Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Aż 350 zł w gotówce za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas!

Aż 350 zł w gotówce za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas!
Źródło: najlepszekonto.pl

Spółka Hagen, organizator promocji konta osobistego w BNP Paribas, po raz kolejny zaskoczyła pomysłowością. W najnowszej akcji premia uzależniona jest nie tylko od aktywności jej uczestnika na rachunku, ale i od skuteczności piłkarzy w meczach ćwierćfinałowych, półfinałowych i finale UEFA EURO 2020. Samodzielnie musisz zapracować na 250 zł, natomiast wypłata 100 zł  zależy od zawodników. Bonus za każdą bramkę zdobytą na wspomnianych etapach rozgrywek wynosi 10 zł, ale nie więcej niż wspomniane 100 zł.

Zaintrygowany? Czytaj dalej!

To już pewne! Nagroda za skuteczność piłkarzy na EURO 2020 wyniesie 100 zł. W meczach ćwierćfinałowych rozegranych 2 i 3 lipca padło 14 bramek, czyli został spełniony warunek wypłaty maksymalnej premii.

Roczna karencja

Akcja "Mistrzostwa z bankiem" trwa do 11 lipca 2021 r. lub do wyczerpani puli promocyjnych wniosków, których tym razem przygotowano 3000.

Mogą w niej brać udział osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, posiadające polski dowód osobisty niezbędny do zawarcia umowy rachunku, które w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o konto nie posiadały w BNP Paribas rachunku osobistego, także jako współposiadacz.

Dodatkowym warunkiem jest brak aktywnej Umowy ramowej Rachunków bankowych, karty i Elektronicznych Kanałów Dostępu na dzień składania wniosku o ROR w promocji.

Postaraj się o 250 zł i kibicuj piłkarzom, by otrzymać 100 zł

Jak wspominaliśmy, w tej promocji zdobycie 250 zł premii uzależnione jest od Twojej aktywnością, zaś 100 zł zależy od skuteczności piłkarzy na EURO 2020 i już wiadomo, że oni swoje zadanie wykonali, strzelili ponad 10 bramek.

Krok 1
Krok 1

Do 11 lipca 2021 r. zarejestruj się na stronie internetowej promocji, podając swoje imię i nazwisko, e-mail, PESEL i numer telefonu. Na tym etapie wyraź też wymagane zgody dotyczące przetwarzania Twoich danych i zaakceptuj regulamin promocji.

Krok 2
Krok 2

Także do 11 lipca 2021 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z wybraną kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej z wykorzystaniem linka promocyjnego. Link wyświetli Ci się na ekranie komputera, otrzymasz go także na adres e-mail podany w promocji.

Informacja
Informacja

Oglądaj mecze ćwierćfinałowe, półfinałowe i finał Mistrzostw Europy UEFA EURO 2020 i kibicuj piłkarzom. Za każdą uznaną bramkę w regulaminowym czasie gry otrzymasz dodatkowe 10 zł. W ćwierćfinałach padło 14 bramek, więc bonus za skuteczność piłkarzy będzie na maksymalnym poziomie, czyli wyniesie 100 zł.

Krok 3
Krok 3

Zawrzyj umowę o wymienione produkty z wykorzystaniem kodu SMS w systemie partnera banku - Autenti oraz najpóźniej do 25 lipca 2021 r. nadaj PIN do karty (powinieneś to zrobić w ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki z "debetówką").

Krok 4
Krok 4

W lipcu wykonaj minimum 1 przelew w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile.

Krok 5
Krok 5

Do 18 sierpnia 2021 r. otrzymasz wiadomość o przyznaniu Ci 50 zł za aktywność w lipcu oraz bonusie za liczbę strzelonych bramek na EURO 2020. W mailu znajdziesz link i unikalny kod, które posłużą Ci do zalogowania na stronie organizatora, gdzie powinieneś podać numer swojego Konta Otwartego na Ciebie. Musisz to zrobić do 25 sierpnia!

Nagroda
Nagroda

50 zł premii gwarantowanej oraz bonus uzależniony od liczby bramek wpłyną na Twoje konto do 31 sierpnia 2021 r.

Krok 6
Krok 6

W sierpniu wykonaj następujące działania:

  • zrealizuj min. 2 przelewy w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile;
  • wykonaj min. 3 transakcje Blikiem;
  • zapewnij wpływ na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

Wiadomość o nagrodzie 100 zł za aktywność w sierpniu otrzymasz do 27 września, natomiast premia zasili Twoje konto do końca tego miesiąca.

Krok 7
Krok 7

We wrześniu spełnij dokładnie te same warunki aktywności co w sierpniu, czyli:

  • zrealizuj min. 2 przelewy w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile;
  • wykonaj min. 3 transakcje Blikiem;
  • zapewnij wpływ na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

Wiadomość o przyznaniu nagrody 100 zł za wrzesień zostanie przesłana do Ciebie do 27 października, natomiast premia wpłynie na Twój rachunek do końca miesiąca.

Jeżeli w podanym wyżej terminie nie wskażesz numeru konta otwartego w tej promocji, nie stanie się nic strasznego. Należną Ci premię otrzymasz po tym, jak podasz numer rachunku na adres e-mail: [email protected] Musisz to zrobić najpóźniej do dnia 30 czerwca 2022 r.

Premia jest zwolniona z opodatkowania, zarówno ta gwarantowana, jak i ta związana z liczbą strzelonych bramek.

Garść definicji

Wymagania stawiane przed uczestnikami promocji sprawiają, że warto znać najważniejsze pojęcia, zanim przystąpimy do działania.

Wpływem na konto może być każdy przelew z wyjątkiem tych pochodzących z innych Twoich rachunków w BNP Paribas (z GOonline włącznie) oraz z rachunków kredytowych. Najłatwiej spełnić ten warunek, wykonując przelew ze swojego konta w innym banku, gdyż wykluczone są także wpłaty gotówkowe.

Przelew to zlecenie przekazania środków w bankowości internetowej lub mobilnej. Nie będą tu wliczane przelewy natychmiastowe oraz poprzez systemy płatności internetowych, czyli PayU, Blik, Blue Media itp.

Transakcje Blik określone są dość zdawkowo - jako transakcje z użyciem kodu Blik generowanego w aplikacji mobilnej. Można to rozumieć jako płatności Blikiem w sklepie.

Darmowe Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Sztandarowy rachunek osobisty w BNP prowadzony jest bezpłatnie. Jego charakterystyczną cechą jest możliwość wyboru jednej z trzech kart debetowych, z których to Karta Otwarta na Dzisiaj może być darmowa przy zaledwie jednej transakcji w miesiącu. Więcej szczegółów znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

Mistrzostwa z bankiem

Opisywana promocja może zachęcić do śledzenia piłkarskich mistrzostw Europy nie tylko zagorzałych kibiców, ale i tych, którzy liczą na jak najwyższą premię. Już wiadomo, że w ćwierćfinałach padło 14 bramek, czyli został spełniony warunek wypłaty 100 zł. Teraz wszystko w Twoich rękach. Nie ma już na co czekać, bo pula promocyjnych wniosków może się szybko wyczerpać.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Mistrzostwa z bankiem"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.