Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Majowa premia, czyli 200 zł za Konto Otwarte na Ciebie z wybraną kartą w BNP Paribas

Majowa premia, czyli 200 zł za Konto Otwarte na Ciebie z wybraną kartą w BNP Paribas
Źródło: strona promocji

Coraz trudniej jest nam sobie wyobrazić dłuższy okres, w którym nie trwają przynajmniej dwie promocje dotyczące Konta Otwartego na Ciebie z oferty BNP Paribas. Gdy tylko jedna z akcji wygasa, wkrótce uruchamiana jest kolejna, by klient miał cały czas możliwość wyboru nagrody i warunków, jakie chce spełnić, by zdobyć premię. Za takie podejście należą się słowa uznania spółce Ad Astra, która przygotowuje kolejne promocje produktów BNP Paribas, i samemu bankowi.

Akcja „Majowa premia” z premią 200 zł trwa do 17 maja 2020 r. lub do chwili wyczerpania puli nagród, których jest tym razem 3000.

Kto może wziąć udział w promocji?

W akcji mogą uczestniczyć osoby pełnoletnie, będące obywatelami polskimi, które posiadają dowód osobisty niezbędny do założenia konta. Zgodnie z tradycją dotyczącą promocji rachunku osobistego w BNP Paribas, uczestnik akcji nie może być stroną umowy ramowej z tym bankiem. Jest jeszcze dodatkowy warunek: nieposiadanie (także jako współposiadacz) przez ostatnie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie konta osobistego żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas.

Ruszaj po majową premię

Zdobycie premii w wysokości 200 zł, wypłacanej w dwóch ratach po 100 zł, wymaga założenia rachunku oraz aktywności w czerwcu i w lipcu:

Krok 1
Krok 1

Do 17 maja 2020 r. zarejestruj swój udział w akcji na specjalnej stronie promocji. Pamiętaj o ograniczonej liczbie nagród, akceptacji regulaminu akcji oraz zaznaczeniu zgód i oświadczeń wymaganych przez organizatora. Chodzi głównie o kontakty marketingowe oraz przekazanie przez BNP Paribas spółce Ad Astra informacji, że zrealizowałeś wymagane aktywności i masz prawo otrzymać premię.

Krok 2
Krok 2

Korzystając z linka promocyjnego otrzymanego na podany podczas rejestracji adres e-mail (pojawi się on też na ekranie po wysłaniu formularza), złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej. Z tego zadania też musisz się wywiązać do 17 maja 2020 r.

Krok 3
Krok 3

Do 5 czerwca 2020 r. zawrzyj z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty. W tym celu nie musisz nigdzie iść – wszelkie formalności realizowane są w systemie Autenti z wykorzystaniem unikalnego kodu sms.

Informacja
Informacja

Kolejny etap to spotkanie z kurierem. Jego zadaniem jest potwierdzenie Twojej tożsamości i przekazanie Ci karty debetowej.

Krok 4
Krok 4

Pamiętaj, by do 5 czerwca 2020 r. aktywować otrzymaną „debetówkę”. Patrząc na zbieżność dat, podpowiadamy, byś nie czekał do ostatniej chwili z podpisaniem umowy.

Krok 5
Krok 5

W czerwcu:

  • wykonaj min. 4 transakcje bezgotówkowe;

  • zapewnij wpływ na Konto Otwarte na Ciebie w łącznej wysokości min. 1000 zł.

Krok 6
Krok 6

Do 19 lipca 2020 r. powinieneś otrzymać wskazówki, jak przekazać numer nowo otwartego konta, by organizator wiedział, gdzie ma przesłać należną Ci nagrodę. Informację musisz przekazać do 25 lipca 2020 r.

Nagroda
Nagroda

Do 31 lipca 2020 r. otrzymasz 100 zł za aktywność w czerwcu.

Krok 7
Krok 7

W lipcu też wykaż się aktywnością, ale nieco inną niż poprzednio:

  • zapewnij wpływ na Konto Otwarte na Ciebie w łącznej wysokości min. 1000 zł.

Nagroda
Nagroda

Wiadomość o tym, że zasłużyłeś na drugą część bonusu, otrzymasz do 24 sierpnia 2020 r., a pieniądze wpłyną na Twój rachunek do końca tego miesiąca.

To też musisz wiedzieć

W ramach tej akcji masz do zrealizowania trzy rodzaje aktywności. Sprawdźmy więc, co organizator promocji rozumie pod pojęciami transakcja bezgotówkowa, transakcja Blik oraz wpływ.

Transakcja bezgotówkowa

Zgodnie z regulaminem jest to płatność za pomocą karty (także z wykorzystaniem Google Pay czy Apple Pay) za towary lub usługi dokonana w punktach handlowo-usługowych. Mieszczą się w tym także transakcje na odległość, np. płatności internetowe, zamówienia telefoniczne lub pocztowe zrealizowane bez fizycznego przedstawienia karty.

Za transakcję bezgotówkową dającą prawo do nagrody nie zostaną uznane operacje z wykorzystaniem systemu płatności internetowych podmiotu trzeciego (np. Blik, PayU, Przelewy24, Blue Media czy Dotpay) oraz te w punktach z kodami MCC wymienionymi w regulaminie (chodzi m.in. o zapłatę za gry hazardowe, usługi brokerów ubezpieczeniowych czy przekazy pieniężne).

Transakcje Blik

Regulamin precyzuje, że jest to transakcja zainicjowana przez klienta i wykonana z wykorzystaniem usługi Blik umożliwiającej składanie zleceń płatniczych przy użyciu kodów Blik. Można je wygenerować w aplikacji mobilnej Gomobile instalowanej na urządzeniu z oprogramowaniem Android (w wersji min. 5.0) lub iOS, którą bank udostępnia klientom do obsługi bankowości elektronicznej.

Wpływy

Najważniejsze, że nie musi to być jednorazowy przelew, regulamin dopuszcza możliwość, by było to kilka wpływów na łączną kwotę 1000 zł.

Pieniądze nie mogą pochodzić z innych Twoich rachunków prowadzonych w BNP Paribas lub w BGŻOptima, także tych, których jesteś współposiadaczem. Warunków promocji nie spełnią wpłaty gotówkowe oraz środki z kont służących do obsługi produktów kredytowych uczestnika promocji. Ten ostatni zakaz obejmuje również kredyty i pożyczki zaciągnięte w dawnym Raiffeisen Polbanku.

Krótko mówiąc: przelej pieniądze ze swojego obecnego rachunku w innym banku i wszystko będzie OK..

Dodatkowe szczegóły

Zwracamy uwagę, że w formularzu rejestracyjnym i wniosku o rachunek musisz podać te same dane kontaktowe (telefon i e-mail).

Nie spiesz się z rezygnacją z produktów otwartych w ramach tej akcji. Możesz to zrobić dopiero po otrzymaniu drugiej części nagrody.

Premia, którą zdobędziesz, jest zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz jej wykazywać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Produkty BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie to bezwarunkowo darmowy rachunek. Bank BNP Paribas proponuje jego posiadaczom aż 3 karty debetowe do wyboru, ale my rekomendujemy Kartę Otwartą na Dzisiaj, gdyż możesz uniknąć związanej z nią opłaty 3 zł/miesiąc. Wystarczy, że wykonasz „plastikiem” choć jedną transakcje bezgotówkową.

Więcej informacji na temat wspomnianych produktów znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

200 zł bez wielkiego wysiłku

Niewiele już mamy do dodania. Warunki są jasne i konkretne, na dodatek niezbyt uciążliwe. Zapewnienie wpływów w łącznej wysokości 1000 zł nie jest żadnym problemem, bo można w kółko przelewać z rachunku w innym banku te same pieniądze. Realizacja płatności bezgotówkowych też jest łatwa, bo liczy się ich liczba – 4 sztuki, a kwota nie ma znaczenia. Pewien kłopot, ale tylko tym, którzy nie są wciąż przekonani do Blika, może sprawić realizacja lipcowych warunków. Chodzi o barierę mentalnościową, a nie samo wykonanie płatności Blikiem, bo tego typu operacja jest łatwa i szybka.

Majowa premia czeka. Od Ciebie zależy, czy zechcesz z niej skorzystać.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Majowa premia"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.