Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

100 zł za wydatki na podróże z kartą kredytową banku Credit Agricole. Tylko dla zaproszonych

100 zł za wydatki na podróże z kartą kredytową banku Credit Agricole. Tylko dla zaproszonych
Źródło: najlepszekonto.pl

Bank Credit Agricole na ogół promuje swoje karty kredytowe wśród potencjalnych klientów, zachęcając do sięgnięcia ciekawymi akcjami specjalnymi. Tym razem postanowił sprawić prezent tym, którzy już korzystają u niego z takich produktów. Wystarczy wybrać się z jednym z nich w podróż i płacić w jej trakcie "kredytówką", by odzyskać nawet 100 zł. Generalnie chodzi o wydatki na transport (linie lotnicze, taksówki, kolej, statki), noclegi (hotele, motele itp.), gastronomię (bary, restauracje itp.) a także zakupów biletów do kina czy teatru.

Najważniejsze, by bank zaprosił Cię do udziału w tej akcji poprzez wiadomość push, sms lub e-mail.

Uprawnieni do zdobycia premii

Akcja "Majowe podróże z kartą" trwa do 31 maja 2023 r.

Bonus mogą otrzymać posiadacze kart kredytowych wydanych przez Credit Agricole, którzy otrzymali zaproszenie od banku. Akcją objęte są "kredytówki" Visa/Mastercard Standard, Silver i Gold, także te, które poprzednio były kartami partnerskimi Carrefour (Visa) i Decathlon (Mastercard). Promocja dotyczy również karty Visa DOM.

Ważne, by w okresie promocji karta nie była w okresie wypowiedzenia i byś nie miał zaległości w spłacie jej zadłużenia.

Jak zdobyć 100 zł moneyback?

Zasady zdobycia moneybacku są niezwykle proste;

Krok 1
Krok 1

Sprawdź pocztę mailową, sms-y i powiadomienia w aplikacji mobilnej, by dowiedzieć się, czy otrzymałeś od banku zaproszenie do udziału w tej promocji.

Krok 2
Krok 2

Jeśli zostałeś zaproszony, to do 31 maja 2023 r. płać swoją kartą kredytową od Credit Agricole w punktach określonych kodami MCC wymienionymi w regulaminie.

Kody MCC miejsc biorących udział w promocji "Majowe podróże z kartą"

Nagroda
Nagroda

Premię, czyli 2% moneyback, otrzymasz w dniu zaksięgowania transakcji. Zmniejszy ona Twoje zadłużenie lub zwiększy kwotę nadpłaty.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł.

Możesz płacić w punktach stacjonarnych, jak i online czy z wykorzystaniem płatności mobilnych. Najważniejsze, byś dokonał transakcji w punktach posiadających jeden z kodów MCC wymienionych w regulaminie. Credit Agricole niestety nie podaje w szczegółach transakcji oznaczenia MCC miejsca jej dokonania.

Na pewno ucieszy Cię informacja, że choć otrzymany zwrot podlega opodatkowaniu, to nie musisz się tym martwić, gdyż bank naliczy stosowny podatek i dokona jego rozliczenia z fiskusem.

Zabierz swoją "kredytówkę" w podróż

Jeśli tylko posiadasz kartę kredytową Credit Agricole i zostałeś zaproszony przez bank do udziału w tej akcji, to masz okazję, by w banalnie prosty sposób odzyskać część wydatków związanych z bliższym lub dalszym wyjazdem. Decydujące jest dokonanie płatności w miejscach, które mają przypisane konkretne kody MCC, transakcje w innych punktach nie dadzą Ci moneybacku.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Majowe podróże z kartą"

O banku

Oferta Credit Agricole jest uniwersalna, przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych firm, korporacji i rolników. Klienci detaliczni mogą skorzystać z czterech wersji rachunku osobistego, natomiast przedsiębiorcy mają do wyboru trzy konta firmowe różniące się wysokością opłat i zakresem funkcjonalności.

Dla obu grup klientów bank przygotował ciekawy zestaw dodatkowych produktów i usług, ułatwiających zarządzanie kontem.