Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 8 grudnia 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: BNP Paribas lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: Zostań w domu! Tak też możesz zdobyć 200 zł w promocji Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas.

100 zł do H&M i 250 zł w gotówce za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Aldona Derdziak

W swoich tekstach wykorzystuje zdobyte wykształcenie ekonomiczne i polonistyczne. Produkty bankowe nie mają przed nią tajemnic. Jej hobby to gry planszowe.

100 zł do H&M i 250 zł w gotówce za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: strona promocji

Nie było zaskoczenia – tym razem Ad Astra sp. z o.o. i BNP Paribas wystartowali z mikołajkową, szybką promocją “Mikołajki z bankiem” z limitem zgłoszeń dla zaledwie 500 osób. Akcja trwa jedynie do 8 grudnia 2019 r., warto zatem pospieszyć się z rejestracją.

Bon na ubrania i premia w gotówce

W tej przyjemnej promocji możesz zyskać 100 zł w postaci e-karty upominkowej do sklepów H&M (“pierwsza nagroda”) za samo założenie Konta Otwartego na Ciebie.

Jeśli chcesz sięgnąć po więcej, możesz otrzymać także kolejne 250 zł (“druga nagroda” - 100 zł, “trzecia nagroda” - 150 zł), tym razem w gotówce, jednak w tym przypadku musisz się już wykazać aktywnością w korzystaniu z rachunku.

Okres karencji bez zmian

Jeśli chodzi o uczestników tej promocji, to organizator na szczęście nas nie zaskoczył. Z akcji mogą skorzystać osoby pełnoletnie, które na dzień złożenia wniosku o rachunek nie są stroną umowy ramowej w BNP Paribas, a w ciągu wcześniejszych 9 miesięcy nie posiadały w tymże banku konta osobistego (także jako współwłaściciele).

Jak zyskać nawet 350 zł premii?

Premie w mikołajkowej promocji Konta Otwartego na Ciebie nie wymagają wiele wysiłku - przekonaj się sam:

Drukuj

Pamiętaj, że na dzień wypłaty wszystkich nagród musisz posiadać aktywny rachunek, kartę debetową oraz bankowość elektroniczną w BNP Paribas.

Nagrody są zwolnione z opodatkowania, zatem możesz je wykorzystać w pełnej wysokości :)

Transakcje i wpływy, czyli...

Istotne w tej promocji jest to, jak bank definiuje „transakcje kartą”. Pod tym pojęciem kryją się operacje w sklepach zarówno stacjonarnych, jak i internetowych (a nawet zamówienia telefoniczne lub pocztowe), jak również transakcje dokonywane za pomocą portfeli cyfrowych takich jak Apple Pay czy Google Pay.

Wykluczone są natomiast transakcje Blik, PayU, Dotpay czy inne wymagające udziału pośrednika. Nie liczą się także płatności w miejscach ze szczególnymi kodami MCC, takimi jak kasyna czy zakłady bukmacherskie (ich listę znajdziesz w Załączniku nr 2 do regulaminu).

Jeżeli zaś chodzi o wpływ na konto, to nie mogą być to przelewy pochodzące z innych Twoich rachunków prowadzonych w BNP Paribas lub BGŻOptima, w tym również z rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek. Także wpłaty gotówkowe nie zostaną przez bank zaliczone. Z powodzeniem możesz natomiast zapewnić wpływ ze swojego konta w innym banku. Zostało to już wielokrotnie przetestowane :)

Darmowe Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie jest rachunkiem, który może przypaść do gustu zarówno osobom stawiającym pierwsze kroki w bankowości, jak i bardziej wymagającym klientom.

Konto jest otwierane i prowadzone za darmo, a jego posiadacz może wybrać jedną z trzech różnych kart debetowych. Więcej o poszczególnych kartach piszemy w tej analizie, zaś poniżej prezentujemy najważniejsze parametry konta:

Podpowiadamy, że dla większości z nas najlepszym wyborem będzie standardowa Karta Otwarta na Dzisiaj. Jeśli nie ukończyłeś 26 roku życia, będzie ona zupełnie bezpłatna. W przeciwnym razie w banalny sposób możesz uniknąć miesięcznej opłaty w wysokości 3 zł - wystarczy, że wykonasz choć jedną płatność "plastikiem".

Możesz też sięgnąć po 400 zł za kartę kredytową

Jest jeszcze jeden powód, by rozważyć swój udział w mikołajkowej promocji. Jeśli zostaniesz klientem BNP Paribas, będziesz mógł znacząco powiększyć swoją pulę nagród, korzystając z jeszcze jednej oferty specjalnej. Tym razem związanej z kartą kredytową.

Za wyrobienie “kredytówki” i prostą aktywność otrzymasz bon zakupowy do sklepów Biedronka o wartości aż 400 zł. Łatwo więc policzyć, że łącząc obie akcje, możesz zyskać nagrody o wartości 750 zł. To całkiem przyzwoita kwota – nie sądzisz?

Kto pierwszy, ten lepszy!

Spodziewaliśmy się, że banki nie przejdą obojętnie obok tak sympatycznego święta, jakim są Mikołajki, i nie zawiedliśmy się. Ekspresowa wręcz promocja Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas zmusza jednak do sprawnego działania przy rejestracji i już za samo założenie rachunku można zyskać 100 zł do H&M. Potem możemy złapać nieco oddechu przed styczniem i lutym, w którym powinniśmy zacząć aktywnie korzystać z konta, a zostaniemy za to nagrodzeni konkretną premią w gotówce - 250 zł.

Jednak najnowsza akcja BNP Paribas wymaga naprawdę szybkiego refleksu – promocja zaczyna się dzisiaj i kończy... 8 grudnia, tak więc masz zaledwie trzy dni, by w prosty sposób zarobić 350 zł! Do tego bank przygotował wyjątkowo ograniczoną pulę nagród – szansę na zdobycie premii ma zaledwie pierwszych 500 osób, które najszybciej zarejestrują się w promocji. Radzimy więc, byś nie czekał zbyt długo z decyzją o przystąpieniu do akcji, ponieważ po prostu... możesz się spóźnić!

Przydatne dokumenty

  1. REGULAMIN PROMOCJI „MIKOŁAJKI Z BANKIEM"

O banku

BNP Paribas to bank uniwersalny z siedzibą w Warszawie. Instytucja powstała z połączenia Banku Gospodarki Żywnościowej oraz BNP Paribas Bank Polska. W efekcie fuzji, do której doszło w kwietniu 2015 r,. właścicielem banku została francuska Grupa BNP Paribas. Po integracji nowy podmiot funkcjonował pod nazwą BGŻ BNP Paribas S.A. i był siódmym co do wielkości bankiem w Polsce pod względem wartości aktywów.

Czytaj więcej