Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

360 zł zwrotu za bilety komunikacji miejskiej za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas w aplikacji GOmobile

360 zł zwrotu za bilety komunikacji miejskiej za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas w aplikacji GOmobile
Źródło: najlepszekonto.pl

Chyba każdemu zdarzyło się przeżywać nerwowe chwile podczas poszukiwania miejsca, w którym można kupić bilety komunikacji miejskiej. Odkąd zaczęły się rozwijać aplikacje bankowe, problem jest nieco mniejszy, bo w wielu z nich jest usługa zakupu biletów. Należy do nich apka GOmobile banku BNP Paribas. Bank proponuje, by to właśnie w niej założyć konto osobiste, a potem kupować z jej pomocą bilety komunikacji miejskiej. Za korzystanie z tej możliwości proponuje zwrot 360 zł w ciągu roku oraz zwolnienie na 12 miesięcy z opłat za korzystanie z karty wirtualnej. Przyjrzyjmy się bliżej tej promocji.

Kto może wziąć udział?

Akcja „mamBILET z GOmobile" nie ma określonego okresu obowiązywania. Może w niej wziąć udział osoba z pełną zdolnością do czynności prawnych, posiadająca polski dowód osobisty, nadany numer PESEL oraz będąca polskim rezydentem podatkowym. Konieczne jest także korzystanie z numeru telefonu zarejestrowanego w Polsce i adresu e-mail.

Dodatkowy wymóg to nieposiadanie (także jako współposiadacz) w BNP Paribas rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o Konto Otwarte na Ciebie w ramach opisywanej promocji.

I jeszcze jedna istotna informacja: aplikacja GOmobile niezbędna do zawarcia umowy o wspomniany ROR może być zainstalowana na urządzeniach z systemem Android w wersjach od 6.0 lub iOS w wersjach od 13.

Jak zyskać 360 zł?

Sekwencję niezbędnych działań możesz zrealizować w dowolnym momencie, korzystając ze swojego telefonu:

Krok 1
Krok 1

Pobierz kod QR ze strony internetowej i zainstaluj na swoim telefonie aplikację GOmobile, po czym rozpocznij proces wnioskowania o Konto Otwarte na Ciebie w sekcji Oferty specjalne, klikając przycisk Otwieram konto.

Krok 2
Krok 2

Wypełnij wniosek o wspomniany rachunek, pamiętając o:

  • zweryfikowaniu swojego numeru telefonu otrzymanym kodem sms;
  • wyrażeniu zgód widocznych na wniosku, w tym na zawarcie umowy drogą elektroniczną oraz przetwarzanie wizerunku w celu weryfikacji tożsamości;
  • akceptacji regulaminu promocji;
  • uzupełnieniu danych kontaktowych;
  • wybraniu karty mobilnej o nazwie Karta Otwarta na Dzisiaj.
Krok 3
Krok 3

Zweryfikuj swoją tożsamość i podpisz elektronicznie (kodem sms otrzymanym z banku) umowę o Konto Otwarte na Ciebie.

Krok 4
Krok 4

Kupuj bilety w aplikacji GOmobile podczas podróży komunikacją miejską w miejscowościach obsługiwanych przez moBILET.

Informacja
Informacja

Bank zwróci Ci wydatki na bilety maksymalnie do kwoty 30 zł/miesiąc, czyli w ciągu roku możesz odzyskać nawet 360 zł.

Nagroda
Nagroda

Należny Ci zwrot otrzymasz na ROR do 10. dnia kolejnego miesiąca po tym, w którym kupiłeś bilety komunikacji miejskiej w aplikacji GOmobile. Gdyby był to dzień wolny, to pieniądze wpłyną na Twoje konto w najbliższym dniu roboczym.

Przydatne wskazówki, które mogą być pomocne w trakcie zakładania ROR w aplikacji, znajdziesz w specjalnym poradniku.

12-miesięczny okres, w którym bank będzie zwracał wydatki na bilety, liczy się od miesiąca, w którym doszło do zawarcia umowy o Konto Otwarte na Ciebie.

Zakup biletu w aplikacji GOmobile trwa kilkanaście sekund, a do jego wykonania potrzebne jest połączenie z Internetem. W trakcie transakcji możesz wybrać rodzaj biletu oraz liczbę sztuk, za które chcesz zapłacić. Potwierdź transakcję i skasuj bilet. Podczas kontroli pokaż ekran telefonu z ważnym biletem kontrolerowi.

Nagrody przyznawane w tej promocji zwolnione są z opodatkowania, nie musisz się z nich rozliczać przed urzędem skarbowym.

Oferta banku BNP Paribas

Uczestnicząc w tej promocji, musisz skorzystać z aplikacji mobilnej GOmobile i podpisać umowę o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Mobilną Kartą Otwartą na Dzisiaj. Spójrzmy na charakterystykę tych produktów.

Aplikacja GOmobile

Zacznijmy od aplikacji GOmobile, której zainstalowanie umożliwi założenie rachunku.

Konto Otwarte na Ciebie

Cechą charakterystyczną tego rachunku jest możliwość wyboru jednej z trzech kart debetowych. W ramach tej akcji musisz wybrać wirtualną Kartę Otwartą na Dzisiaj, która nie ma postaci materialnej, dostępna jest jedynie w aplikacji.

Mobilna Karta Otwarta na Dzisiaj

Karta znajduje się w aplikacji mobilnej GOmobile i, tak jak tradycyjny „plastik”, ma swój unikalny 16-cyfrowy numer oraz CVC2/CVV2 służące do weryfikacji autentyczności. Aby z niej korzystać, niezbędny jest telefon z technologią NFC i włączonym dostępem do Internetu oraz aplikacja GOmobile w wersji co najmniej 2.10 lub wyższej.

Karta jest dostępna zaraz po jej zamówieniu, wystarczy ją aktywować i nadać numer PIN.

Opłaty za karty mobilne są identyczne z tymi dotyczącymi kart plastikowych. Karta Otwarta na Dzisiaj jest bezpłatna pod warunkiem wykonania nią w miesiącu min. 3 transakcji bezgotówkowych, w przeciwnym razie bank pobierze 5 zł prowizji. Przez rok nie musisz się tym jednak martwić, gdyż – jak wspomnieliśmy – dodatkiem do zwrotu wydatków na bilety jest zwolnienie z opłaty za obsługę karty przez 12 miesięcy.

Praktyczne informacje dotyczące posługiwania się kartą mobilną znajdziesz na specjalnej stronie przygotowanej przez BNP Paribas.

Inne promocje

BNP Paribas często promuje rachunek osobisty różnymi nagrodami a także zachęca do skorzystania z innych swoich produktów, np. karty kredytowe, kont dla dzieci. Warto sprawdzić, czy w danej chwili nie można zdobyć innych bonusów.

Bilety kupione, pieniądze odzyskane

Propozycję banku BNP Paribas warto rozpatrywać pod kątem pożyteczności i użytkowania. Nie tylko otrzymasz do 360 zł zwrotu za bilety komunikacji miejskiej, ale będziesz miał też okazję zapoznać się z aplikacją GOmobile. Przekonasz się, że zarządzanie w niej swoimi finansami to tylko część jej możliwości. Będzie Ci ona przydatna także przy opłacaniu parkingów, wynajmie samochodów i wielu innych praktycznych sytuacjach.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "mamBILET z GOmobile"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.