Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Megazegarek z opaską do umieszczenia karty płatniczej oraz usługa "Gdzie jest Dziecko" za Konto Karty Samodzielniaka w BNP Paribas

Megazegarek z opaską do umieszczenia karty płatniczej oraz usługa "Gdzie jest Dziecko" za Konto Karty Samodzielniaka w BNP Paribas
Źródło: najlepszekonto.pl

Od czasu do czasu banki zachęcają rodziców, by ci założyli rachunki dzieciom, a w zamian oferują małoletnim nagrody pieniężne lub vouchery do wybranych sklepów. Bank BNP Paribas proponuje natomiast zestaw, który z pewnością zadowoli zarówno najmłodszych, jak i ich rodziców. Naszym zdaniem korzystanie z niego będzie znakomitym punktem wyjścia do rozmów o bankowości oraz bezpieczeństwie.

Okazją do aktywnego promowania produktów dla niepełnoletnich klientów jest wprowadzenie do oferty BNP Paribas Konta Karty Samodzielniaka (dla dzieci w wieku 7-13 lat) oraz Konta Samodzielniaka (dla małoletnich w wieku 0-18 lat).

Zestaw promocyjny

Jeśli otworzysz Konto Karty Samodzielniaka dla swojego dziecka, otrzyma ono na zawsze wielofunkcyjny zegarek GJD.06 firmy Locon (o wartości 196,19 zł) z dedykowaną opaską do umieszczenia karty płatniczej, natomiast Ty zyskasz bezpłatny roczny dostęp do aplikacji z usługą „Gdzie jest Dziecko” (jej koszt to 137,15 zł).

Nazwy zegarka i usługi pewnie niewiele Ci mówią, przyjrzyjmy się więc im bliżej.

Urządzenie posiada funkcję GPS i umożliwia płatności zbliżeniowe. Wykorzystując jego możliwości oraz dostęp do wspomnianej usługi:

  • zyskasz wiedzę o aktualnej lokalizacji dziecka;
  • będziesz mógł ustawić strefy, dzięki którym dowiesz się, że dziecko wychodzi ze szkoły i wraca do domu;
  • skontaktujesz się ze swoją pociechą telefonicznie, gdyż w skład zestawu wchodzi także 1 karta SIM z pakietem 60 minut na rozmowy w miesiącu (kartę SIM należy umieścić w zegarku firmy Locon i będzie ona działała tylko na tym urządzeniu);
  • dziecko będzie mogło wezwać pomoc za pomocą jednego przycisku SOS.
Kliknij, aby powiększyć

Kto może starać się o nagrody

Akcja „Megazegarek dla Samodzielniaka” trwa do 30 września 2021 r. i przewidziano w niej jedynie 650 nagród. Jej regulamin mówi, że mogą brać w niej udział klienci banku BNP Paribas posiadający konto osobiste. Fakt, że nie współpracujesz jeszcze z BNP, nie powinien Cię martwić. Aktualnie trwają bowiem ciekawe promocje, w których możesz zgarnąć atrakcyjne bonusy.

Uwaga dla rodzica

Będąc rodzicem lub przedstawicielem ustawowym dziecka w wieku 7-13 lat, możesz otworzyć dla swojego dziecka Konto Karty Samodzielniaka z Mikrokartą Samodzielniaka lub zawnioskować o samą Kartę Samodzielniaka.

Jeden uczestnik promocji może otworzyć maksymalnie 7 Kont Karty Samodzielniaka, ale w ramach tej akcji możesz dokonać maksymalnie tylko pięciu rejestracji do udziału w niej.

Jak zdobyć bonusy

Wymagana aktywność ogranicza się w zasadzie do założenia dziecku konta. Oto szczegóły:

Krok 1
Krok 1

Do 30 września 2021 r. w BNP Paribas załóż swojemu dziecku w wieku 7-13 lat Konto Karty Samodzielniaka wraz z Mikrokartą Samodzielniaka.

Pamiętaj, aby przy zawieraniu umowy o wymienione produkty wyrazić chęć udziału w promocji.

Dopełnienie formalności może się odbyć w bankowości internetowej GOonline lub w placówce banku (ich wykaz znajdziesz tutaj). Obecność dziecka nie jest konieczna.

Krok 2
Krok 2

Także do 30 września 2021 r. zarejestruj swój udział w promocji na jej stronie internetowej, akceptując przy tym regulamin akcji i wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia.

W formularzu rejestracyjnym podaj takie same dane jak podczas składania wniosku o konto i mikrokartę oraz kod rejestracji otrzymany od banku podczas podpisywania umowy o produkty dla dziecka.

Informacja
Informacja

Po przesłaniu formularza otrzymasz informację o objęciu Cię promocją w postaci potwierdzenia na ekranie komputera oraz e-maila przesłanego na podany przez Ciebie adres.

Nagroda
Nagroda

Jeśli wypełnisz formularz rejestracyjny w dniu podpisania umowy o produkty BNP Paribas, nagroda będzie wysłana do Ciebie przesyłką kurierską w ciągu 18 dni. Gdybyś dokonał rejestracji później, to czas oczekiwania wydłuży się do 20 dni od daty wypełnienia formularza rejestracyjnego.

Usługa "Gdzie jest Dziecko" będzie aktywowana nazajutrz po wysyłce zegarka.

W dniu wysyłki nagrody musisz być posiadaczem produktów, które otworzyłeś w ramach tej akcji.

Aplikacja z usługą „Gdzie jest Dziecko” będzie działała przez 12 miesięcy od dnia jej aktywacji pod warunkiem, że nadal będziesz posiadał Konto Karty Samodzielniaka wraz z mikrokartą.

Zdobyta nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego, nie trzeba się z niej rozliczać z urzędem skarbowym.

Konto Karty Samodzielniaka

Transakcje Kartą Samodzielniaka, przeznaczoną dla dziecka w wieku 7-13 lat, mogą być wykonywane tylko w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych.

Uczestnik promocji, który otrzyma nagrodę, jest zobowiązany do uiszczania miesięcznej opłaty za obsługę karty w Pakiecie Samodzielniaka (z otrzymanym zegarkiem) w wysokości 10 zł, płatnej co miesiąc w 8. dniu każdego miesiąca. Opłata obowiązuje od dnia otrzymania nagrody do 31 lipca 2023 roku. W tym okresie bank nie pobiera co miesiąc prowizji za obsługę karty debetowej w wysokości wskazanej w „Taryfie Prowizji i Opłat Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu dla Klientów detalicznych”. Po 31 lipca 2023 roku będą stosowane miesięczne opłaty określone w taryfie właściwej dla Mikrokarty Samodzielniaka.

Obecnie koszt ten wynosi 1 zł/miesiąc. Dodajmy, że wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są bezpłatne.

Okazja na oswojenie dziecka z bankowością

Propozycja banku BNP Paribas to dobra okazja na pokazanie dziecku korzyści związanych z posiadaniem rachunku bankowego, dokonywaniem transakcji bezgotówkowych. Czytając nasz tekst "5 powodów, by założyć dziecku konto w banku", przekonasz się, że korzyści będą dotyczyły także Ciebie i całej rodziny.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Megazegarek dla Samodzielniaka" - edycja 3
  2. Regulamin korzystania z usługi "Gdzie jest Dziecko"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.