Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

BMW i3 o wartości 169 000 zł i karty podarunkowe Allegro (50 zł) w loterii Banku Pekao!

BMW i3 o wartości 169 000 zł i karty podarunkowe Allegro (50 zł) w loterii Banku Pekao!

Zawsze miło jest zgarnąć nawet małą premię, ale któż nie marzy o naprawdę wielkiej wygranej? Bank Pekao daje aktualnie szansę na to, by zbliżyć się do realizacji takiego marzenia.

Formalnym organizatorem loterii "Wygraj BMW i3. Bądź EKO z Pekao!", do której można się zgłosić do 31 grudnia 2020 r., jest spółka IQ Marketing.

Nagroda główna to BMW i3. Sama marka mówi wiele o klasie auta nawet niezorientowanym w temacie motoryzacji, ale dodajmy od siebie, że jest to samochód w pełni elektryczny, którego wartość to – uwaga – 169 tys. zł. 7,2 s do "setki", zasięg elektryczny 160 km i – jak czytamy na stronie producenta – wyśmienita, niemal bezgłośna jazda. Brzmi zachęcająco, prawda?

Zanim dojdzie do losowania nagrody głównej, bank rozda w sumie 3220 e-kart podarunkowych na Allegro o wartości 50 zł.

Sprawdź, kto może powalczyć o samochód

Loteria naturalnie skierowana jest do pełnoletnich klientów Banku Pekao, a konkretnie do posiadaczy kart Mastercard lub Maestro – debetowych, kredytowych oraz kart z odroczonym terminem płatności – wydanych przez ten bank. Jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, także możesz wziąć udział w loterii.

Jeśli jeszcze nie jesteś klientem Banku Pekao – żaden problem. Możesz otworzyć chociażby Konto Przekorzystne w aktualnej promocji...

...a dopiero później zarejestrować się w loterii.

Co musisz zrobić, by pomóc szczęściu?

Poniżej szczegółowe warunki loterii:

Krok 1
Krok 1

Do 31 grudnia 2020 r. zarejestruj swoją kartę Mastercard lub Maestro na stronie loterii. Podaj swoje dane oraz 4 ostatnie cyfry numeru karty. Pamiętaj też o wyrażeniu wszystkich zgód i akceptacji regulaminu.

Loteria Pekao, formularz

Krok 2
Krok 2

Od następnego dnia po zgłoszeniu do loterii aż do 1 stycznia 2021 r. wykonuj transakcje zarejestrowaną kartą (liczą się także płatności zbliżeniowe za pośrednictwem aplikacji PeoPay).

Każda płatność kartą debetową lub przy użyciu aplikacji PeoPay zapewni Ci 2 losy. Za transakcję kartą kredytową lub kartą z odroczonym terminem płatności otrzymasz aż 4 losy.

Oprócz tego zyskasz dodatkowe 100 losów w losowaniu auta, jeśli Twoja karta jest zarejestrowana w programie Bezcenne Chwile. Również 100 losów otrzymasz, jeśli podpiszesz z bankiem umowę o Pożyczkę Ekspresową.

Informacja
Informacja

Od 22 października 2020 r. do 14 stycznia 2021 r. w kilku-, kilkunastodniowych odstępach odbywać się będą losowania e-kart podarunkowych Allegro. Z puli transakcji wykonanych każdego dnia loterii rozlosowanych zostanie 35 zwycięzców.

Krok 3
Krok 3

Maksymalnie po 3 dniach od szczęśliwego dla Ciebie losowania otrzymasz wiadomość e-mail od organizatora. W ciągu 72 godzin od momentu wysłania takiego powiadomienia musisz wypełnić tzw. formularz laureata, podając adres e-mail (ten sam co w zgłoszeniu) oraz wyrażając zgodę na przetwarzanie tej informacji w związku z wydaniem nagrody.

Nagroda
Nagroda

Kartę na Allegro również otrzymasz drogą mailową.

Informacja
Informacja

Losowanie nagrody głównej – samochodu BMW i3 – odbędzie się 20 stycznia 2021 r. spośród wszystkich transakcji wykonanych przez uczestników w okresie loterii oraz puli losów dodatkowych. Organizator wylosuje zwycięzcę oraz dwie osoby "rezerwowe".

Krok 4
Krok 4

Podobnie jak w przypadku wylosowania karty na Allegro, musisz wypełnić formularz laureata. Dane wymagane do odbioru auta są jednak inne – organizator poprosi nie tylko o adres e-mail, ale również o serię i numer dowodu tożsamości oraz PESEL.

Nagroda
Nagroda

Odbiór nagrody głównej odbędzie się w siedzibie Dealera BMW Bawaria Motors w Warszawie nie później niż 23 marca 2021 r.

To musisz wiedzieć!

Niezależnie od tego, ile kart od Pekao posiadasz, do loterii zgłaszasz się tylko raz. Nie martw się – zostaną uwzględnione płatności wszystkimi Twoimi kartami Mastercard / Maestro.

Kolejna dobra informacja jest taka, że jeden uczestnik może zostać wylosowany więcej niż jeden raz. Oznacza to, że wygrywając 1 bon na Allegro, nadal masz szansę na zdobycie kolejnych i będziesz brał udział w losowaniu samochodu.

Pamiętaj, że warunkiem koniecznym do odbioru nagrody jest posiadanie posiadanie przynajmniej jednej karty biorącej udział w loterii!

Karty na Allegro, które nie zostaną wydane z powodu niedopełnienia formalności przez uczestników, zostaną rozlosowane w dodatkowym losowaniu 26 stycznia 2021 r.

Wartość kart na Allegro jest zwolniona z opodatkowania. Z kolei w przypadku nagrody głównej organizator ufunduje dodatkową nagrodę w wysokości 18 776 zł, którą sam przekaże właściwemu urzędowi skarbowemu.

Spełniaj marzenia z Pekao!

Loterie mają to do siebie, że prawie wszystko zależy od szczęścia, któremu trzeba pomóc. W tym przypadku aktywne korzystanie z kart wydanych przez Bank Pekao pozwala marzyć o wygraniu przynajmniej karty podarunkowej na Allegro, a w najlepszym wypadku – samochodu elektrycznego.

Zwracamy uwagę, że Twoje szanse zwiększa rejestracja karty w programie Mastercard Bezcenne Chwile oraz podpisanie umowy o pożyczkę. Do tego transakcje kartą kredytową są – z punktu widzenia szans w loterii – więcej "warte" niż płatności kartą debetową lub telefonem (PeoPay). Warto wziąć to pod uwagę.

Na koniec zostawiamy Was z widokiem głównej nagrody...

Kliknij, aby powiększyć
BMW i3. Źródło: BMW.

Życzymy szczęścia! :)

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin loterii „Wygraj BMW i3. Bądź EKO z Pekao!”

O banku

Bank Pekao (czyli Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna) to polski bank uniwersalny założony w latach 20. XX wieku. Aktualnie oferta banku obejmuje produkty dla klientów indywidualnych (detalicznych i z grupy premium), małych i średnich firm, korporacji, a także rolników.