mBank przystępuje do programu Payback

mBank przystępuje do programu Payback Źródło obrazka: strona promocji

Wraz z początkiem grudnia mBank przystąpił do popularnego programu lojalnościowego Payback. Nowi klienci banku mogą otworzyć eKonto z możliwością zbierania punktów w akcji, a obecni - połączyć swój rachunek z programem. Jest jednak jedno małe "ale"...

W programie Payback, organizowanym w naszym kraju przez firmę Loyalty Partner Polska sp. z o.o., ogólnie rzecz biorąc, chodzi o zbieranie punktów lojalnościowych przy zakupach u partnerów akcji – wystarczy okazać kartę Payback. Przystąpienie mBanku do programu umożliwia łatwiejsze zbieranie punktów, a dodatkowo gwarantuje 15% rabatu na nagrody dla posiadaczy eKont.

Główną zasadą programu Payback w mBanku jest przyznawanie:

 • 1 punktu za każde 2 zł wydane kartą debetową przez pierwsze 6 miesięcy od założenia konta – maksymalnie można zdobyć 1000 punktów miesięcznie;
 • 1 punktu za każde 4 zł w kolejnych miesiącach - maksymalnie można zebrać 500 punktów miesięcznie.

Punkty przyznawane są tylko za transakcje bezgotówkowe.

Warunki programu Payback dla nowych klientów mBanku

Nowi klienci mBanku, którzy po 1 stycznia 2016 r. nie byli posiadali konta osobistego indywidualnego ani wspólnego oraz w dniu złożenia wniosku o eKonto nie są stroną umowy o taki rachunek mogą przystąpić do programu na specjalnych zasadach.

Jeśli chcesz założyć eKonto z Payback, możesz wybrać jedynie wersję "standard" tego rachunku i założyć rachunek przez dedykowaną stronę akcji. Poniżej przedstawiamy specjalne aktywności, za które nowy klient może jednorazowo uzyskać punkty w programie (punkty zostaną naliczone najpóźniej do końca 4 miesiąca po zawarciu umowy o rachunek):

Punkty Aktywność
3000 punktów za aktywację karty

Założenie eKonta z Payback i aktywacja karty debetowej

1000 punktów za wpływ na konto

Zapewnienie wpływu w kwocie min. 1000 zł na założone eKonto w min. dwóch z trzech miesięcy od otwarcia rachunku

1000 punktów za dwie transakcje kartą/BLIK-iem

Dokonanie min. dwóch transakcji kartą/BLIK-iem w każdym z trzech pierwszych miesięcy od otwarcia rachunku

1 punkt za każde 1 zł kredytu gotówkowego Otrzymanie kredytu gotówkowego
1000 punktów za kredyt odnawialny Otrzymanie kredytu odnawialnego
1000 punktów za kartę kredytową

Otrzymanie karty kredytowej

Zasady programu dla obecnych klientów

Program Payback jest również dostępny dla posiadaczy poniższych rachunków:

 • eKonto;
 • eKonto mobilne;
 • eKonto mobilne plus;
 • eKonto standard
 • eKonto plus.

Jak wziąć udział w programie?

Aby przystąpić do akcji, wystarczy przez stronę mbank.payback.pl połączyć swój rachunek z programem i już można zbierać punkty. Liczba dostępnych miejsc dla osób, które już posiadają eKonto w mBanku, to 10 000.

Uwaga – obecni klienci mBanku nie mogą skorzystać z premii jednorazowych wyszczególnionych w powyższej tabeli. Z uczestnictwa są również wyłączone konta objęte usługą "Wypłaty ze wszystkich bankomatów".

Regulamin programu znajdziesz tutaj, natomiast na tej stronie sprawdzisz, ile miejsc w programie jest jeszcze dostępnych dla obecnych posiadaczy eKont.

eKonto standard i plus w mBanku

Nowi klienci, zakładając eKonto z Payback, mogą wybrać tylko wersję standard tego rachunku, jednak można założyć również eKonto plus i później połączyć je z programem (choć w tym wypadku liczba dostępnych miejsc jest ograniczona). Najważniejszą zmianą w taryfie opłat dla uczestników programu Payback jest sztywna opłata za kartę debetową - 2 zł.

Poniższa tabela przedstawia najważniejsze opłaty dla podstawowych rachunków osobistych w mBanku:

eKonto standard eKonto plus
Prowadzenie rachunku

0 zł

5 zł – opłaty można uniknąć, zapewniając miesięczne wpływy w wysokości min. 1000 zł

Opłata za kartę debetową
 • 2 zł (dla uczestników programu Payback w mBanku)
 • 4 zł - standardowo
Uniknięcie opłaty za kartę

Jeśli jesteś uczestnikiem programu Payback w mBanku, nie możesz uniknąć opłaty za kartę. Standardowo tego kosztu można uniknąć pod warunkiem dokonania 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu za pomocą karty debetowej lub/i kredytowej/ płatności BLIK

Wypłaty z bankomatów w Polsce
 • 0 zł - za wypłaty z bankomatów mBanku, Sieci Euronet, Planet Cash oraz Banku Zachodniego WBK S.A.;
 • 3% min. 5,00 zł, max. 9,00 zł - opłata za pozostałe bankomaty krajowe

0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju

Wypłaty z bankomatów za granicą

3%, min. 9 zł

0 zł

Przelewy internetowe 0 zł

Szczegółową analizę rachunku eKonto znajdziesz tutaj.

Komentarz redakcji

Przystąpienie mBanku do popularnego programu lojalnościowego to kolejny sposób na przyciągnięcie nowych klientów. Jeśli lubimy zbierać punkty i odbierać za nie nagrody, możemy w łatwy sposób powiększyć stan naszego konta w akcji, wystarczy założyć rachunek w mBanku i dość aktywnie korzystać z eKonta i karty debetowej.

Niestety są też pewne wady - jeśli przystąpimy do programu, bank będzie pobierał od nas 2 zł za obsługę plastiku i nie będziemy mogli uniknąć tej opłaty (o ile nie zrezygnujemy z udziału w akcji w ramach mBanku). Obecni klienci mBanku również mogą połączyć swój rachunek z Payback, jednak liczba miejsc jest tu ograniczona do 10 tysięcy. W takiej sytuacji warto zastanowić się nad udziałem w programie, aby nie ponosić niepotrzebnych kosztów i faktycznie zyskiwać na codziennych płatnościach.

Z ostatniej chwili

 • 19.03.2019 13:46

  Nawet 1700 zł mogą zgarnąć przedsiębiorcy, którzy otworzą iKonto Biznes w Alior Banku i będą z niego aktywnie korzystali przez rok.

 • 18.03.2019 18:33

  Ruszyła kolejna promocja Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas. Do zdobycia jest nawet 200 zł za prostą aktywność na rachunku.

 • 18.03.2019 17:29

  Korzystasz z Blika? Teraz w loterii możesz zdobyć nawet 100 tys. zł! Zasady akcji są bardzo proste. Sprawdź. 

 • 14.03.2019 14:15

  Za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes, bank Pekao proponuje przedsiębiorcom 3 darmowe szkolenia o rynkowej wartości kilkuset złotych.

 • 14.03.2019 13:10

  Nawet 300 zł może wrócić w ciągu roku na rachunek Twojej karty kredytowej w ING Banku Śląskim.

 • 13.03.2019 09:15

  Alior Bank ponownie oferuje oprocentowanie 2,7% na Koncie Mocno Oszczędnościowym dla nowych środków do 100 tys. zł.

 • 11.03.2019 10:51

  Klienci mBanku i Orange Finanse otrzymają premie gotówkowe i inne bonusy, gdy zrezygnują z usług Orange Finanse i zmienią warunki współpracy z mBankiem.

 • 11.03.2019 10:19

  Zapewnienie wpływów na konto Citi Priority pozwoli Ci zdobyć 150 zł w gotówce. Wykonując transakcje zagraniczne zyskasz 4% premii walutowej.

 • 8.03.2019 18:53

  Za skorzystanie z kart kredytowych, Santander proponuje punkty powitalne w Mastercard Priceless Specials. Szczególna oferta dotyczy fanów Ligi Mistrzów.

 • 8.03.2019 16:35

  mBank zachęca klientów Orange Finanse, by przenieśli swoje produkty właśnie do niego. W zamian proponuje kilkaset złotych w gotówce i dodatkowe bonusy.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.