Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Łowca promocji bankowych

Łowca promocji bankowych

Od pewnego czasu banki walczą o klientów, oferując im za skorzystanie ze swoich produktów różne bonusy – premie pieniężne, podwyższone oprocentowanie, czasem jakieś gadżety. Pewnie zastanawiałeś się, czy robią to z „dobrego serca” czy z wyrachowania, czy jest to dla nich opłacalne? Po trosze z każdego z tych powodów o czym przekonasz się czytając artykuł "Dlaczego banki organizują promocje?".

Przede wszystkim bankowi marketingowcy liczą na to, że klient uradowany otrzymaną premią pieniężną czy podwyższonym oprocentowaniem nie zauważy, że po okresie promocji za pewne usługi będzie musiał zapłacić lub spełniać określone warunki, by owe usługi były darmowe. Jak nawet zauważy, to może z lenistwa i z przyzwyczajenia nie będzie chciał nic zmieniać. Potulny Klient to marzenie bankowców.

My namawiamy Cię do przyjęcia postawy Łowcy. Łowcy Promocji, który korzysta z bonusów oferowanych w organizowanych przez banki akcji promocyjnych, zgarnia całą pulę, po czym rozpoczyna kolejne polowanie. Przenosi się do innego banku, by uczestniczyć w kolejnej promocji, zdobyć kolejne bonusy.

Zaradni, operatywni i bezwzględni Łowcy Promocji mogą w ten sposób zarobić nawet kilkaset złotych miesięcznie. Przyznasz, że takie trofea będą się dobrze prezentowały na Twoich kontach. Po kilku miesiącach będziesz mógł dzięki nim wyruszyć w bliższą lub dalszą podróż, może spełnić jakieś marzenie. Ty decydujesz.

A to nie jedyna korzyść jaką odniesiesz. Aktywne korzystanie z produktów bankowych, znajomość oferty rynkowej, doda Ci pewności siebie, pomoże panować nad domowym budżetem. Tak, psychologia w świecie finansów ma znaczenie. W skrócie: postawa Łowcy Promocji zmieni Twoje życie na lepsze! Przetestowane.

Jak zacząć finansowe safari?

Jesteś zaintrygowany, chciałbyś ruszyć na finansowe safari, ale obawiasz się, że brak Ci odpowiedniej wiedzy i umiejętności... Nic się nie martw! Początkującym Łowcom Promocji podpowiadamy, jak zacząć polowanie na okazje. Przygotowaliśmy kilka praktycznych informacji o rodzajach promocji, wysokości dostępnych premii i czasie trwania akcji promocyjnych. Potem zapraszamy do lektury artykułu, w którym wyjaśniamy znaczenie kilku sformułowań najczęściej pojawiających się w regulaminach promocji. Bez ich znajomości trudno Ci będzie zrozumieć, czego organizator promocji od Ciebie oczekuje, czego wymaga, zanim wypłaci premię.

Zwrócimy Ci też uwagę na niezwykle istotne kwestie, które uchronią Cię przed popełnieniem błędów typowych dla nowicjuszy.

Wyposażony w tę wiedzę, bogatszy w doświadczenie zdobyte podczas udziału w kilku pierwszych promocjach, awansujesz na stopień Doświadczony Łowca Promocji, zwany inaczej "wyjadaczem wisienek".

Jak się nie narobić, a zarobić

Jako Doświadczony Łowca Promocji, który z niejednego banku odbierał już bonusy, będziesz wiedział, jak zintensyfikować zyski, co robić, by jak najczęściej zgarniać maksymalną pulę. Niestraszne Ci będą pułapki zastawione przez banki w regulaminach promocji.

Cały czas będziemy z Tobą, rozwiewając Twoje wątpliwości, wspierając Cię w podejmowaniu decyzji, przekazując opinie i doświadczenia innych Łowców.

Krótko mówiąc, zapraszamy do śledzenia naszych podpowiedzi na temat, jak, przy najmniejszym wysiłku, najwięcej zarobić na bankach. Odwiedzając regularnie nasz serwis dowiesz się co zrobić, by Twoje trofea, czyli zyski osiągnięte dzięki udziałowi w promocjach, były bardzo okazałe, by sprawiły Ci jak najwięcej radości, wzbudziły zazdrość znajomych.

Szanowny Łowco Promocji, czytaj – analizuj – korzystaj.

Chętnie dowiemy się o Twoich sukcesach, wrażeniach i doświadczeniach. Podziel się nimi z nami, a my przekażemy je innym.