Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

450 zł w gotówce za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas + 7,1% na lokacie

450 zł w gotówce za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas + 7,1% na lokacie
Źródło: najlepszekonto.pl
BNP Paribas - Konto Otwarte na Ciebie - 450 zł

Organizatorem akcji „Mega okazja” jest firma Hagen, natomiast BNP Paribas jest jej współorganizatorem.

Promocja potrwa do 25 września 2022 roku lub do wyczerpania puli nagród, obowiązuje limit 6000 rejestracji. W ramach tej akcji do zdobycia jest w sumie 450 zł w gotówce (premia będzie wypłacona w 4 częściach: 50 zł + 150 zł + 150 zł + 100 zł).

Czy masz szansę na premię?

O premię mogą się starać osoby pełnoletnie z pełną zdolnością do czynności prawnych, o ile posiadają polski dowód osobisty, który jest niezbędny do zawarcia umowy rachunku oraz w okresie 12 miesięcy poprzedzających datę złożenia wniosku o ROR nie posiadały (także jako współposiadacz) konta osobistego w BNP Paribas.

Z udziału w akcji wykluczone są osoby, które w dniu wnioskowania o Konto Otwarte na Ciebie są stroną umowy ramowej z bankiem.

Jak zdobyć 450 zł w gotówce?

Jeśli przygotowane przez organizatora nagrody przyciągnęły Twoją uwagę i chciałbyś skorzystać z promocyjnej oferty, wystarczy, że wykonasz poniższe kroki:

Krok 1
Krok 1

Do 25 września 2022 r. zarejestruj swój udział w promocji na stronie internetowej (pamiętaj o ograniczonej puli wniosków), wypełniając formularz. Na tym etapie musisz zaakceptować regulamin akcji i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia.

Krok 2
Krok 2

Także do 25 września 2022 r. skorzystaj z linka, który wyświetli się na ekranie po dokonaniu rejestracji (otrzymasz go także na podany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj i usługami bankowości elektronicznej.

Koniecznie podaj te same dane osobowe i kontaktowe co w formularzu!

Krok 3
Krok 3

Do 9 października 2022 r.:

  • Podpisz z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty (odbywa się to w systemie Autenti z wykorzystaniem unikalnego kodu SMS). Do wyboru masz dwie ścieżki – wypełnienie wniosku internetowego i weryfikacja tożsamości w obecności kuriera lub przejście całego procesu w aplikacji GOmobile, gdzie potwierdzenie tożsamości następuje w drodze wideoweryfikacji.
  • Nadaj PIN do karty (najlepiej jest to zrobić w ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki z kartą).
Krok 4
Krok 4

Do 22. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym nadasz PIN do karty, organizator prześle Ci na adres e-mail podany podczas rejestracji w promocji informację o przyznaniu nagrody. W wiadomości znajdziesz link do bezpiecznej strony internetowej. Skorzystaj z niego i do 26. dnia tego samego miesiąca podaj numer Konta Otwartego na Ciebie, na które ma być przekazana premia.

Nagroda
Nagroda

50 zł w gotówce za spełnienie powyższych wymagań (pierwsza nagroda) otrzymasz do końca miesiąca, w którym otrzymasz informację o przyznaniu nagrody.

Krok 5
Krok 5

W miesiącu następującym po miesiącu, w którym nadałeś PIN do karty:

  • wykonaj transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł,
  • zapewnij wpływ na Konto Otwarte na Ciebie w łącznej wysokości min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

Za spełnienie tego warunku otrzymasz 150 zł w gotówce (druga nagroda). Przelew trafi na Twoje konto do końca miesiąca, w którym otrzymasz od organizatora informację o przyznaniu tej nagrody.

Krok 6
Krok 6

W miesiącu następującym po miesiącu, w którym spełniłeś warunki otrzymania drugiej nagrody:

  • wykonaj transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł,
  • zapewnij wpływ na Konto Otwarte na Ciebie w łącznej wysokości min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

Za spełnienie tego warunku ponownie otrzymasz 150 zł w gotówce (trzecia nagroda). Środki trafią na Twój rachunek do końca miesiąca, w którym otrzymasz od organizatora informację o przyznaniu tej nagrody.

Krok 7
Krok 7

W miesiącu następującym po miesiącu, w którym spełniłeś warunki otrzymania trzeciej nagrody:

  • wykonaj transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł.
Nagroda
Nagroda

Za spełnienie tego warunku otrzymasz 100 zł w gotówce (czwarta nagroda). Przelew trafi na Twoje konto do końca miesiąca, w którym otrzymasz od organizatora informację o przyznaniu tej nagrody.

Tym razem organizator dość specyficznie określił przedziały czasowe, w których należy spełniać warunki promocji. Aby ułatwić Ci zapanowanie nad terminami przytaczamy tabelę zamieszczoną w regulaminie akcji:

Kliknij, aby powiększyć

Szczegóły, o których musisz wiedzieć

Warunki akcji są proste, ale i tak warto zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów. Najbardziej ucieszy Cię chyba fakt, że z otrzymanej premii nie będziesz się musiał rozliczać przed urzędem skarbowym.

Pamiętaj, że do otrzymania każdej kolejnej premii cząstkowej w promocji niezbędne jest spełnienie warunków uprawniających do uzyskania poprzedniej. Dla przykładu, jeśli nie spełnisz warunków w pierwszym i drugim miesiącu, pozbawisz się także szansy na bonus za aktywność w kolejnym etapie akcji.

I jeszcze jedno - gdybyś nie podał numeru rachunku do przelewu nagrody w wymaganym terminie, to możesz to zrobić później. Ostateczny termin na dopełnienie tego wymogu upływa 24 września 2023 r.

Transakcje bezgotówkowe

Są określone jako każda płatność kartą za towary w punktach handlowo-usługowych, w tym przez Internet, w drodze zamówień pocztowych i telefonicznych; transakcji możesz także dokonywać przez Google Pay i Apple Pay.

Wykluczone są operacje dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności takich jak Blik, PayU, Przelewy24 itd. W regulaminie zapisano, że transakcje nie mogą być wykonane w miejscach o kodach MCC wymienionych w załączniku. Chodzi m.in. o gry hazardowe, przekazy pieniężne i brokerów ubezpieczeniowych.

Wpływy na rachunek

Wymagania regulaminu spełni każde zasilenie ROR-u, które nie będzie pochodziło z Twojego konta prowadzonego w BNP Paribas (także tego, którego jesteś współposiadaczem) lub pod marką GOoptima oraz z rachunków kredytowych służących do obsługi udzielonych Ci przez BNP Paribas kredytów lub pożyczek. Wykluczone są także wpłaty gotówkowe.

Konto Otwarte na Ciebie

W ramach promocji masz za zadanie otworzyć Konto Otwarte na Ciebie. Jego cechą charakterystyczną jest możliwość wyboru jednej z trzech kart - w promocji musisz skorzystać z Karty Otwartej na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 5 zł miesięcznie, ale opłaty można uniknąć, wykonując min. 3 transakcje bezgotówkowe w miesiącu.

Dodatkowe informacje znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

600 zł moneyback z kartą kredytową

Swój zysk możesz powiększyć, sięgając także po kartę kredytową.

Atrakcyjna lokata

Przy rozważaniach udziału w tej promocji, może przyda Ci się informacja o atrakcyjnie oprocentowanej Lokacie na Nowe Środki.

Gotówka zawsze w cenie

Udział w promocji Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas może być dobrą okazją do zgarnięcia dodatkowej gotówki przy okazji spełniania warunków, które i tak realizujemy na co dzień. Transakcje kartą na min. 300 zł w miesiącu da się wykonać przy okazji zakupów, a wpływy można zapewnić z rachunku w innym banku. Atutem jest także krótki okres karencji (12 miesięcy) i możliwość skorzystania z dobrej oferty lokat.

Co prawda w tej promocji jest więcej nagród niż zazwyczaj (otrzyma je 6000 osób, które najszybciej zarejestrują swój udział), ale i to może się okazać zbyt mało, patrząc na prostotę wymagań i wysokość premii. Dlatego wykaż się refleksem i łap okazję, dopóki jest dostępna.

Powodzenia!

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Mega okazja"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.