która trwa do 28 listopada 2019 r.

Uczestnicy promocji

Akcja „Młodzi mogą więcej” skierowana jest do osób fizycznych, które są pełnoletnie, a nie ukończyły 24 r.ż., mających pełną zdolność do czynności prawnych. Mogą w niej wziąć udział tylko nowi klienci. Pod tym pojęciem bank rozumie tych, którzy po 1 stycznia 2017 r. nie byli posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Warunki zdobycia bonusów

Chcąc zdobyć choćby najniższą z dostępnych nagród, musisz wykazać się pewną aktywnością:

Krok 1
Krok 1

Do 28 listopada 2019 r.

  • złóż wniosek o otwarcie eKonta możliwości wraz z kartą debetową. Regulamin wymaga, by było to tylko Twoje konto, a nie rachunek wspólny;
  • zaakceptuj regulamin promocji „Młodzi mogą więcej” i wybierz sposób podpisania umowy – w placówce mBanku lub podczas spotkania z kurierem;
  • zawrzyj z mBankiem umowę o prowadzenie eKonta możliwości.
Krok 2
Krok 2

Do końca miesiąca następującego po tym, w którym otworzyłeś eKonto możliwości, wykonaj wskazane w regulaminie akcji operacje:

  • minimum 2 płatności telefonem;
  • minimum 2 przelewy na numer telefonu;
  • ustaw cel oszczędnościowy.
Nagroda
Nagroda

Za wykonanie każdego z 3 wymienionych zadań otrzymasz po 20 zł. Jeśli zrealizujesz wszystkie 3 warunki, bank wypłaci Ci dodatkowe 40 zł. W sumie możesz więc zgarnąć 100 zł.

Informacja
Informacja

Bonus wpłynie na Twoje eKonto możliwości do końca miesiąca następującego po tym, w którym wywiązałeś się z warunków akcji.

Przykładowo: jeśli założysz rachunek we wrześniu, to wymagania promocji możesz realizować we wrześniu i w październiku, a premię otrzymasz do końca listopada.

O tym musisz wiedzieć

Dla ułatwienia udziału w tej akcji przekazujemy zestaw praktycznych i zarazem ważnych informacji.

Zgody

Na jednym z etapów wypełniania wniosku o eKonto możliwości zostaniesz poproszony o wyrażenie różnych zgód i będziesz musiał potwierdzić otrzymanie dokumentów dotyczących otwieranego rachunku i programu rabatowego mOkazje. Regulamin promocji nie wspomina nic o jakichkolwiek zgodach, więc należy uznać je za opcjonalne.

Zaznacz więc 2 x NIE.

Kliknij, aby powiększyć

Wyciągi i osoba polecająca

Na tym samym etapie wypełniania wniosku będziesz mógł zdecydować, w jakiej formie chcesz otrzymywać wyciągi, czyli historię transakcji na Twoim rachunku (sugerujemy wybór zaznaczony na poniższym print screenie) oraz wpisać kod otrzymany od osoby biorącej udział w programie PolecamBank. Jako polecony nie zyskasz ani złotówki, ale możesz umożliwić zdobycie nagrody znajomemu. Później, już jako klient mBanku, polecając jego produkty, będziesz miał szansę na zgarnięcie od 50 do 300 zł. Zachęcamy, byś przeczytał opis tej akcji.

Kliknij, aby powiększyć
Płatność telefonem

Zgodnie z regulaminem pod pojęciem płatność telefonem rozumiana jest bezgotówkowa transakcja zakupu dokonana w punktach handlowo-usługowych i przez Internet przy pomocy aplikacji Google Pay lub Apple Pay, do których przypisana jest karta wydana do konta otwartego w promocji.

Przelew na numer telefonu

Tego typu operacja została zdefiniowana jako przelew wykonany z aplikacji mobilnej na dowolny numer telefonu odbiorcy zarejestrowany w usłudze Blik.

Aktywny cel oszczędnościowy

Aktywny cel oszczędnościowy to rachunek umożliwiający regularne oszczędzanie, powiązany z eKontem możliwości, którego saldo w ostatnim dniu miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto w ramach promocji, wynosi przynajmniej 10 zł.

Usługę „Moje Cele” możesz aktywować na etapie składania wniosku o rachunek, zaznaczając odpowiednie pole formularza:

Kliknij, aby powiększyć

Włączenie tej usługi jest też możliwe w serwisie transakcyjnym banku, już po otwarciu konta. Należy podążać następującą „ścieżką’ zaczynając od zakładki „Pasaż” --> „Market” --> „Oszczędności” --> „Moje cele”.

Cała nagroda dla Ciebie

Kwota, jaką otrzymasz, będzie w całości do Twojej dyspozycji, gdyż nie podlega opodatkowaniu. Nie musisz się więc z niej rozliczać przed urzędem skarbowym

Kilka słów o produktach mBanku

Atrakcyjna nagroda w promocji to jedno, a warunki prowadzenia rachunku na co dzień - to drugie. Spójrzmy więc na szczegóły dotyczące proponowanych przez mBank produktów.

eKonto możliwości

eKonto możliwości otwierane jest i prowadzone bezwarunkowo za darmo. Żadnych opłat nie generuje też wydawana do niego karta debetowa Visa.

Moje cele - rachunek regularnego oszczędzania

Moje cele (rachunek do regularnego oszczędzania) to wirtualna skarbonka, do której odkładasz pieniądze przy okazji dokonywanych płatności. Możesz to robić w sposób, który jest dla Ciebie najwygodniejszy, najbardziej pasuje do Twojej osobowości.

Prosta promocja z adekwatną premią

mBank chce pokazać swoim młodym klientom przede wszystkim nowoczesne funkcjonalności eKonta możliwości. Stąd wymóg dokonywania płatności smartfonem i przelewów na numer telefonu. Uważamy to za słuszne, podobnie jak zachęcanie do regularnego oszczędzania, czemu służy wymóg uruchomienia konta Moje cele.

Można więc rzec, że akcja „Młodzi mogą więcej” łączy przyjemne (premia pieniężna) z pożytecznym (poznanie funkcjonalności rachunku na miarę XXI w. i wyrobienie nawyku oszczędzania). Udział w niej będzie też sprzyjał oswojeniu się z regułami rządzącymi promocjami, co może się przydać, gdy zdecydujesz się na przystąpienie do innych akcji, z bardziej skomplikowanymi zasadami i jeszcze wyższymi bonusami.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Młodzi mogą więcej II"

O banku

mBank w krótkim czasie zrewolucjonizował polski rynek usług bankowych. Do dziś kieruje się zdefiniowaną przed laty misją: „maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” i systematycznie wprowadza nowoczesne produkty i usługi. Obecnie obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej.