Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Po 100 zł dla polecającego i poleconego w programie „Mam Inteligo”

Po 100 zł dla polecającego i poleconego w programie „Mam Inteligo”
Źródło: Źródło obrazk: strona Inteligo

Do walki o nieoficjalny tytuł „Najlepszego programu poleceń” włącza się kolejny gracz – marka Inteligo. Warunki zdobycia nagrody są bardzo proste, a ich wysokość bardzo atrakcyjna. Sprawdźmy, kto ma szanse je zdobyć.

3-letni okres karencji

Czas odpowiedzieć na pytanie, kto może być osobą poleconą. To bardzo ważna informacja, gdyż są pewne wykluczenia.

W roli „poleconego” może wystąpić osoba fizyczna, także ta prowadząca działalność gospodarczą lub będąca wspólnikiem w spółce cywilnej, która w dniu złożenia wniosku o nowe konto w ramach programu poleceń nie posiada żadnego z kont Inteligo ani nie jest rozpatrywany jej wniosek o otwarcie takiego konta, złożony przed rozpoczęciem obecnej edycji programu.

Dodatkowo wymagany jest trzyletni okres karencji. Oznacza to, że uczestnikiem obecnej odsłony tej akcji nie może być osoba, która posiadała konto w Inteligo po 4 lutego 2016 r.

100 zł nagrody dla poleconego

Wymagania, które musisz spełnić, by otrzymać 100 zł premii, są proste i dość łatwe do spełnienia. Zwróć uwagę, że co innego musisz zrobić jako osoba indywidualna, a co innego jako firma.

Przede wszystkim, do 30 kwietnia 2019 r. otwórz konto Inteligo na stronie internetowej. W trakcie tego procesu nie zapomnij:

 • wpisać kodu polecenia otrzymanego od obecnego klienta Inteligo. Nie masz znajomego, który mógłby Ci przekazać kod polecenia? Nic straconego! Wypełnij ten formularz, a prześlemy Ci nasz :)
 • wyrazić zgody na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym;
 • zaakceptować regulaminu programu poleceń.

Zadania dla klientów indywidualnych

Jako pierwsze przedstawimy wymagania wobec klientów indywidualnych, także tych, którzy założą konto wspólne. W ciągu 30 dni od podpisania umowy o konto wykonaj:

 1. W placówkach handlowo-usługowych jedną lub więcej transakcji bezgotówkowych kartą o łącznej wartości min. 200 zł ORAZ
 2. W punktach handlowo–usługowych jedną lub więcej transakcji z wykorzystaniem kodu lub czeku Blik o łącznej wartości min. 40 zł. Transakcje te powinny być wykonane przez aplikację IKO.

Wymagania wobec firm

Zadania dla firm są odmienne, dostosowane do prowadzonej działalności gospodarczej. W ciągu 40 dni od podpisania umowy o konto wykonaj:

 1. W placówkach handlowo-usługowych jedną lub więcej transakcji bezgotówkowych kartą o łącznej wartości min. 200 zł ORAZ
 2. Co najmniej jeden przelew do ZUS zlecony z nowo otwartego konta za pośrednictwem serwisu internetowego lub telefonicznego z wykorzystaniem formularza „Przelew do ZUS”.

Ważne informacje

Zwracamy uwagę, że transakcje bezgotówkowe, o których wspomnieliśmy wyżej, muszą być wykonane w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych. Niedopuszczalne są transakcje w Internecie!

Graniczne terminy spełnienia opisanych wyżej wymagań będą sprawdzane według daty wykonania „obowiązkowych” transakcji oraz daty zaksięgowania pierwszego przelewu do ZUS wykonanego z użyciem formularza „Przelew do ZUS”.

Korzystasz już z Inteligo? Poleć konto i zgarnij 100 zł

Do XV edycji programu „Mam Inteligo” możesz przystąpić do 30 kwietnia 2019 r., rejestrując swój udział na specjalnej stronie internetowej. Podczas rejestracji musisz zaakceptować regulamin programu i wyrazić zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu jego realizacji, w tym na przekazywanie materiałów marketingowych przez organizatora promocji, czyli bank PKO BP.

Kliknij, aby powiększyć

Polecamy zaznaczenie wszystkich zgód, aby nie narażać siebie (i osób poleconych) na reklamacje. Pamiętajmy, że zgody można wycofać, po zakończeniu udziału w programie poleceń.

Wśród danych, o podanie których zostaniesz poproszony, będzie Twój numer telefonu. Musi on być zgodny z tym, który podałeś, podpisując umowę o Konto Inteligo (nie ma znaczenia czy indywidualne, wspólne, czy firmowe). Właśnie numer Twojego telefonu będzie kodem polecenia.

Decydując się na udział w tej akcji, powinieneś znać regulamin jej XV edycji oraz zasady całego programu "Mam Inteligo".

Po zarejestrowaniu się w programie możesz używać kodu polecenia, czyli numeru swojego telefonu, przekazując go osobom, którym polecasz konto Inteligo. Dopilnuj, by Twoi znajomi podali kod polecenia podczas składania wniosku o rachunek oraz wywiązali się z obowiązków wynikających z regulaminu. Tylko wtedy otrzymasz swoją nagrodę, czyli 100 zł.

Wypłata nagród dla polecającego i poleconego

Po spełnieniu wymagań programu przez nowego klienta zarówno on, jak i osoba, która przekazała mu kod polecenia, otrzymają na swoje rachunki po 100 zł. Oczekiwanie na przelew może trochę potrwać, gdyż bank rezerwuje sobie na weryfikację wywiązania się przez nowego klienta z wymogów regulaminu aż 50 dni. Będą one liczone od daty zakończenia każdego z trzech etapów:

 • Od 4 lutego do 28 lutego 2019 r.
 • Od 1 marca do 31 marca 2019 r.
 • Od 1 kwietnia do 30 kwietnia 2019 r.

Kolejne 44 dni, liczone od momentu sprawdzenia wywiązania się z obowiązków przez nowego klienta, może potrwać realizacja przelewu.

Zakładając „najczarniejszy” scenariusz, spełniwszy wszystkie wymagania w lutym, premię możesz zobaczyć na swoim koncie dopiero pod koniec maja.

Nagrody dodatkowe

Bank przygotował też trzy nagrody dodatkowe dla tych, którzy pozyskają największą liczbę nowych klientów.

 • 300 zł otrzyma osoba mająca najwięcej skutecznych poleceń z przedziału 5-10;
 • 600 zł przypadnie najlepszej osobie z liczbą skutecznych poleceń między 11 a 20;
 • 1 000 zł otrzyma uczestnik mający najwięcej skutecznych poleceń.

I jeszcze jedna dobra wiadomość – nie musisz się martwić o rozliczenie otrzymanej premii przed urzędem skarbowym. Zrobi to za Ciebie organizator promocji, czyli bank PKO BP.

Ile kosztuje Konto Inteligo?

Konto Inteligo to mobilny i tani rachunek. Jest on otwierany i prowadzony za darmo bez żadnych warunków. Korzystanie z karty debetowej może kosztować 4 zł miesięcznie, o ile w danym miesiącu nie wykonasz nią transakcji na kwotę min. 99,99 zł. Wypłaty z bankomatów własnych PKO BP i Santander Bank Polska są bezpłatne. Korzystając z innych urządzeń, trzeba się liczyć z opłatą w wysokości 5 zł.

Dodatkowe informacje na temat tego rachunku znajdziesz w przygotowanej przez nas analizie.

Bardzo dobry program poleceń dla obu stron

Konto Inteligo to propozycja dla poszukujących taniej, prostej i sprawdzonej oferty rachunku osobistego. Właśnie takim osobom warto je polecać w ramach programu poleceń. Opisując swoje pozytywne doświadczenia i kusząc nagrodą gotówkową w wysokości 100 zł, zapewne znajdziesz chętnych do jego otwarcia i zdobycia bonusu.

Jesteś nowym klientem, który nie posiada Konta Inteligo? W takim razie przypominamy, że możesz uzyskać od nas kod polecenia i postarać się o 100 zł w ramach opisywanej promocji. Po założeniu rachunku będziesz mógł wygenerować kod polecenia i rekomendować rachunek swoim znajomym.

O banku

Inteligo to należący do PKO PB bank internetowy, specjalizujący się w obsłudze małych firm oraz klientów indywidualnych. Od początku swego istnienia bank stawia na wygodę i prostotę, systematycznie wdrażając rozwiązania, które mają ułatwić klientom korzystanie z produktów dostępnych w ofercie.