Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Elektryczne Audi Q4 e-tron o wartości 328 535 zł + 240 innych nagród w loterii Banku Millennium

Elektryczne Audi Q4 e-tron  o wartości 328 535 zł  + 240 innych nagród w loterii Banku Millennium

Łączna pula nagród w loterii jest naprawdę imponująca i wynosi 759 749,00 zł zł. Loteria potrwa do 5 stycznia 2023 r., a jej formalnym organizatorem jest Unique One sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Uczestnicy loterii mogą liczyć na następujące nagrody:

Nagrodę główną, czyli samochód Audi Q4 e-tron o wartości 328 535 zł (wraz z dodatkową nagrodą pieniężną w wysokości 36 504 zł, przeznaczoną na poczet podatku dochodowego). Losowanie tej nagrody odbędzie się 14 lutego 2023 r. i wezmą w nim udział wszystkie zgłoszone losy.

240 nagród tygodniowych. Ich zestaw jest mocno zróżnicowany i obejmuje:

  • 15 telewizorów LG 65 o wartości 5 604 zł
  • 15 robotów sprzątających iRobot Roomba o wartości 5 121 zł
  • 15 urządzeń Thermomix o wartości 5 745zł
  • 15 ekspresów do kawy De'Longhi o wartości 3 396 zł
  • 15 robotów do mycia okien o wartości 1 775 zł
  • 15 oczyszczaczy powietrza Xiaomi o wartości 466 zł
  • 150 eKart podarunkowych goodie o wartości 200 zł każda

Oznacza to, że w każdym z 15 tygodni zostanie wylosowanych 10 kart podarunkowych i 6 różnych nagród rzeczowych wg szczegółowego harmonogramu zamieszczonego w regulaminie akcji.

Do każdej nagrody rzeczowej organizator ufunduje dodatkową nagrodę w wysokości należnego podatku i samodzielnie przekaże ją właściwemu urzędowi skarbowemu.

Kto może wziąć udział w loterii?

Uczestnikami loterii mogą być pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych i zamieszkałe na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Oczywiście niezbędne jest też posiadanie karty kredytowej Visa wydanej i obsługiwanej przez Bank Millennium. Nie ma przy tym znaczenia, czy wyrobiłeś kartę przed startem loterii, czy już w jej trakcie.

Jak zdobyć los i szansę na wygraną?

Skoro ustaliliśmy już, jakie nagrody są do wygrania i kto może je zdobyć, najwyższa pora na szczegółowe przedstawienie zasad udziału w loterii.

Krok 1
Krok 1

Do 5 stycznia 2023 r. przystąp do loterii, wypełniając formularz uczestnictwa. W formularzu musisz podać swoje personalia, adres e-mail, numer telefonu oraz numer karty Visa.

Zaznacz przy tym, że akceptujesz regulamin loterii, masz ukończony 18. rok życia oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Visa Europe Limited i otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Informacja
Informacja

Po wysłaniu zgłoszenia otrzymasz powiadomienie o prawidłowej rejestracji w formie wiadomości e-mail przesłanej na adres podany w w formularzu.

Krok 2
Krok 2

Od momentu dokonania zgłoszenia do 5 stycznia 2023 r. wykonuj transakcje swoją kartą kredytową Visa w sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Zgodnie z regulaminem wartość transakcji musi wynosić minimum 1 grosz (tak, tak, to nie pomyłka!), tak więc w praktyce każda Twoja płatność zapewni Ci 1 los w loterii.

Informacja
Informacja

Od 23 września do 5 stycznia 2022 r. co tydzień z puli transakcji wykonanych w okresie przypisanym do danego losowania zostanie wylosowanych 10 zdobywców kart podarunkowych oraz 6 zdobywców nagród rzeczowych. Dokładne terminy tygodniowych losowań znajdziesz w regulaminie loterii.

Krok 3
Krok 3

Jeśli uda Ci się wygrać kartę podarunkową goodie lub oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier, organizator poinformuje Cię o tym fakcie za pośrednictwem wiadomości e-mail w terminie do 5 dni roboczych liczonych od dnia losowania.

Natomiast w przypadku pozostałych nagród rzeczowych lub nagrody głównej organizator skontaktuje się z Tobą telefonicznie w dniu losowania lub następnego dnia roboczego, a w przypadku trzech nieudanych prób nawiązania kontaktu wyśle Ci bezpłatną wiadomość SMS.

Po otrzymaniu zawiadomienia o nagrodzie wypełnij i odeślij organizatorowi we wskazanym w regulaminie terminie „Oświadczenie laureata nagrody tygodniowej” / „Oświadczenie laureata nagrody głównej” stanowiące załącznik do regulaminu. Dodatkowo laureat nagrody głównej musi wysłać mailem bądź też listem poleconym kserokopię lub skan dokumentów potwierdzających jego tożsamość.

Nagroda
Nagroda

Karta podarunkowa goodie zostanie przesłana na adres e-mail laureata podany w formularzu rejestracyjnym. Pozostałe nagrody tygodniowe zostaną wysłane przesyłką kurierską na koszt organizatora do dnia 21 kwietnia 2023 r.

Nagroda główna zostanie wydana w formie dokumentacji wymaganej do rejestracji auta. Dokumenty zostaną przesłane do dnia 21 kwietnia 2023 r. przesyłką kurierską. Po rejestracji pojazdu organizator ze zwycięzcą ustalą termin przekazania pojazdu.

Koniecznie pamiętaj o wysłaniu oświadczenia!

Musisz wiedzieć, że jeśli nie prześlesz „Oświadczenia laureata nagrody tygodniowej” „Oświadczenie laureata nagrody głównej” w wymaganej formie i terminie, to utracisz prawo do nagrody!

Dlatego jeśli Twoim 'trofeum" była karta podarunkowa lub oczyszczacz Xiaomi, skan lub zdjęcie wcześniej wydrukowanego, czytelnie wypełnionego i czytelnie podpisanego oraz opatrzonego datą oświadczenia odeślij organizatorowi w formie wiadomości e-mail na podany w regulaminie adres w ciągu 4 dni roboczych liczonych od dnia otrzymania informacji.

W przypadku pozostałych nagród rzeczowych oraz nagrody głównej oświadczenie należy przesłać na adres organizatora w formie listu poleconego bądź przesyłki kurierskiej w ciągu 5 dni roboczych od rozmowy telefonicznej.

To również musisz wiedzieć!

W loterii nie są uwzględniane transakcje money transfer, to jest m.in. zasilenia kart Revolut czy konta SkyCash, płatności kartą Visa dokonane przez uczestnika znajdującego się fizycznie poza terytorium Rzeczpospolitej Polskiej oraz transakcje bezpośrednio związane z udziałem w grach hazardowych, w punktach oznaczonych jako kasyna gry, salony gier, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory (wykluczenie to nie obejmuje loterii promocyjnych i audioteksowych).

Do jednego adresu e-mail podanego podczas dokonywania zgłoszenia może być przypisany tylko jeden numer karty kredytowej Visa wydanej przez Bank Millennium.

Losy otrzymane w określonym tygodniu uprawniają Cię do odbioru nagrody tylko za ten tydzień oraz do udziału w losowaniu nagrody głównej. Jeśli więc chcesz zwiększyć swoją szansę na wygraną, aktywnie korzystaj z karty w każdym z 15 tygodni obowiązywania akcji.

Kto nie próbuje, ten nie wygrywa

Nie da się ukryć, że wygrana w loterii jest dziełem przypadku, jednak możesz pomóc swojemu szczęściu, zgłaszając większą liczbę „losów” w loterii. Ich zdobycie nie powinno być zbyt trudne, jako że maksymalna kwota transakcji uprawniającej do otrzymania losu jest wręcz absurdalnie niska. Wystarczy więc, że codziennie kupisz bułkę za kilkanaście groszy, a i tak zdobędziesz los umożliwiający zdobycie nagrody. Rzecz jasna, im aktywniej będziesz posługiwać się swoją kredytówką, tym bardziej zwiększysz swoje szanse na wygraną - mogą być to jednak drobne codziennie zakupy, które nie obciążą Twojego portfela.

Reasumując, biorąc udział w tej promocji nic nie ryzykujesz, a możesz zyskać cenne nagrody. Kto wie, może szczęście uśmiechnie się właśnie do Ciebie? Tak więc.... czemu nie spróbować?

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin loterii promocyjnej „Z kartą kredytową Visa w Banku Millennium”

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.