Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

MEGA HIT! Aż 500 zł za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

MEGA HIT! Aż 500 zł za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: najlepszekonto.pl

Spółka Hagen, organizator akcji dotyczących rachunków osobistych z oferty banku BNP Paribas, przygotowała kolejną bardzo ciekawą akcję dotyczącą Konta Otwartego na Ciebie, tym razem pod hasłem "Mega szansa".

Premia będzie wypłacona w 5 ratach i może wynieść aż 500 zł. 350 zł za założenie rachunku i aktywność w maju i czerwcu masz gwarantowane. To, czy zgarniesz pełną pulę, zależy po części od Ciebie, gdyż jednym z elementów bonusu jest moneyback za transakcje kartą wykonywane od lipca do września 2022 r. Za każdy z tych miesięcy możesz zyskać nawet 50 zł.

Oferta jest niezwykle atrakcyjna; istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że choć termin zakończenia promocji wyznaczono na 30 kwietnia 2022 r., to zakończy się ona dużo wcześniej, gdyż wyczerpie się niewielka pula 3000 promocyjnych wniosków.

Kto może uczestniczyć w promocji?

Promocja adresowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które nie posiadały w BNP Paribas rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (także jako współposiadacz) w ciągu 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku w ramach promocji. Z udziału w niej wyklucza także bycie stroną umowy ramowej dotyczącej rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, karty i Elektronicznych Kanałów Dostępu w BNP Paribas w dniu wnioskowania o konto.

Uczestnik musi być obywatelem Polski z pełną zdolnością do czynności prawnych i posiadać dowód osobisty, który jest niezbędny do założenia konta.

Łatwa droga do 500 zł premii

Jak wspomnieliśmy, wymagania dotyczące aktywności (w stosunku do oferowanej premii) nie są szczególnie wygórowane. Każdy powinien sobie poradzić z ich realizacją przy okazji zwykłego korzystania z konta:

Krok 1
Krok 1

Do 30 kwietnia 2022 r. wypełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji. Pamiętaj, że przyjętych zostanie tylko 3000 zgłoszeń!

Na tym etapie:

  • zaakceptuj regulamin akcji,
  • wyraź wszystkie zgody (na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji oraz na wymianę informacji między organizatorem a bankiem).
Krok 2
Krok 2

Skorzystaj z linka, który wyświetli Ci się na ekranie (otrzymasz go także na wskazany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Te czynności także musisz wykonać do 30 kwietnia 2022 r.

Krok 3
Krok 3

Do 22 maja 2022 r. zawrzyj z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty. Odbywa się to przy użyciu unikalnego kodu SMS w systemie Autenti, przy czym weryfikacja może nastąpić podczas spotkania z kurierem lub w aplikacji GOmobile z wykorzystaniem wideoweryfikacji.

Do tego dnia powinieneś także nadać PIN do karty (ze względów technicznych najlepiej to zrobić w ciągu 7 dni od jej otrzymania).

Krok 4
Krok 4

W maju 2022 r. spełnij warunki uzyskania pierwszej części nagrody (150 zł), czyli zrealizuj przynajmniej 1 przelew w bankowości elektronicznej.

Krok 5
Krok 5

Informację o przyznaniu premii za maj otrzymasz na adres e-mail do 17 czerwca 2022 r. Znajdziesz w niej link do formularza, w którym musisz podać numer konta otwartego w promocji, na które ma zostać przekazana Twoja nagroda. Na realizację tego zadania masz czas do 26 czerwca 2022 r.

Nagroda
Nagroda

150 zł premii za aktywność w maju otrzymasz do 30 czerwca 2022 r.

Krok 6
Krok 6

W czerwcu 2022 r. spełnij warunki otrzymania kolejnego bonusu, tym razem o wartości 200 zł:

  • wykonaj min. 5 przelewów w bankowości elektronicznej;
  • zapewnij wpływ lub wpływy w łącznej wysokości min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

200 zł za działania w czerwcu wpłynie na Twój rachunek do 31 lipca 2022 r.

Krok 7
Krok 7

W lipcu, sierpniu i wrześniu 2022 r. (w każdym z tych miesięcy) płać jak najczęściej kartą debetową wydaną do nowo otwartego rachunku. Twoją nagrodą będzie zwrot 10% wydatków, maksymalnie 50 zł/miesiąc.

Nagroda
Nagroda

Kolejne trzy bonusy będziesz otrzymywał do końca miesiąca następującego po tym, w którym zrealizowałeś transakcje kartą.

Wymagane działania

Jak widzisz, regulamin wymaga od Ciebie różnych aktywności. Ważne, byś dobrze wszystko zrozumiał.

Przelewy

Regulamin promocji pozwala, by operacja tego typu została wykonana w bankowości internetowej (GOonline) lub aplikacji mobilnej (GOmobile). Niedozwolone są przelewy natychmiastowe oraz te dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik i tym podobnych;

Transakcje bezgotówkowe kartą

Regulamin dopuszcza płatności bezgotówkowe za towary lub usługi w punktach handlowo-usługowych oraz płatności w Internecie (również przez Apple Pay czy Google Pay).

Uwaga: nie są brane pod uwagę transakcje Blik lub wykonywane przy użyciu podmiotu trzeciego (np. DotPay, PayU, Przelewy24), a także operacje o konkretnych kodach MCC wskazanych w regulaminie (hazard, przekazy pieniężne itp.).

Wpływ

Warunek wpływu spełni każde zasilenie Konta Otwartego na Ciebie, o ile pieniądze nie będą pochodziły z innych Twoich rachunków (także tych, których jesteś współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas. Zasada ta dotyczy także kont prowadzonych pod marką GOoptima. Niedozwolone są wpłaty gotówkowe oraz wpływy z rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych uczestnikowi akcji przez BNP Paribas lub dawny Raiffeisen Polbank.

Najprościej jest więc spełnić ten warunek, realizując przelew ze swojego ROR-u w innym banku.

Dodatkowe informacje

Aby zyskać każdą kolejną premię, konieczne jest spełnienie warunków otrzymania wcześniejszych bonusów. Oznacza to, że jeśli nie uda Ci się wykonać wymaganej aktywności np. w lipcu, to przepadnie Ci również premia za sierpień i wrzesień. Ważna jest zatem konsekwencja w działaniu.

Gdybyś nie podał w wymaganym terminie numeru konta, na które mają być przekazane premie, to nie stanie się nic strasznego. Należne Ci nagrody otrzymasz po prostu później. Ostateczny termin przesłania organizatorowi numeru ROR upłynie 22 maja 2023 r.

Do chwili otrzymania ostatniego bonusu nie możesz zrezygnować z rachunku czy wydanej do niego karty.

Nagroda, którą otrzymasz, jest zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz się z niej rozliczać przed fiskusem.

Oferta BNP Paribas

Skoro wiesz już wszystko o nagrodach, czas byś poznał produkty banku BNP Paribas.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą do wyboru

Konto Otwarte na Ciebie prowadzone jest bezwarunkowo za darmo, a najciekawsze w nim jest to, że możesz samodzielnie wybrać jedną z trzech związanych z nim kart płatniczych.

Najbardziej uniwersalna wydaje się nam Karta Otwarta na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 5 zł miesięcznie, ale opłaty można łatwo uniknąć, realizując min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą (lub Google Pay/Apple Pay).

Więcej informacji znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

Aż 500 zł za standardową aktywność

To jedna z najlepszych promocji konta osobistego banku BNP Paribas, jakie dotąd zostały zorganizowane. Pomyśl, czy nie poinformować o niej bliskich lub znajomych, żeby i oni z niej skorzystali 😉

Zauważ, że 150 zł otrzymasz jedynie za założenie rachunku i wykonaniu z niego 1 przelewu. Czerwcowe warunki możesz spełnić w banalnie prosty sposób: najpierw przesyłasz do BNP Paribas min 1000 zł, a potem zawracasz pieniądze na swoje konto w innym banku, realizując 5 przelewów. W kolejnych trzech miesiącach płacisz kartą według potrzeb i tylko od Ciebie zależy, czy otrzymasz za każdy z nich maksymalną nagrodę, czyli 50 zł, czy też nieco mniej.

Krótki okres karencji, łatwe warunki do spełnienia i aż 500 zł premii z pewnością są dostateczną zachętą, by wziąć udział w opisywanej akcji. Tym bardziej, że poszczególne części bonusu są przekazywane wkrótce po zrealizowaniu wymagań danego etapu.

Powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Mega szansa"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.