Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 31 grudnia 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Alior Bank lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: 1% zwrotu za transakcje mobilne – jedna z korzyści do Konta Jakże Osobistego Alior Banku.

Nawet 150 zł na zakupy dla zaproszonych klientów Alior Banku

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

Nawet 150 zł na zakupy dla zaproszonych klientów Alior Banku
Źródło: strona promocji

Większość akcji specjalnych adresowanych jest do nowych klientów. Dlatego doceniamy banki, które organizują promocje dla osób już korzystających z ich produktów. W przypadku opisywanej akcji warto zauważyć, że warunki do spełnienia są indywidualnie dobrane do uczestnika, a nagroda nie jest wcale symboliczna (jak to się niestety zdarza w przypadku promocji dla obecnych klientów), bo może wynieść nawet 150 zł.

Kogo Alior Bank zaprosił do udziału?

Tego niestety dokładnie nie wiadomo. Z regulaminu akcji „Market Nagród Alior Banku” wynika jedynie, że jest ona adresowana do posiadaczy kart debetowych i kredytowych wydanych przez ten bank. Musisz więc dokładnie sprawdzić swoją skrzynkę e-mail, wiadomości w bankowości elektronicznej Alior Banku, a także sms-y. Być może w którymś z tych miejsc czeka na Ciebie zaproszenie do udziału w tej akcji.

Jeśli go nie znajdziesz, nie załamuj rąk. Akcja trwa do 31 grudnia 2019 r., więc jeszcze jest szansa, że zostaniesz zaproszony. Zachowaj czujność!

Konieczne działania

Po otrzymaniu od Alior Banku zaproszenia do udziału w promocji wykonaj następujące czynności:

Drukuj

Transakcje bezgotówkowe

W ramach promocji będziesz musiał wykonać określoną liczbę transakcji bezgotówkowych lub zrealizować operacje o pewnej wartości, które będą zapłatą za towary i usługi nabywane przez Ciebie w punktach stacjonarnych lub internetowych.

Do transakcji bezgotówkowych nie są przez bank zaliczane operacje wykonane u przedsiębiorców posiadających określone kody MCC; chodzi m.in. o kasyna, zakłady bukmacherskie, brokerów ubezpieczeniowych, przekazy pieniężne w instytucjach finansowych oraz płatności zidentyfikowane jako zagraniczne (country code inny niż Polska).

Nieco tajemnicza akcja

Trzeba przyznać, że akcja Alior Banku przygotowana dla obecnych klientów jest nieco tajemnicza. Wiadomo, że mogą w niej wziąć udział posiadacze kart debetowych i kredytowych, ale jakimi kryteriami bank będzie się kierował, wysyłając do kogoś zaproszenie lub nie, tego już nie wiemy. Nie ma też jasności, jakie konkretnie zadania Alior postawi przed uczestnikami akcji. Mamy nadzieję, że niezbyt wygórowane.

Co do tego, że niewiele trzeba zrobić, by zdobyć 3400 punktów powitalnych (można je wymienić na voucher o wartości 50 zł) w programie Mastercard Priceless Specials mamy natomiast pewność. Jeśli masz kartę Alior Banku z logo Mastercard, a nie uczestniczysz jeszcze we wspomnianym programie, przeczytaj nasz tekst, a dowiesz się jak zdobyć dodatkowy bonus.

Zostałeś zaproszony? Wiesz już, czego Alior Bank od Ciebie oczekuje i jaką nagrodę oferuje? Podziel się z nami tymi informacjami. Z góry dziękujemy.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Market Nagród Alior Banku"

O banku

Alior Bank działa na rynku od 2008 r. jako instytucja, która łączy tradycyjną bankowość z innowacjami. W 2012 r. w jego strukturach pojawił się T-Mobile Usługi Bankowe, a trzy lata później bank połączył się z Meritum Bankiem. Alior Bank obsługuje blisko 3 mln klientów oraz posiada w kraju ponad 1000 placówek, a do swojej oferty wprowadza nowoczesne, innowacyjne produkty i usługi.

Czytaj więcej