Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Do 150 zł dla zaproszonych klientów Alior Banku

Do 150 zł dla zaproszonych klientów Alior Banku
Źródło: strona promocji

Market Nagród Alior Bank niestety nie jest czynny non-stop, występują przerwy w jego działaniu i na dodatek mogą z niego skorzystać tylko wybrańcy, których bank zaprosi po bonusy w specjalnej wiadomości. Co ciekawe, warunki do spełnienia są indywidualnie dopasowane do każdego zaproszonego klienta. Podobnie nagroda, której maksymalna wysokość może wynieść 150 zł.

Uczestnicy promocji

Niestety nie wiadomo, jakimi kryteriami kierował się bank, wybierając uczestników tej promocji. Wiemy tylko, że są wśród nich posiadacze kart debetowych lub kredytowych Alior Banku, którzy otrzymali zaproszenie do udziału w akcji na jeden z poniższych sposobów:

  • w wiadomości sms;
  • w wiadomości e-mail;
  • w bankowości internetowej;
  • podczas nagrywanej rozmowy telefonicznej z pracownikiem banku.

Sprawdź więc dokładnie, czy nie przeoczyłeś zaproszenia.

Jeśli nie, to nie popadaj w czarną rozpacz. Akcja trwa aż do 31 grudnia 2020 r. więc być może otrzymasz jeszcze wiadomość zachęcającą do przystąpienia do tej promocji i precyzującą, co musisz zrobić i ile możesz zyskać.

Warunki otrzymania nagrody

Początkowe działania jesteśmy w stanie opisać, bo są dokładnie określone w regulaminie. Dalsze instrukcje znajdziesz w wiadomości otrzymanej od Alior Banku.

Krok 1
Krok 1

Uważnie przeczytaj zaproszenie do udziału w promocji. Znajdziesz w nim opis niezbędnych działań, by zdobyć nagrodę (ile transakcji kartą i na jaką kwotę powinieneś zrealizować). Pamiętaj, że na wykonanie wymaganych działań masz 30 dni od chwili otrzymania wiadomości od banku.

Krok 2
Krok 2

Zarejestruj swój udział w akcji na specjalnej stronie internetowej. Zaakceptuj przy tym regulamin promocji i wybierz punkt, w którym będziesz chciał wykorzystać zdobytą nagrodę. Do wyboru masz:

  • serwis Allegro;
  • sklepy Decathlon;
  • sieć kin Helios;
  • sklepy Biedronka.
Krok 3
Krok 3

Wykonaj zadania wskazane przez Alior Bank w przesłanym Ci zaproszeniu. Przypominamy, że na ich realizację masz 30 dni od momentu otrzymania wiadomości.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę otrzymasz w formie wiadomości sms na telefon, który podałeś bankowi, w terminie do 60 dni kalendarzowych od spełnienia warunków określonych w zaproszeniu do udziału w akcji.

Dodatkowe informacje

Z regulaminu akcji wynika, że Twoim obowiązkiem będzie zrealizowanie transakcji bezgotówkowych, czyli płatności za towary i usługi nabywane w punktach stacjonarnych lub internetowych. Warunków promocji nie spełnią operacje wykonane u przedsiębiorców posiadających określone kody MCC wymienione w regulaminie. Chodzi m.in. o kasyna, zakłady bukmacherskie, brokerów ubezpieczeniowych, przekazy pieniężne w instytucjach finansowych oraz płatności zidentyfikowane jako zagraniczne (country code inny niż Polska).

Zwracamy uwagę, że do chwili otrzymania nagrody nie możesz wypowiedzieć umowy o konto osobiste oraz posiadaną kartę płatniczą.

Możesz natomiast nie myśleć o rozliczeniach z urzędem skarbowym, bo przyznana Ci premia nie podlega opodatkowaniu.

Kuszący bonus, ale jakie warunki?

Jak wspomnieliśmy, warunki zdobycia bonusu będzie znała tylko osoba zaproszona do udziału w tej promocji. Także tylko ona pozna wysokość zaoferowanej przez Alior Bank nagrody. Jest to więc bardzo nietypowa akcja, której atrakcyjność trudno ocenić.

Mamy nadzieję, że zadania postawione przez bank przed uczestnikami akcji nie będą zbyt trudne i Ci, którzy zostaną do niej zaproszeni, z łatwością się z nich wywiążą, a potem z przyjemnością ruszą, by skorzystać z otrzymanego bonusu.

Jeśli zostałeś zaproszony, poznałeś warunki postawione Ci przez bank i zaoferowaną nagrodę, podziel się z nami tą wiadomością. Pomoże nam to ocenić atrakcyjność tej akcji. Z góry dziękujemy!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Market Nagród Alior Banku"

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.