
W naszej analizie przyjrzymy się nie tylko kosztom związanym z rachunkiem, ale także wskażemy dodatkowe usługi dostępne w ramach konta.
Pełna analiza konta Lubię to! w Banku BPH
Podstawowe parametry Lubię to! Konta w Banku BPH
Internetowy rachunek w BPH, jak sama nazwa wskazuje, powinien odznaczać się przyjaznymi opłatami. Sprawdźmy, jak przedstawiają się koszty Lubię to! Konta:
Dodatkowe usługi w ramach Lubię to! Konta
Do Lubię to! Konta dołączone są różne dodatkowe usługi i produkty, które mogą ułatwić korzystanie z rachunku:
- Konto walutowe – prowadzone jest w euro, dolarach i frankach szwajcarskich, a wypłaty z bankomatów za granicą są bezpłatne.
- Asystent finansowy – narzędzie do zarządzania wydatkami, ich kontroli i analizy.
- Pracowite Konto Oszczędnościowe – rachunek do lokowania nadwyżek finansowych z oprocentowaniem 0,25%.
- Płatności NFC – płatności zbliżeniowe telefonem komórkowym dla abonentów sieci Orange i T-Mobile.
Promocja Konto dla Kinomaniaków
Osoby, które do dnia 31 maja 2016 r. złożą wniosek internetowy o dowolny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy z oferty banku (w tym rachunek wspólny), a następnie w ciągu 30 dni od dnia zawarcia umowy o konto zalogują się do platformy internetowej Sezam lub do aplikacji mobilnej, otrzymają sympatyczny gratis – kod autoryzacyjny, który można wymienić na 2 bilety na dowolny film 2D w kinach sieci Multikino w całej Polsce.
Bonus zostanie przesłany przez bank SMS-em w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia spełnienia warunku promocji. Posiadaczom kont wspólnych przysługuje tylko jedna nagroda.
Kod stanowiący premię można wykorzystać do dnia 23 grudnia 2016 r. (włącznie z tą datą), warto jednak pamiętać, że da się go zrealizować wyłącznie w kasie biletowej po okazaniu go kasjerowi.
Promocja jest przeznaczona wyłącznie dla nowych klientów Banku PBH.
Lubię to! Konto okiem redakcji
Rachunek w BPH pod względem opłat i prowizji prezentuje się całkiem obiecująco. Podstawowe opłaty są dość przystępne, choć niektóre koszty, jak zlecenia stałe czy przelewy SEPA, nie należą do niskich. Mankamentem internetowego Lubię to! Konta jest niewielki wybór dodatkowych usług. Wprawdzie płatności NFC są już dostępne, jednak oprocentowanie konta oszczędnościowego jest bardzo niskie, a oferta lokat niezbyt korzystna.
Jeśli rachunek w Banku BPH ma nam służyć przede wszystkim do zwykłych operacji, np. przelewów, płatności internetowych czy kartą płatniczą, powinniśmy czuć się usatysfakcjonowani niskimi opłatami, w przeciwnym razie lepiej poszukać innego konta.
Przydatne dokumenty
O banku
Bank BPH działa w Polsce około 25 lat - powstał w 1989 r. poprzez wydzielenie ze struktur Narodowego Banku Polskiego. W latach 2007-2009: ok. 80% Banku BPH zostało włączone do Pekao SA, a sama instytucja połączyła się z GE Money Bankiem. Strategia banku wyraża się w haśle „Po prostu fair”, jasnych zasadach i wysokiej jakości obsłudze.