Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Nawet 300 zł za aktywne korzystanie z mKonta Intensive w mBanku +2,7% na eKoncie oszczędnościowym

Nawet 300 zł za aktywne korzystanie z mKonta Intensive w mBanku +2,7% na eKoncie oszczędnościowym
Źródło: strona promocji

Promocja „mKonto Intensive z premią” trwa do 3 lutego 2020 r. Mogą w niej wziąć udział osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które po 1 stycznia 2017 r. nie były posiadaczem (lub współposiadaczem) rachunku osobistego lub oszczędnościowego w mBanku o numerach 1140 2004 lub 1140 2017.

Aktywność gwarancją nagrody

Gwarancją otrzymania nagrody jest aktywne korzystanie z karty wydanej do mKonta Intensive. Oto, co dokładnie musisz zrobić:

Krok 1
Krok 1

Do 3 lutego 2020 r. otwórz mKonto Intensive wraz z kartą i rachunkiem eKonto oszczędnościowe, akceptując przy tym regulamin promocji.

Krok 2
Krok 2

Aktywnie korzystaj z rachunku. Za każdy miesiąc (maksymalnie za 6), w którym wydasz kartą i/lub Blikiem min. 3000 zł, bank wypłaci Ci na rachunek 50 zł.

Nagroda
Nagroda

Bonus trafi na Twoje mKonto Intensive w następnym miesiącu po spełnieniu warunku uprawniającego do jego otrzymania.

Bardzo ważne informacje

mBank zacznie oceniać, czy wywiązałeś się z wymagań regulaminu, w pierwszym pełnym miesiącu po otwarciu rachunku. Przykładowo: otworzyłeś mKonto Intensive w październiku, to w listopadzie powinieneś zapłacić kartą i/lub Blikiem min 3000 zł. Jeśli to zrobisz, to w grudniu otrzymasz 50 zł.

Rachunek musi być tylko Twój. Przekształcenie go w konto wspólne lub inny typ pozbawi Cię prawa do otrzymania bonusu.

Zdobyte przez Ciebie premie nie podlegają opodatkowaniu podatkiem dochodowym.

2,7% do 500 000 zł na eKoncie Oszczędnościowym

Jako posiadacz mKonta Intensive możesz też zgarnąć dodatkowy bonus w postaci wysokiego oprocentowania na eKoncie oszczędnościowym. Twoje pieniądze, do kwoty 500 000 zł, mogą być przez 4 miesiące objęte stawką 2,7% w skali roku.

Warunkiem otrzymania tak atrakcyjnego oprocentowania jest wpłacenie na rachunek „nowych środków”. mBank definiuje je jako różnicę między saldem na wszystkich Twoich rachunkach osobistych, oszczędnościowych i lokatach w dniu otwierania rachunku oszczędnościowego, a stanem Twoich finansów 30 września 2019 r.

Szczegółowy opis tej oferty znajdziesz w naszym artykule.

mKonto Intensive – uwaga na standardową opłatę

Rozważając udział w tej promocji, musisz wiedzieć, że standardowa opłata za mKonto Intensive wynosi aż 49,50 zł/miesiąc. Warunkiem jej uniknięcia jest zapewnienie wpływów w wysokości min. 7000 zł lub ulokowanie w mBanku min. 100 000 zł.

Ciekawa propozycja dla aktywnych

mBank nie należy do szczególnie hojnych w rozdawaniu premii za sięgnięcie po jego produkty. Dlatego warto odnotować i docenić najnowszą propozycję banku, zwłaszcza jako duet: 300 zł za aktywność na rachunku i wysokie oprocentowanie eKonta oszczędnościowego.

Nie ma co ukrywać – nie jest to propozycja dla każdego, wiele osób nie będzie w stanie wykonywać co miesiąc transakcji kartą i/lub Blikiem na kwotę min. 3000 zł, by zgarnąć premię gotówkową. Sam musisz ocenić, czy zrealizujesz wymagania regulaminu, czy nagroda jest w Twoim zasięgu.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "mKonto Intensive z premią"

O banku

mBank w krótkim czasie zrewolucjonizował polski rynek usług bankowych. Do dziś kieruje się zdefiniowaną przed laty misją: „maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” i systematycznie wprowadza nowoczesne produkty i usługi. Obecnie obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej.