Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Do 13 600 punktów (200 zł) w programie Bezcenne Chwile za kartę kredytową PKO Mastercard Platinum w PKO BP

Do 13 600 punktów (200 zł) w programie Bezcenne Chwile za kartę kredytową PKO Mastercard Platinum w PKO BP
Źródło: najlepszekonto.pl

Korzystanie z karty kredytowej jest przyjemne i wygodne, o ile robimy to rozsądnie i pamiętamy o terminowym oddawaniu bankowi wydanych pieniędzy. A jeśli można jeszcze przy tym zyskać jakieś bonusy, to nic tylko się cieszyć. Dlatego, jeśli rozważasz wyrobienie karty kredytowej i chciałbyś przy okazji zdobyć dodatkową nagrodę, przyjrzyj się akcji „Magia zakupów z kartą PKO Mastercard Platinum", w której do zdobycia jest maksymalnie 13 600 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile stanowiących równowartość 200 zł.

Czas trwania promocji i nagrody

Zgodnie z regulaminem promocja potrwa do 31 grudnia 2021 r., ale może się zakończyć wcześniej, gdyż bank rozda tylko 18 900 nagród po 3400 punktów każda. Skąd takie rozróżnienie? Wynika ono z faktu, że każdy uczestnik promocji może otrzymać od 1 do 4 nagród po 3400 punktów, zależnie od tego, u ilu partnerów akcji wykona zakupy na kwotę min. 50 zł.

Premiowane punktami zakupy możesz wykonać:

  • na stacjach Circle K,
  • w serwisie Allegro,
  • w placówkach stacjonarnych lub sklepie internetowym RTV Euro AGD,
  • w sklepach Empik i na Empik.com.

Możliwe jest więc, że nagrody otrzyma wiele osób (jeśli będą one kupowały tylko w niektórych z wymienionych sklepów) albo węższe grono, gdy większość uczestników zrealizuje zakupy w wielu sklepach uczestniczących w promocji.

Kto może ubiegać się o nagrodę?

Uczestnikiem opisywanej promocji może być pełnoletnia osoba fizyczna z pełną zdolnością do czynności prawnych, która jest posiadaczem karty kredytowej PKO Mastercard Platinum.

Pamiętaj, że jeśli jeszcze nie posiadasz i złożysz wniosek o jej wydanie, to zostanie zbadana Twoja zdolność i wiarygodność kredytowa.

Aktywnie używaj karty

A oto, co musisz zrobić, by otrzymać punkty:

Krok 1
Krok 1

Do 31 grudnia 2021 r. (zwracamy uwagę na ograniczona pulę nagród) zawrzyj z bankiem PKO BP umowę o kartę kredytową PKO Mastercard Platinum. W tym celu złóż wniosek w serwisie iPKO lub zostaw swoje zgłoszenie na stronie internetowej.

Jeśli już ją posiadasz, to od razu możesz przejść do Kroku 2.

Krok 2
Krok 2

Także do 31 grudnia 2021 r. zarejestruj za pośrednictwem PKO BP kartę kredytową PKO Mastercard Platinum w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

Krok 3
Krok 3

Również do 31 grudnia 2021 r. wykonaj u przynajmniej jednego z partnerów promocji transakcję na kwotę min. 50 zł.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę, czyli 3400 punktów za transakcję u każdego z partnerów, otrzymasz na swój profil w programie Bezcenne Chwile w ciągu 31 dni po spełnieniu warunku aktywności.

Przydatne informacje o nagrodzie

W sumie możesz otrzymać 13 600 punktów (4 nagrody po 3400 punktów), co stanowi równowartość 200 zł. Zdobyte punkty będziesz mógł wymienić na nagrody z katalogu programu w ciągu 6 miesięcy od chwili ich naliczenia. Po tym terminie stracisz je bezpowrotnie.

Zakupy na kwoty niższe niż wymagane 50 zł oraz wykonane u różnych partnerów promocji nie podlegają sumowaniu.

Pamiętaj, że punkty otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu ich przekazywania będziesz nadal związany z PKO BP umową o kartę kredytową.

Karta kredytowa PKO Mastercard Platinum

Pora wyjaśnić, dlaczego na wstępie zaznaczyliśmy, że ta „kredytówka” nie jest dla każdego. Wynika to z faktu, iż opłata roczna za korzystanie z niej wynosi aż 250 zł. Można ją ograniczyć do 125 zł, wydając kartą w ciągu roku średnio 2,5 tys. zł/mies. Możliwe też jest całkowite uniknięcie prowizji, ale wówczas średniomiesięczna kwota transakcji musi wynieść 5 tys. zł.

Dodajmy, że transakcja bezgotówkowa dokonana w punktach oznaczonych jako kasyna gry, salony gier, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory to koszt 10 zł za każdą operację, a wypłata gotówki – 3% pobieranej kwoty.

Z drugiej strony, warto wiedzieć, że posiadając „kredytówkę” PKO Mastercard Platinum, będziesz mógł korzystać z pakietu concierge i prestiżowych ubezpieczeń.

Inne propozycje

Jeśli odpowiada Ci karta kredytowa objęta promocją i myślisz o nawiązaniu współpracy z PKO BP, sprawdź, czy trwają aktualnie inne akcje promocyjne dla klientów tego banku. Najlepiej zacząć od otwarcia rachunku, a potem korzystać z innych bonusów.

Temat do przemyślenia

Wizja zdobycia równowartości 200 zł za zakupy u 4 partnerów akcji wygląda kusząco. Może więc rozważasz skorzystanie z promocji i rozwiązanie umowy o kartę, gdy tylko zgarniesz bonus. Musimy nieco ostudzić Twoje emocje – rezygnując z „plastiku” przed upływem roku, zapłacisz ułamek opłaty rocznej za „kredytówkę”, proporcjonalnie do okresu, gdy byłeś jej posiadaczem.

Zanim więc podejmiesz decyzję, dobrze się zastanów, przemyśl wszystkie „za” i „przeciw”. Pamiętaj, że karta kredytowa ma nie tylko zalety, ale i wady.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Magia zakupów z kartą PKO Mastercard Platinum"
  2. Regulamin wydawania i używania karty kredytowej PKO Banku Polskiego
  3. Tabela opłat dotycząca kart kredytowych

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.