Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 31 grudnia 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Inteligo lub sprawdź aktualnie trwające promocje.

100 zł dla poleconego i 100 zł dla polecającego w kolejnej odsłonie programu „Mam Inteligo”

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

100 zł dla poleconego i 100 zł dla polecającego w kolejnej odsłonie programu „Mam Inteligo”
Źródło: strona promocji

Po kilkumiesięcznej przerwie ponownie można zdobyć premie od Inteligo. Bonusy czekają zarówno na poleconego, jak i polecającego; każda ze stron może w prosty i przyjemny sposób zgarnąć 100 zł. Dla najskuteczniejszych polecających czekają nagrody dodatkowe. Najwyższa z nich to 3000 zł!

Cieszy nas, że banki oferują coraz więcej programów, w których dotychczasowi klienci mogą zdobyć premie za polecanie produktów finansowych innym osobom. To dowód, że coraz bardziej doceniana jest rola zadowolonych posiadaczy rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych czy kart płatniczych, którzy mogą być doskonałymi ambasadorami marki.

Do XVI edycji programu „Mam Inteligo” możesz przystąpić do 31 grudnia 2019 r.

Warunki udziału dla osób poleconych

Zacznijmy od rzeczy podstawowej – ustalenia, kto może być osobą poleconą i jakie warunki musi spełnić, by otrzymać premię

Oferta dla nowych klientów

W roli „poleconego” może wystąpić osoba fizyczna, także ta prowadząca działalność gospodarczą lub będąca wspólnikiem w spółce cywilnej, która w dniu złożenia wniosku o rachunek w ramach programu poleceń nie posiada żadnego z kont Inteligo ani nie jest rozpatrywany jej wniosek o otwarcie takiego rachunku złożony przed rozpoczęciem obecnej edycji programu. Dodatkowo wymagany jest trzyletni okres karencji. Oznacza to, że uczestnikiem obecnej odsłony tej akcji nie może być osoba, która posiadała konto w Inteligo po 8 października 2016 r.

100 zł dla poleconego

Zadania, jakie zostały postawione przed nowym klientem, są bardzo proste, w zasadzie każdy może je zrealizować. Zwracamy uwagę, że nieco inne obowiązki mają do spełnienia osoby fizyczne, a inne przedsiębiorcy.

Drukuj

Ważne informacje

Podkreślamy i uczulamy Cię na warunek dotyczący transakcji bezgotówkowych. Muszą być one wykonane w stacjonarnych punktach usługowo–handlowych. Transakcje w Internecie są „zakazane”.

W regulaminie jest też zapis precyzujący termin wywiązania się z warunków promocji. Zgodnie z nim decydująca jest data i godzina wykonania transakcji oraz daty zaksięgowania pierwszego przelewu do ZUS wykonanego z użyciem formularza „Przelew do ZUS”.

Warunki udziału dla obecnych klientów Inteligo (osób polecających)

Nadeszła pora, by przedstawić informacje dotyczące osób polecających.

Kto może polecać produkty Inteligo?

W tej roli może wystąpić pełnoletni posiadacz lub współposiadacz Konta Inteligo indywidualnego, wspólnego lub firmowego. W przypadku tego ostatniego mogą to być tylko osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą lub wspólnicy spółek cywilnych, którzy zarejestrowali się w programie.

Rejestracja w programie

Rejestracji należy dokonać na stronie programu. Możesz to zrobić w czasie trwania każdej jego edycji, przy czym krok ten nie może nastąpić później niż skuteczne polecenie konta. Jeśli rejestrowałeś się wcześniej, nie musisz teraz już nic robić.

We wniosku rejestracyjnym będziesz musiał podać:

 • imię i nazwisko;
 • adres poczty elektronicznej;
 • PESEL
 • numer telefonu komórkowego zgodny z tym, jaki widnieje w systemie banku i jest związany z Twoim kontem Inteligo.

Nie zapomnij o wyrażeniu zgody na przekazywanie przez PKO Bank Polski materiałów marketingowych oraz zaakceptowaniu regulaminu programu.

Kliknij, aby powiększyć

Zadania dla polecającego

Rejestracja w programie to Twój jedyny obowiązek. Potem musisz tylko znaleźć osobę chętną do założenia Konta Inteligo, przekazać jej kod polecający (czyli numer swojego telefonu) i dopilnować, by polecony wywiązał się z obowiązków. Za każde skuteczne polecenie otrzymasz 100 zł.

Nagrody dodatkowe

Wspomnieliśmy na wstępie, że na najskuteczniejszych polecających czekają nagrody dodatkowe. Ich wysokość zależy od liczby pozyskanych nowych klientów:

 • 5 – 10 - 250 zł;
 • 11 – 20 – 500 zł
 • 21-30 - 1000 zł
 • 31-40  – 1500 zł
 • 41-50  – 2000 zł
 • 51 i więcej – 3000 zł

Wypłata nagród

XVI edycja programu „Mam Inteligo” odbywa się w 3 etapach.

 • od 8 do 31 października 2019 r.
 • od 1 do 30 listopada 2019 r.
 • od 1 do 31 grudnia 2019 r.

Po zakończeniu każdego z nich bank daje sobie aż 50 dni na sprawdzenie, czy polecony wywiązał się z warunków akcji i potem kolejne 44 dni na realizację przelewu. Tak więc wykonanie zadań w październiku (listopadzie) może oznaczać, że bonusy dla poleconego i polecającego zostaną wypłacone dopiero w lutym (marcu) 2020 r.

Kończąc temat nagród, mamy dobrą wiadomość dla obu stron. Premie „podstawowe” nie podlegają opodatkowaniu, natomiast w przypadku nagród dodatkowych dla najaktywniejszych polecających bank samodzielnie dokona rozliczenia z właściwym urzędem skarbowym.

Konto Inteligo – co warto wiedzieć?

Konto Inteligo to mobilny i tani rachunek, który jest otwierany i prowadzony bezwarunkowo bezpłatnie. Korzystanie z karty debetowej może kosztować 4 zł miesięcznie, o ile w danym miesiącu nie wykonasz nią transakcji na kwotę min. 99,99 zł. Wypłaty z bankomatów własnych PKO BP i Santander Bank Polska są bezpłatne. Korzystając z innych urządzeń, trzeba się liczyć z opłatą w wysokości 5 zł.

Gdybyś rozważał założenie Konta Inteligo dla swojej firmy, poniżej znajdziesz warunki prowadzenia rachunku firmowego

Skorzysta polecający i polecony

Program poleceń Konta Inteligo pojawia się co pewien czas, ale warto go wypatrywać, bo oferuje atrakcyjne nagrody za spełnienie prostych warunków. Wykonanie transakcji kartą na kwotę min. 200 oraz operacji w aplikacji o wartości nie mniejszej niż 40 zł (w przypadku klientów indywidualnych) lub przelewu do ZUS (gdy uczestnikiem jest przedsiębiorca) z pewnością nikomu nie sprawi kłopotu.

W obecnej edycji warto odnotować zwiększenie liczby progów, w których przyznawane są nagrody dodatkowe i podniesienie maksymalnej premii „za skuteczność’ do 3000 zł.

Obecnie dostępnych jest kilka programów poleceń. Gdybyś chciał porównać ich zasady i oferowane nagrody z akcją dotyczącą Konta Inteligo, to zapraszamy do lektury naszego rankingu.

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin ramowy programu "Mam Inteligo"
 2. Regulamin XVI edycji

O banku

Bank Inteligo rozpoczął działalność w maju 2001 r. i w ciągu pierwszego roku zdobył 100 tysięcy klientów oraz zgromadził 100 mln. depozytów. W listopadzie 2002 r. Inteligo stało się częścią banku PKO Banku Polskiego. W trakcie swojej działalności bank zdobył popularność wśród klientów, wprowadzając nowe rozwiązania i usługi (m.in. możliwość uzyskania debetu w koncie drogą internetową).

Czytaj więcej

Komentarze