Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Kia Niro EV i setki innych nagród w loterii dla posiadaczy kart Visa.

Jedź na Mundial do Kataru dzięki płatnościom kartą Visa banku PKO BP!

Jedź na Mundial do Kataru dzięki płatnościom kartą Visa banku PKO BP!
Źródło: strona loterii

Kibice piłkarscy czekają już na pierwszy gwizdek sędziego na tegorocznym Mundialu w Katarze. Jeśli jesteś posiadaczem karty Visa wydanej przez bank PKO BP, masz szansę, by zobaczyć na żywo 2 mecze decydującej fazy turnieju. Wystarczy, że zarejestrujesz swój udział w loterii i będziesz często korzystał ze swojego "plastiku". Każda płatność to jeden los.

Co można wygrać?

Zacznijmy od przedstawienia nagród przygotowanych przez organizatora loterii, czyli spółkę Unique One:

  • Nagroda Główna – 1 pakiet wyjazdowy na mecz finałowy i mecz o 3. miejsce na Mistrzostwa Świata FIFA 2022 dla dwóch osób;
  • Nagrody Miesięczne: 10 pakietów wyjazdowych na mecze ćwierćfinałowe na mundialu w Katarze dla dwóch osób;
  • Nagrody Tygodniowe I Stopnia - 100 plecaków z logo Mistrzostw Świata FIFA 2022;
  • Nagrody Tygodniowe II Stopnia - 1000 replik oficjalnej piłki mistrzostw.

Pakiety wyjazdowe zawierają 3 noclegi w pięciogwiazdkowym hotelu Mondrian Doha wraz ze śniadaniami, loty do/z Kataru, bilety na dwa mecze, pakiet powitalny o wartości 400 dolarów (jeden dla dwóch osób). Łączna wartość każdego zestawu to ok. 100 tys. zł!

Kto ma szansę na wyjazd do Kataru?

W trwającej do 19 września 2022 r. loterii "Płać kartą Visa PKO Banku Polskiego" mogą brać udział osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych zamieszkujące na terenie Polski. Kolejnym warunkiem jest posiadanie przynajmniej jednej karty płatniczej Visa z oferty PKO BP.

Jeszcze nic straconego

Nie jesteś klientem PKO BP? Jeszcze nic straconego. Poznaj ofertę banku, wybierz rachunek dla siebie i po dopełnieniu formalności oraz otrzymaniu karty Visa przystąp do promocji.

Płać kartą, by zdobyć losy

Co trzeba zrobić, by mieć szansę na zdobycie jednej z nagród? Zadanie jest bardzo proste. Od Ciebie zależy, ile razy je zrealizujesz, a tym samym ile losów otrzymasz

Krok 1
Krok 1

Do 19 września 2022 r. zarejestruj swoją kartę Visa wydaną przez bank PKO BP na stronie loterii.

Po wysłaniu zgłoszenia otrzymasz informację o prawidłowej rejestracji wyświetloną na monitorze oraz w wiadomości przesłanej na wskazany adres e-mail.

Krok 2
Krok 2

Do 19 września 2022 r. płać jak najczęściej kartą Visa PKO Banku Polskiego. Każda transakcja = 1 los, który zostanie Ci przydzielony automatycznie.

Informacja
Informacja

Terminy losowań:

  • Nagroda Główna - 19 października 2022 r.;
  • Nagrody Miesięczne - 23 września 2022 r. (za okres 26.07 - 22.08.2022 r.) i 19 października 2022 r. (23.08 - 19.09.2022 r.)
  • Nagrody tygodniowe - 22 i 23 września oraz 19 i 20 października 2022 r. W każdym z tych dni będą po 2 losowania spośród transakcji dokonanych w kolejnych tygodniach trwania loterii.
Krok 3
Krok 3

Jeśli znajdziesz się wśród laureatów nagród tygodniowych, w ciągu 5 dni roboczych, licząc od daty losowania, zostaniesz poinformowany o przysługującej Ci nagrodzie w wiadomości e-mail. Od momentu jej otrzymania będziesz miał 4 dni robocze na wypełnienie, podpisanie i przesłanie do organizatora oświadczenia, którego treść znajdziesz w e-mailu.

Gdyby los przydzielił Ci nagrodę główną lub miesięczną, to informację o tym fakcie otrzymasz telefonicznie w dniu losowania lub kolejnym dniu roboczym. W trakcie rozmowy dowiesz się o krokach, jakie musisz podjąć, by odebrać nagrodę.

Nagroda
Nagroda

Nagrody Tygodniowe będą przesyłane przesyłką pocztową lub kurierską do 19 grudnia 2022 r. na adres wskazany w treści oświadczenia laureata.

Nagrody Główna i Miesięczne będą wydawane w formie vouchera z określonym na nim terminem realizacji. Organizator prześle je do 1 grudnia 2022 r. na adres podany przez laureata.

Ważne szczegóły

Jak zdefiniowano w regulaminie transakcje przy użyciu karty płatniczej Visa wydanej przez PKO Bank Polski, które dają 1 los w loterii? Zapis jest następujący:

każdy zakup towaru lub usługi opłacony przy użyciu karty w terminalach płatniczych POS (tradycyjnie i zbliżeniowo, w tym transakcje HCE, czyli transakcje telefonem lub zegarkiem), w Internecie (z wyjątkiem przelewów z karty).

W loterii nie biorą udziału transakcje money transfer, np. zasilenia kart Revolut czy konta SkyCash, płatności kartą Visa dokonane poza terytorium Polski oraz te bezpośrednio związane z udziałem w grach hazardowych, w punktach oznaczonych jako kasyna gry, salony gier, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory (wykluczenie to nie obejmuje loterii promocyjnych i audioteksowych).

Do jednego adresu e-mail podanego w zgłoszeniu może być przypisany tylko jeden numer karty płatniczej Visa wydanej przez PKO Bank Polski.

Regulamin dopuszcza możliwość zdobycia przez jedną osobę pakietu wyjazdowego na mistrzostwa oraz plecaka i/lub piłki.

Otrzymując jedną z nagród, nie musisz się martwić podatkiem. Do pakietów wyjazdowych dodawana jest kwota na jego pokrycie, a organizator zajmie się wszelkimi formalnościami. Nagrody rzeczowe nie podlegają opodatkowaniu.

Pamiętaj, że wylot do Kataru możliwy jest tylko z ważnym paszportem. Sprawdź aktualność swojego dokumentu, byś w razie wygranej nie żałował, że z powodu jego braku nie polecisz na mistrzostwa.

Skorzystaj z okazji na darmowy wyjazd do Kataru

Nie da się ukryć, że koszty związane z zakupem biletów na mecze (o ile uda się je zdobyć), transportem i zakwaterowaniem to dla większości kibiców ogromne ograniczenie. Udział w loterii może sprawić, że przy odrobinie szczęścia obejrzysz dwa mecze, siedząc na jednym z nowoczesnych stadionów w Katarze. Nawet jeśli szanse na zgarnięcie głównej nagrody są niewielkie, to warto dać sobie szansę. Nie przystępując do loterii, na pewno nic nie wygrasz 😀

Życzymy szczęścia w losowaniu!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin loterii "Płać kartą Visa PKO Banku Polskiego"

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.