Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Płać z Visa i leć do Lyonu - wartość nagrody głównej 25.800 zł!

Płać z Visa i leć do Lyonu - wartość nagrody głównej 25.800 zł!
Źródło: strona loterii

Do udziału w akcji „Loteria Visa z Żabką 2019” wystarczy, że ukończyłeś 18 lat, posiadasz pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkujesz w Polsce i posiadasz polskie obywatelstwo.

1 transakcja = 1 los

Zasada jest bardzo prosta – im więcej wykonasz transakcji kartą Visa w sklepach Żabka lub Freshmarket, tym Twoje szanse na wygraną będą większe.

  1. Płać kartą Visa w sklepach Żabka i Freshmarket do 7 maja 2019 r. włącznie.
  2. Zachowaj paragon lub zapewnij sobie możliwość wydrukowania potwierdzenia płatności.
  3. Do północy 7 maja 2019 r. zarejestruj każdą dokonaną transakcję na stronie loterii. Będziesz przy tym musiał podać dane kontaktowe (adres e-mail i telefon), datę i kwotę transakcji oraz nazwę banku, który wydał kartę. Oczywiście musisz też zaakceptować regulamin i wyrazić zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych oraz na kontakt z Tobą w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia akcji.

Drobne wykluczenia

Niestety nie wszystkie operacje kartą płatniczą Visa zostaną zakwalifikowane do losowania. O ile można zrozumieć, że wykluczone są wszelkie płatności za wyroby tytoniowe (w tym papierosy elektroniczne) i związane z nimi akcesoria (np. pojemniki), czy napoje alkoholowe (z wyjątkiem piwa), o tyle wpisanie do rejestru towarów „zakazanych” produktów początkowego żywienia niemowląt wydaje się nieco zaskakujące.

Nagrody rzeczowe

Natychmiast po wysłaniu zgłoszenia otrzymasz informację, czy wygrałeś jedną z nagród rzeczowych. W puli jest 1000 oryginalnych piłek Adidas, tyle samo butelek termicznych i toreb-worków z logo Visa.

Jeśli znajdziesz się w gronie szczęśliwców, na stronie internetowej i w wiadomości e-mail otrzymasz wskazówki dotyczące działań, które musisz podjąć, by nagroda znalazła się z Twoich rękach. Chodzi o podanie personaliów oraz adresu, na który upominek ma zostać wysłany. Musisz też dołączyć skan/zdjęcie potwierdzenia transakcji/wyciągu z konta. Na przekazanie tych danych masz 7 dni. Po tym terminie formularz wysyłki straci ważność a Twoja nagroda przepadnie.

Pamiętaj, że jeśli organizator będzie miał wątpliwości co do prawdziwości dokumentu potwierdzającego płatność, może poprosić Cię o dodatkowe wyjaśnienia, w tym zażądać przesłania skanu/zdjęcia karty Visa, którą dokonałeś płatności lub print screena z konta bankowego, na którym widnieją dane karty. W tym przypadku na obrazie muszą być widoczne tylko logo Visa i 4 ostatnie cyfry numeru karty.

W regulaminie zapisano, że możesz zarejestrować dowolną liczbę transakcji, ale limit nagród na jedną osobę to 9 szt. (po 3 przedmioty, czyli maksymalnie 3 piłki, 3 butelki termiczne, 3 worki-torby). Zostaną one wysłane na wskazany przez Ciebie adres najpóźniej 19 czerwca 2019 r.

Nagrody tygodniowe

Podsumowaniem każdego tygodnia loterii będzie losowanie ekskluzywnego wyjazdu dla 2 osób do Lyonu na mecz finałowy Mistrzostw Świata Kobiet FIFA 2019, który odbędzie się 7 lipca 2019 r.

Oto terminy losowań:

TYDZIEŃ

Okres przyjmowania zgłoszeń

Data losowania

Tydzień I

10.04 – 16.04.2019 r.

18.04.2019 r.

Tydzień II

17.04 – 23.04.2019 r.

25.04.2019 r.

Tydzień III

24.04 – 30.04.2019 r.

07.05.2019 r.

Tydzień IV

01.05 – 07.05.2019 r.

09.05.2019 r.

W każdym z terminów losowany będzie zwycięzca i 2 laureatów rezerwowych. To na wypadek, gdyby weryfikacja zgłoszeń wylosowanych osób dała wynik negatywny.

9 maja 2019 r. na podobnych zasadach odbędzie się losowanie 5 uczestnika wyprawy do Lyonu.

Organizator będzie podejmował próby poinformowania laureatów o wygranej w dniu losowania i nazajutrz. Gdyby się to nie powiodło, wylosowana osoba straci prawo do nagrody.

Ci, do których organizator się dodzwoni, otrzymają dokładne wskazówki o dalszych krokach, jakie muszą wykonać, by wyruszyć na wycieczkę do Francji. Voucher na wyprawę zostanie wysłany najpóźniej 12 czerwca 2019 r.

Wyjazd do Lyonu

Wartość nagrody, którą jest wyjazd dla 2 osób na mecz finałowy Mistrzostw Świata Kobiet FIFA 2019, to 25 800 zł! Obejmuje ona:

  • przelot z Warszawy do Lyonu i z powrotem,
  • transfery z lotniska do hotelu i z powrotem,
  • 2 noce w hotelu ze śniadaniem o standardzie m.in. 2-gwiazdkowym,
  • kartę przedpłaconą Visa doładowaną kwotą 200 EUR,
  • bilet komunikacji miejskiej w Lyonie,
  • 2 bilety I kategorii na finałowy mecz Kobiecych Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej we Francji wraz z transportem z hotelu na stadion i ze stadionu do hotelu.

Organizator pokrywa też koszty rozliczeń tak cennej nagrody z fiskusem.

Napoje lub lody za 1 zł

W tej loterii nie będzie przegranych. Każdy jej uczestnik otrzyma upominek. Nagrodą pocieszenia są kupony uprawniające do zakupu w sklepach Żabka i Freshmarket napoju lub loda za 1 zł.

Mega nagroda

Już teraz zazdrościmy osobom, które wygrają wyjazd do Lyonu. To może być niezapomniana przygoda. Zwłaszcza, jeśli nagrodę zdobędzie ktoś, kto zrobi tylko jedną transakcję na niewielką kwotę. Ważne, by pamiętać o zarejestrowaniu każdej transakcji kartą Visa w sklepach Żabka i Freshmarket na stronie loterii.

Na tym kończymy, by udać się na zakupy… do pobliskiej Żabki.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin akcji "Loteria Visa z Żabką 2019"

O instytucji

Visa jest organizacją płatniczą o globalnym zasięgu. Funkcjonuje w ponad 200 krajach i terytoriach zależnych na świecie i świadczy usługi na rzecz 6,6 tysiąca instytucji finansowych. Podmiot pełni kluczową rolę w międzynarodowym systemie płatności, jest również największą organizacją kartową w Polsce (posiada 59% udziału w rynku).