VIII edycja "Mam PKO": 50 zł za założenie konta w PKO BP i 100 zł za każde polecenie

Promocja zakończyła się dnia 4 maja 2018 r.

VIII edycja "Mam PKO": 50 zł za założenie konta w PKO BP i 100 zł za każde polecenie Źródło obrazka: Strona PKO BP

Wystartowała 8 edycja programu poleceń w PKO BP, z której mogą skorzystać zarówno obecni, jak i nowi klienci banku. Ci ostatni za spełnienie bardzo prostych warunków mogą liczyć na bonus w wysokości 50 zł, natomiast obecni za każdą skuteczną rekomendację konta osobistego lub pakietu firmowego otrzymają od banku premię o wartości 100 zł. Ponadto 3 najbardziej skutecznych polecających ma szansę na zdobycie dodatkowych 5000, 3000 lub 1000 zł.

VIII edycja Programu „Mam PKO” trwa od 2 lutego do 4 maja 2018 r. i jest podzielona na trzy etapy:

 • Etap I - od 2 lutego do 3 marca 2018 r.;
 • Etap II - od 4 marca do 1 kwietnia 2018 r.;
 • Etap III - od 2 kwietnia do 4 maja 2018 r.

Podział na etapy ma charakter czysto techniczny i decyduje o dacie przekazania nagrody. W zależności od tego, w jakim okresie zdecydujesz się na udział w programie, otrzymasz premię po 75 dniach od daty zakończenia danego etapu.

Dodajmy jeszcze, że obecni klienci banku, który brali udział w poprzednich odsłonach programu, nie muszą powtórnie przechodzić procesu rejestracji.

Jakie konta można rekomendować znajomym?

W ramach programu „Mam PKO” można polecać zarówno konta osobiste, jak i firmowe (pakiety).

Rachunki osobiste biorące udział w akcji to: PKO Konto za Zero, PKO Konto dla Młodych, PKO Konto bez Granic, PKO Konto Pogodne, Superkonto Oszczędne.

Uczestnicy akcji mogą też polecać rachunki firmowe: Pakiet Biznes Rozwój, Pakiet Biznes Debiut 18, Pakiet Biznes Komfort Plus, Pakiet Biznes Sukces Plus, Pakiet Mobilny dla Firm.

50 zł nagrody dla nowych klientów

Przypomnijmy, że bank definiuje nowego klienta jako osobę, która w okresie od 2 lutego 2015 do 2 lutego 2018 r. nie posiadała w PKO BP konta osobistego lub pakietu firmowego i nie jest w trakcie wnioskowania o taki rachunek.

Ponadto nowy klient powinien spełnić łącznie poniższe wymagania:

 1. Otworzyć nowy rachunek lub pakiet (konto firmowe) w PKO BP na stronie internetowej banku i podać kod polecający, otrzymany od obecnego klienta banku oraz wyrazić zgodę na przesyłanie informacji marketingowych przez PKO BP. Kod polecający należy wpisać w formularzu w sekcji "Kod polecenia":

  Kod polecający konto PKO BP

 2. W ciągu 30 dni od założenia rachunku lub pakietu aktywować nowe konto w serwisie iPKO, a następnie wykonać transakcje na łączną kwotę min. 240 zł, w tym:
  • co najmniej jedną transakcję nową kartą debetową o łącznej wartości min. 200 zł w punktach usługowo-handlowych;
  • przynajmniej jedną transakcję przy użyciu aplikacji IKO z wykorzystaniem kodu lub czeku BLIK o łącznej wartości min. 40 zł w punktach usługowo-handlowych.

Podkreślmy, że w obu przypadkach bank będzie honorował wyłącznie płatności dokonane w punktach stacjonarnych, natomiast transakcje internetowe nie będą brane pod uwagę.

Nie masz kodu polecenia? Napisz do nas przez formularz kontaktowy, a prześlemy Ci swój :)

Obecny klient: jak polecić konto i otrzymać 100 zł?

Program poleceń jest otwarty dla posiadaczy lub współposiadaczy dowolnego konta lub pakietu PKO Banku Polskiego (z wyłączeniem kont Inteligo prowadzonych przez PKO Bank Polski - dla nich dedykowany jest program poleceń "Mam Inteligo").

Warto jednak podkreślić, że w przypadku pakietów firmowych może to być jedynie osoba fizyczna prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą lub wspólnik spółki cywilnej.

Warunki, jakie trzeba spełnić, aby otrzymać 100 zł premii, są bardzo proste. Obecni klienci muszą wykonać zaledwie trzy czynności:

 1. Zarejestrować się w programie „Mam PKO” na tej stronie i podać następujące dane: imię, nazwisko, adres poczty elektronicznej, numer PESEL oraz numer telefonu komórkowego (Ważne! Numer musi być zgodny z numerem podanym w danych kontaktowych do wiadomości banku).
 2. Zaakceptować regulamin i wyrazić zgodę na przekazywanie przez bank materiałów marketingowych.
 3. Skutecznie zarekomendować znajomym konto lub pakiet w PKO BP, przy czym skuteczne polecenie konta to wypełnienie przez nowego klienta opisanych wcześniej warunków: podanie kodu polecającego podczas rejestracji i aktywne posługiwanie się kartą i Blikiem.

Wypłata nagrody

Nowy klient może wskazać tylko jednego polecającego, obecnego klienta banku i otrzymać tylko jedną nagrodę za otwarcie rachunku lub pakietu w ramach aktualnej edycji programu. W przypadku, gdy nowo otwarte konto jest kontem wspólnym, nagroda zostanie przekazana tej osobie, której dane zostały podane we wniosku w pierwszej kolejności.

Nagrody zostaną wysłane uczestnikom programu w formie przelewu na rachunek w terminie do 75 dni kalendarzowych od daty zakończenia danego etapu promocji.

Jeżeli wartość nagrody przekroczy 760 zł, bank doliczy do premii kwotę odpowiadającą wartości należnego zryczałtowanego podatku dochodowego i przekaże go na rachunek właściwego Urzędu Skarbowego.

Regulamin programu „Mam PKO” znajdziesz tutaj. Przeczytaj także o zasadach VIII edycji.

Zdaniem redakcji

Najwidoczniej formuła programu „Mam PKO” sprawdza się w praktyce, ponieważ bank co jakiś czas wznawia akcję na niemal identycznych warunkach i za każdym razem oferuje podobne premie. W tej edycji jednak bank zmienił wartości nagród: nowi klienci mogą zdobyć premię o wartości 50 zł, natomiast obecni – 100 zł za każde skuteczne polecenie rachunku. Ponadto na najbardziej aktywnych uczestników programu czekają dodatkowe nagrody pieniężne - 5000, 3000 i 1000 zł.

Warunki, jakie bank stawia przed uczestnikami akcji, są wyjątkowo proste - nowi klienci muszą wykonać co najmniej jedną transakcję kartą o łącznej wartości min. 200 zł i przynajmniej jedną transakcję z wykorzystaniem kodu lub czeku Blik o łącznej wartości min. 40 zł. Na przeprowadzenie tych wszystkich płatności mają 30 dni od otworzenia rachunku, a jeśli terminowo wywiążą się z regulaminowego wymogu, premię otrzyma też osoba rekomendująca.

Pewnym mankamentem akcji jest dość długi okres oczekiwania na nagrodę – jeśli jednak ta kwestia nie jest dla nas problemem, oferta PKO BP jest warta rozważenia.

Z ostatniej chwili

 • 18.02.2019 16:47

  Z kartą kredytową Citibanku można zyskać do 21 000 punktów w programie Priceless Specials.

 • 18.02.2019 15:34

  mBank kontynuuje, pomimo zmiany w ofercie kont osobistych, promocję eKonto z premią, w której zgarnąć można do 150 zł.

 • 18.02.2019 13:11

  Przedsiębiorcy po raz kolejny mogą zdobyć nawet 1500 zł od Alior Banku. Wystarczy założenie iKonta Biznes i aktywne korzystanie z niego.

 • 15.02.2019 17:20

  Za opłacenie zamówienia na empikfoto.pl przy pomocy cyfrowego portfela Masterpass przysługuje 20 zł zniżki na kolejne zakupy.

 • 15.02.2019 13:50

  Karnety do obiektów sportowo-rekreacyjnych o łącznej wartości 378 zł - oto nagroda w promocji Konta Optymalnego z oferty BGŻ BNP Paribas.

 • 12.02.2019 16:00

  200 zł za założenie Konta 360° w Banku Millennium znów jest dostępne. Wspaniała promocja powróciła. Ponownie bardzo proste warunki do spełnienia.

 • 12.02.2019 13:52

  Orange Finanse wkrótce zmieni nazwę na Kompakt Finanse, a następnie zniknie z rynku. mBank zdradza, co to oznacza dla klientów.

 • 11.02.2019 15:32

  W prostej mini promocji ING Banku Śląskiego za 2 płatności mobilne Google Pay możecie zdobyć 20 zł premii.

 • 8.02.2019 11:22

  Zakładając Konto Przekorzystne dla młodych z oferty Pekao możesz otrzymać za darmo 1 z 30 szkoleń. Wartość nagrody wynosi kilkaset złotych.

 • 7.02.2019 14:19

  Nowi posiadacze Nest Konta mogą aktualnie zdobyć do 150 zł premii za aktywne korzystanie z rachunku.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.