Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: HIT od Santander Bank Polska: nawet 780 zł za konto osobiste.

250 zł na start za konto osobiste + 300 zł zwrotu za rachunki i 2% na lokacie. Kumulacja korzyści w Santander Bank Polska!

250 zł na start za konto osobiste + 300 zł zwrotu za rachunki i 2% na lokacie. Kumulacja korzyści w Santander Bank Polska!
Źródło: strona banku

Z promocji Santander Bank Polska można skorzystać do 30 września 2020 r.

Zasady akcji nie są skomplikowane. Aby otrzymać 200 zł w gotówce, należy otworzyć wybrane konto (karta debetowa jest opcjonalna, ale warto ją mieć - czytaj dalej), a następnie przez 3 miesiące spełniać dość standardowe warunki aktywności.

Założenie rachunku pozwoli także na zyskanie dodatkowych bonusów: 50 zł za otwarcie konta z polecenia oraz do 300 zł zwrotu za domowe rachunki.

Kto może wziąć udział w promocji?

Organizator stawia uczestnikom kilka warunków. Po pierwsze, muszą być oni pełnoletni, posiadać polskie obywatelstwo i miejsce zamieszkania na terytorium Polski.

Po drugie, z udziału wykluczone są osoby, które od 1 września 2019 r. posiadały w Santander Banku rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w PLN dla osoby fizycznej (również jako współwłaściciele) oraz te, które BRAŁY UDZIAŁ w promocji Konta Jakie Chcę lub Konta Jakie Chcę dla Młodych od 1 kwietnia 2019 r.

W promocji nie mogą uczestniczyć obecni i byli klienci banku, którzy od 1 kwietnia 2019 r. brali udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta Jakie Chcę, Konta Jakie Chcę dla Młodych organizowanej przez bank lub inny podmiot, w ramach której otworzyli Konto Jakie Chcę, Konto Jakie Chcę dla Młodych.

Zapis w regulaminie wskazuje, że jeśli od 1 kwietnia 2019 r. przystąpiłeś do akcji specjalnej dotyczącej jednego z promowanych rachunków lub choćby realizowałeś warunki aktywności lub oczekiwałeś na nagrodę w promocji, która rozpoczęła się wcześniej, to nie możesz tym razem starać się o premię.

Jeśli natomiast posiadasz jakiś inny produkt Santandera (np. konto firmowe lub kartę kredytową), to bez problemu możesz wziąć udział w promocji.

Jak zdobyć 200 zł na start i 50 zł w programie poleceń?

Przejdźmy teraz do zadań, jakie ma przed sobą uczestnik akcji:

Krok 1
Krok 1

Do 30 września 2020 r.  złóż internetowy wniosek o wybrane konto. Kliknij na odpowiednią nazwę rachunku, by przejść do strony banku:

W formularzu jest miejsce na kod polecenia, który pozwoli Ci zdobyć dodatkowe 50 zł. Jeśli nie posiadasz takiego kodu, możesz skorzystać z naszego: 1013953301

Pamiętaj o podaniu adresu e-mail oraz numeru telefonu, a także o wyrażeniu zgód na kontakt w sprawie realizacji wniosku, w celach marketingowych oraz na elektroniczny kanał kontaktu.

Jeśli nie wyrazisz wszystkich zgód na etapie wnioskowania o konto, to możesz nadrobić tę zaległość najpóźniej do 30 października 2020 r. Nie odwołuj zgód aż do zakończenia Twojego udziału w akcji.

Krok 2
Krok 2

Do 15 października 2020 r. zawrzyj umowę o wybrany rachunek za pośrednictwem kuriera lub podczas połączenia z Wideo Doradcą.

Krok 3
Krok 3

W każdym z kolejnych trzech miesięcy kalendarzowych od momentu otwarcia konta:

  • zapewnij wpływ na nowo otwarty rachunek w wysokości 1000 zł;
  • wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem;
  • zaloguj się do aplikacji Santander Mobile.
Nagroda
Nagroda

Premia 200 zł będzie przelana na Twój nowy rachunek do 15 lutego 2021 r.

O czym warto wiedzieć?

Jak widzisz, spełnienie wszystkich warunków akcji rozciąga się nieco w czasie (zaś na samą premię przyjdzie Ci poczekać aż do połowy lutego przyszłego roku).

Jeśli założysz rachunek w ramach tej promocji we wrześniu, to na realizację zadań masz czas we wrześniu, październiku, listopadzie lub w październiku, listopadzie i grudniu. Analogicznie, jeśli umowę o rachunek podpiszesz w październiku, to zadania możesz wykonać w październiku, listopadzie i w grudniu albo w listopadzie, grudniu i styczniu 2021 r. Ważne, aby były to 3 miesiące następujące po sobie.

Jeśli zaś chodzi o transakcje bezgotówkowe kartą lub Blikiem, to liczą się zarówno te wykonane w sklepach stacjonarnych, jak i w Internecie. Nie mogą one zostać anulowane w terminie 7 dni od daty ich rozliczenia. Co ważne, pod uwagę brana jest data rozliczenia transakcji, zatem jeśli wykonasz je w ostatnich dniach miesiąca, bank najpewniej zaksięguje je na rachunku dopiero na początku kolejnego miesiąca.

Premia zwolniona jest z opodatkowania, nie musisz się więc przejmować rozliczeniami z fiskusem.

Promocyjne konta osobiste w Santander Bank Polska

Jak wspomnieliśmy, promocją objęte są dwa konta. Parametry Konta Jakie Chcę oraz studenckiej wersji tego rachunku znajdziesz poniżej:

Jak widzisz, konto prowadzone jest bezwarunkowo bezpłatnie, a opłaty za kartę możesz stosunkowo łatwo uniknąć, wykonując w każdym miesiącu po co najmniej 5 transakcji na dowolną kwotę. Wypłaty z bankomatów Santandera są bezpłatne, a za korzystanie z maszyn obcych zapłacisz 5 zł, chyba że skorzystasz z Blika – wtedy również wypłacasz za darmo!

Wyróżnikiem konta są bezpłatne przelewy natychmiastowe. Początkowo wydają się miłym dodatkiem, ale w praktyce często się z nich korzysta.

Młodzi mają bardzo podobne warunki obsługi rachunku, ale nie muszą się przejmować wypłatami ze wszystkich bankomatów w kraju, ponieważ mają je za darmo.

50 zł w programie poleceń

Podstawową premię za otwarcie rachunku w tej promocji – 200 zł – możesz powiększyć o 50 zł, uczestnicząc w programie poleceń. Oczywiście jako posiadacz konta będziesz mógł polecać je innym, dzięki czemu zyskasz kolejne premie.

UWAGA: w programie poleceń musisz posiadać kartę debetową! Nie jest ona konieczna w promocji z 200 zł premii, jednak jeśli chcesz powiększyć zarobek o 50 zł, zamów kartę przy składaniu wniosku o rachunek.

300 zł za rachunki

Jako klient Santandera możesz też zdobyć nawet 300 zł w ciągu roku. Bank zwraca bowiem 1% rachunków za prąd, gaz, telefon i telewizję:

Lokata Mobilna na 2%

Mało? Co powiesz na ofertę lokaty z oprocentowaniem 2% w skali roku?

200 zł za „zwykłe” korzystanie z konta + dodatkowe bonusy

Najnowsza promocja Santander Bank Polska na pewno nie rozczarowuje. Aby otrzymać 200 zł, wystarczy w 3 kolejnych miesiącach zapewnić wpływ 1000 zł na nowo otwarte konto, wykonać po 5 transakcji kartą / Blikiem i logować się do bankowości mobilnej Santander.

Warto przy tym docenić, że w przypadku tej promocji bank nie wymaga wnioskowania o kartę debetową, jednak warto ją zamówić, jeśli chcemy zwiększyć nasz zysk dzięki programowi poleceń. Wpisując kod polecenia podczas składania wniosku i spełniając wymagania programu, otrzymasz dodatkowe 50 zł.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Mam konto z premią 200 zł"

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.