200 zł premii + roczne zwolnienie z opłaty w „Majówkowej promocji” kart kredytowych Banku Millennium

Ta akcja zakończyła się 31 marca 2019 r. Obecnie trwa kolejna promocja kart kredytowych w Millennium, w której ponownie możesz zyskać 200 zł premii.

200 zł premii + roczne zwolnienie z opłaty w „Majówkowej promocji” kart kredytowych Banku Millennium Źródło obrazka: strona promocji

Ostatnio impulsem do wystartowania z promocją kart kredytowych w Banku Millennium był początek wiosny. Tym razem jest nim majówka. Motyw może i różny, ale nagroda ta sama – za skorzystanie z „kredytówki” niezmiennie możesz zyskać 200 zł premii oraz roczne zwolnienie z opłaty za kartę.

Promocja Banku Millennium potrwa maksymalnie do 31 maja 2019 r. Akcja może zakończyć się jednak wcześniej, a to za sprawą ograniczonej puli promocyjnych wniosków, ustalonej na 3000 sztuk. O ewentualnym zakończeniu promocji przed 31 maja bank poinformuje na swojej stronie internetowej (na podstronach konkretnych produktów).

Sprawdź, czy możesz ubiegać się o premię

Oferta skierowana jest do osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które po 1 stycznia 2017 r. nie posiadały w Banku Millennium głównej karty kredytowej ani nie przechodziły w tym czasie procesu rezygnacji z tego produktu.

Warunek nieposiadania karty dotyczy wyłącznie ubiegających się o premię pieniężną 200 zł. Do uzyskania rocznego zwolnienia z opłaty wystarczy sama zdolność do czynności prawnych.

W promocji możesz zawnioskować o wydanie jednej z 5 następujących kart kredytowych:

 • Millennium Visa Impresja,
 • Millennium MasterCard Impresja,
 • Millennium Visa Alfa,
 • Millennium Visa Gold,
 • Millennium MasterCard Gold.

Nie jesteś jeszcze klientem Banku Millennium? Proponujemy, byś zaczął współpracę z nim od założenia konta osobistego i zgarnięcia 200 zł premii. Potem sięgniesz po kartę kredytową i zdobędziesz kolejne 200 zł.

Podwójna premia: 200 zł + zwolnienie z opłaty

Przypominamy: na uczestników promocji czeka podwójna premia. Po pierwsze, w pierwszym roku mogą zapewnić sobie zwolnienie z miesięcznej opłaty za obsługę karty (w przypadku kart Alfa i Impresja standardowo wynosi ona 7,99 zł). Po drugie, bank może im wypłacić jednorazowo bonus w wysokości 200 zł.

Zgarnięcie obu nagród wymaga od posiadacza karty niewielkiej aktywności. Warunki nie są wcale trudne do spełnienia, o czym za chwilę się przekonasz.

Aktywnie korzystaj z karty

Co musisz zrobić, by otrzymać obie premie w promocji? Pierwszym krokiem jest oczywiście złożenie promocyjnego wniosku o kartę z limitem kredytowym min. 3000 zł. Możesz tego dokonać w serwisie Millenet lub w aplikacji mobilnej.

Promocyjny wniosek możesz złożyć do 31 maja 2019 r., choć ograniczona pula takich wniosków powinna Cię skłonić do szybszego działania. Pamiętaj również, że promocją objęte są tylko karty główne.

Jeśli nie jesteś uprawniony do ubiegania się o 200 zł premii gotówkowej i chcesz po prostu zapewnić sobie roczne zwolnienie z opłaty, wniosek możesz złożyć również telefonicznie lub w placówce banku. Co więcej, dla takich osób bank nie ustalił również minimalnego wymaganego limitu kredytowego.

Teraz pozostaje już tylko aktywne korzystanie z karty.

Zwolnienie z opłaty przez rok

Tutaj sprawa jest niezwykle prosta. Aby nie ponosić miesięcznej opłaty za obsługę karty w pierwszym roku użytkowania, wystarczy dokonanie w każdym miesiącu przynajmniej jednej transakcji przy jej użyciu.

W tym momencie warto zaznaczyć, że w przypadku kart Alfa i Impresja miesięcznej opłaty będziesz mógł uniknąć także po upływie pierwszego roku; tyle, że wówczas konieczne będzie wykonanie nie jednej, a pięciu transakcji w miesiącu.

Premia 200 zł

Aby zgarnąć 200 zł premii gotówkowej, w każdym z trzech okresów:

 • od chwili wydania karty do 30 czerwca 2019 r.,
 • od 1 do 31 lipca 2019 r. oraz
 • od 1 do 31 sierpnia 2019 r.

wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą lub Blikiem na łączną kwotę min. 300 zł. Nie zostaną uznane transakcje zwrócone, odrzucone i nieautoryzowane.

Wypłata bonusu nastąpi najpóźniej do końca września 2019 r. na rachunek karty. W związku z tym nie rezygnuj z niej przed otrzymaniem premii.

Wartość bonusu jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych, przy czym – jak zaznaczono w regulaminie – zwolnienie nie dotyczy „nagród otrzymanych przez podatnika w związku z prowadzoną przez niego pozarolniczą działalnością gospodarczą, stanowiących przychód z tej działalności”.

Regulamin akcji „Majówkowa promocja” jest dostępny tutaj.

Karty kredytowe z oferty Banku Millennium

Oferta kart kredytowych Bank Millennium jest niezwykle szeroka, ale promocja dotyczy tylko wybranych produktów. Jeśli nie wiesz, którą z nich wybrać, to szczególnie polecamy karty Millennium Alfa i Impresja.

Główne powody to stosunkowo niewielkie koszty użytkowania i możliwość uzyskania 5% zwrotu za zakupy w wybranych sklepach. Wspomniane korzyści dają tym produktom miejsce w czołówce naszego rankingu kart kredytowych.

Przypominamy, że w promocji możesz bardzo łatwo zapewnić sobie zwolnienie z opłat miesięcznych za obsługę karty w pierwszym roku. Po tym okresie bank będzie pobierał 7,99 zł, chyba że wykonasz przy pomocy karty przynajmniej 5 transakcji w miesiącu.

Nie warto zwlekać, choć zalecamy rozwagę

Promocyjna oferta kart kredytowych Banku Millennium prezentuje się całkiem atrakcyjnie. Do zgarnięcia obu bonusów (200 zł premii + zwolnienie z opłat) wymagana jest raczej przeciętna aktywność.

Jedyny problem to ograniczona liczba wniosków objętych promocją (3000 szt.). Mogłoby się wydawać, że pośpiech jest tutaj szczególnie wskazany. W pewnym sensie jest to prawda, choć my zalecamy jednak rozwagę. Pamiętaj, że karta kredytowa to niezwykle praktyczny produkt, ale tylko pod warunkiem, że korzystasz z niej z zachowaniem zasad zdrowego rozsądku. Warto więc, byś przed skorzystaniem z tej oferty zapoznał się z tym poradnikiem – szczególnie, jeśli nigdy wcześniej nie miałeś do czynienia z „kredytówką”.

Z ostatniej chwili

 • 12.06.2019 14:27

  Alior Bank w jednym dniu uruchomił promocje dla klientów firmowych i indywidualnych. Ci drudzy mogą zdobyć 150 zł.

 • 12.06.2019 09:53

  Otwierając iKonto Biznes w najnowszej promocji Alior Banku i aktywnie korzystając przez rok z rachunku możesz zarobić nawet 1700 zł!

 • 11.06.2019 15:37

  Na uczestników najnowszej promocji Nest Banku czeka 200 zł gotówkowej premii. Aby ją zdobyć, wystarczy założyć Nest Konto i aktywnie korzystać z rachunku.

 • 11.06.2019 11:02

  Zakładając Konto Otwarte na Ciebie w BNP i korzystając z niego aktywnie przez 9 miesięcy, otrzymasz karnety do obiektów sportowych warte 567 zł.

 • 6.06.2019 17:55

  W Santanderze za założenie Konta Jakie Chcę i okazanie świadectwa z dobrymi ocenami możesz otrzymać 50 zł premii.

 • 6.06.2019 11:44

  Sięgnij po kartę kredytową banku BNP Paribas. Po 4 miesiącach aktywnego korzystania z niej otrzymasz 400 zł w postaci voucherów do wskazanych sklepów.

 • 6.06.2019 08:38

  Na pełnoletnich posiadaczy kart z logo Visa i jednocześnie użytkowników aplikacji Airport Companion Europe czeka do 25% zniżki za płatności na lotniskach.

 • 5.06.2019 16:55

  Wykup ubezpieczenie komunikacyjne swojego pojazdu w Millenecie lub aplikacji mobilnej Banku Millennium, a 200 zł wróci do Ciebie.

 • 5.06.2019 13:49

  W PKO BP ruszył program poleceń, w którym za skuteczną rekomendację można zdobyć 100 zł premii i dodatkowe nagrody o wartości od 250 zł do nawet 3000 zł!

 • 4.06.2019 12:11

  Premia na lato: 300 zł za Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj z oferty BNP Paribas. Bardzo proste warunki aktywności.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.