Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: MEGA HIT! 560 zł premii za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

450 zł w gotówce za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

450 zł w gotówce za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: najlepszekonto.pl

Organizatorem akcji „Mega okazja” jest firma Hagen, natomiast BNP Paribas jest jej współorganizatorem.

Promocja potrwa do 25 września 2022 roku lub do wyczerpania puli nagród, obowiązuje limit 6000 rejestracji. W ramach tej akcji do zdobycia jest w sumie 450 zł w gotówce (premia będzie wypłacona w 4 częściach: 50 zł + 150 zł + 150 zł + 100 zł).

Czy masz szansę na premię?

O premię mogą się starać osoby pełnoletnie z pełną zdolnością do czynności prawnych, o ile posiadają polski dowód osobisty, który jest niezbędny do zawarcia umowy rachunku oraz w okresie 12 miesięcy poprzedzających datę złożenia wniosku o ROR nie posiadały (także jako współposiadacz) konta osobistego w BNP Paribas.

Z udziału w akcji wykluczone są osoby, które w dniu wnioskowania o Konto Otwarte na Ciebie są stroną umowy ramowej z bankiem.

Jak zdobyć 450 zł w gotówce?

Jeśli przygotowane przez organizatora nagrody przyciągnęły Twoją uwagę i chciałbyś skorzystać z promocyjnej oferty, wystarczy, że wykonasz poniższe kroki:

Krok 1
Krok 1

Do 25 września 2022 r. zarejestruj swój udział w promocji na stronie internetowej (pamiętaj o ograniczonej puli wniosków), wypełniając formularz. Na tym etapie musisz zaakceptować regulamin akcji i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia.

Krok 2
Krok 2

Także do 25 września 2022 r. skorzystaj z linka, który wyświetli się na ekranie po dokonaniu rejestracji (otrzymasz go także na podany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj i usługami bankowości elektronicznej.

Koniecznie podaj te same dane osobowe i kontaktowe co w formularzu!

Krok 3
Krok 3

Do 9 października 2022 r.:

  • Podpisz z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty (odbywa się to w systemie Autenti z wykorzystaniem unikalnego kodu SMS). Do wyboru masz dwie ścieżki – wypełnienie wniosku internetowego i weryfikacja tożsamości w obecności kuriera lub przejście całego procesu w aplikacji GOmobile, gdzie potwierdzenie tożsamości następuje w drodze wideoweryfikacji.
  • Nadaj PIN do karty (najlepiej jest to zrobić w ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki z kartą).
Krok 4
Krok 4

Do 22. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym nadasz PIN do karty, organizator prześle Ci na adres e-mail podany podczas rejestracji w promocji informację o przyznaniu nagrody. W wiadomości znajdziesz link do bezpiecznej strony internetowej. Skorzystaj z niego i do 26. dnia tego samego miesiąca podaj numer Konta Otwartego na Ciebie, na które ma być przekazana premia.

Nagroda
Nagroda

50 zł w gotówce za spełnienie powyższych wymagań (pierwsza nagroda) otrzymasz do końca miesiąca, w którym otrzymasz informację o przyznaniu nagrody.

Krok 5
Krok 5

W miesiącu następującym po miesiącu, w którym nadałeś PIN do karty:

  • wykonaj transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł,
  • zapewnij wpływ na Konto Otwarte na Ciebie w łącznej wysokości min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

Za spełnienie tego warunku otrzymasz 150 zł w gotówce (druga nagroda). Przelew trafi na Twoje konto do końca miesiąca, w którym otrzymasz od organizatora informację o przyznaniu tej nagrody.

Krok 6
Krok 6

W miesiącu następującym po miesiącu, w którym spełniłeś warunki otrzymania drugiej nagrody:

  • wykonaj transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł,
  • zapewnij wpływ na Konto Otwarte na Ciebie w łącznej wysokości min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

Za spełnienie tego warunku ponownie otrzymasz 150 zł w gotówce (trzecia nagroda). Środki trafią na Twój rachunek do końca miesiąca, w którym otrzymasz od organizatora informację o przyznaniu tej nagrody.

Krok 7
Krok 7

W miesiącu następującym po miesiącu, w którym spełniłeś warunki otrzymania trzeciej nagrody:

  • wykonaj transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł.
Nagroda
Nagroda

Za spełnienie tego warunku otrzymasz 100 zł w gotówce (czwarta nagroda). Przelew trafi na Twoje konto do końca miesiąca, w którym otrzymasz od organizatora informację o przyznaniu tej nagrody.

Tym razem organizator dość specyficznie określił przedziały czasowe, w których należy spełniać warunki promocji. Aby ułatwić Ci zapanowanie nad terminami przytaczamy tabelę zamieszczoną w regulaminie akcji:

Kliknij, aby powiększyć

Szczegóły, o których musisz wiedzieć

Warunki akcji są proste, ale i tak warto zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów. Najbardziej ucieszy Cię chyba fakt, że z otrzymanej premii nie będziesz się musiał rozliczać przed urzędem skarbowym.

Pamiętaj, że do otrzymania każdej kolejnej premii cząstkowej w promocji niezbędne jest spełnienie warunków uprawniających do uzyskania poprzedniej. Dla przykładu, jeśli nie spełnisz warunków w pierwszym i drugim miesiącu, pozbawisz się także szansy na bonus za aktywność w kolejnym etapie akcji.

I jeszcze jedno - gdybyś nie podał numeru rachunku do przelewu nagrody w wymaganym terminie, to możesz to zrobić później. Ostateczny termin na dopełnienie tego wymogu upływa 24 września 2023 r.

Transakcje bezgotówkowe

Są określone jako każda płatność kartą za towary w punktach handlowo-usługowych, w tym przez Internet, w drodze zamówień pocztowych i telefonicznych; transakcji możesz także dokonywać przez Google Pay i Apple Pay.

Wykluczone są operacje dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności takich jak Blik, PayU, Przelewy24 itd. W regulaminie zapisano, że transakcje nie mogą być wykonane w miejscach o kodach MCC wymienionych w załączniku. Chodzi m.in. o gry hazardowe, przekazy pieniężne i brokerów ubezpieczeniowych.

Wpływy na rachunek

Wymagania regulaminu spełni każde zasilenie ROR-u, które nie będzie pochodziło z Twojego konta prowadzonego w BNP Paribas (także tego, którego jesteś współposiadaczem) lub pod marką GOoptima oraz z rachunków kredytowych służących do obsługi udzielonych Ci przez BNP Paribas kredytów lub pożyczek. Wykluczone są także wpłaty gotówkowe.

Konto Otwarte na Ciebie

W ramach promocji masz za zadanie otworzyć Konto Otwarte na Ciebie. Jego cechą charakterystyczną jest możliwość wyboru jednej z trzech kart - w promocji musisz skorzystać z Karty Otwartej na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 5 zł miesięcznie, ale opłaty można uniknąć, wykonując min. 3 transakcje bezgotówkowe w miesiącu.

Dodatkowe informacje znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

600 zł moneyback z kartą kredytową

Swój zysk możesz powiększyć, sięgając także po kartę kredytową.

100 zł dla dziecka

Rozważając udział w tej akcji, warto też wiedzieć o akcji, w której do zdobycia jest 100 zł za założenie konta dla pociechy.

Gotówka zawsze w cenie

Udział w promocji Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas może być dobrą okazją do zgarnięcia dodatkowej gotówki przy okazji spełniania warunków, które i tak realizujemy na co dzień. Transakcje kartą na min. 300 zł w miesiącu da się wykonać przy okazji zakupów, a wpływy można zapewnić z rachunku w innym banku. Atutem jest także krótki okres karencji (12 miesięcy) i możliwość skorzystania z dobrej oferty lokat.

Co prawda w tej promocji jest więcej nagród niż zazwyczaj (otrzyma je 6000 osób, które najszybciej zarejestrują swój udział), ale i to może się okazać zbyt mało, patrząc na prostotę wymagań i wysokość premii. Dlatego wykaż się refleksem i łap okazję, dopóki jest dostępna.

Powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Mega okazja"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.