Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Płać kartą Visa i wygraj gotówkę (nawet 100 tys. zł) lub gogle narciarskie

Płać kartą Visa i wygraj gotówkę (nawet 100 tys. zł) lub gogle narciarskie
Źródło: najlepszekonto.pl

Każda promocja, w której warunki można spełnić "przy okazji", warta jest polecenia i nie inaczej jest tym razem. W loterii Visa do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody, a miejsce ich realizacji praktycznie nie jest niczym ograniczone.

Organizatorem akcji jest Unique One Sp. z o.o. i to ta firma będzie przetwarzać dane osobowe uczestników. Zgłoszenia do loterii są przyjmowane do 20 lutego 2022 r.

Co jest do zdobycia

Na początek przyjrzyjmy się nagrodom:

  • nagroda główna: 100 000 zł, 5 szt.
  • nagroda I stopnia: 1000 zł, 50 szt.
  • nagroda II stopnia: gogle narciarskie o wartości 349 zł, 500 szt.

Łączna wartość nagród to ponad 780 tys. zł.

Kto może się zgłosić do loterii?

Prawo do udziału w loterii mają pełnoletnie osoby fizyczne o pełnej zdolności do czynności prawnych, które mieszkają w Polsce i są jej obywatelami. Wykluczeni są pracownicy i członkowie rodzin organizatora i powiązanych z nim podmiotów.

Do udziału w loterii można zgłosić jedynie karty posiadające 16-cyfrowy numer, wydane na terenie Polski i przypisane do rachunku bankowego, którego posiadaczem lub współposiadaczem jest uczestnik loterii.

Organizacja akcji

W tej edycji loterii Visy nie ma podziału na losowania tygodniowe i główne. Organizator przewidział 5 losowań, w których przyzna 1 nagrodę główną, 10 nagród I stopnia oraz 100 nagród II stopnia.

Losowania nagród w loterii Visa
Tydzień Okres przyjmowania zgłoszeń Data losowania
Etap I 10-18 stycznia 11 lutego 2022 r.
Etap II 19-27 stycznia 22 lutego 2022 r.
Etap III 28 stycznia - 5 lutego 2 marca 2022 r.
Etap IV 6 lutego - 14 lutego 10 marca 2022 r.
Etap V 15-20 lutego 16 marca 2022 r.

Jak zyskać szansę na nagrodę?

Warunki udziału w loterii Visy są naprawdę przystępne i nie wymagają od Ciebie wiele wysiłku.

Krok 1
Krok 1

Do 20 lutego 2022 r. zarejestruj się w loterii poprzez specjalną stronę internetową i podaj numer telefonu, e-mail i 16-cyfrowy numer karty Visa. Zaakceptuj przy tym regulamin akcji i potwierdź, że ukończyłeś 18 lat. Wyrażenie zgód marketingowych nie jest konieczne.

Potwierdzenie zgłoszenia udziału w loterii zobaczysz na stronie internetowej oraz otrzymasz je w wiadomości na podany adres e-mail.

Informacja
Informacja

Możesz zgłosić tylko jeden numer karty Visa.

Krok 2
Krok 2

W kolejnych tygodniach trwania loterii dokonuj zarejestrowaną kartą Visa dowolnych transakcji zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych.

Każda płatność inna niż fizyczne użycie karty to 2 losy!

Informacja
Informacja

Wylosowanie Cię jako zdobywcy nagrody głównej lub I stopnia będzie oznaczało, że organizator skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 dni roboczych od daty losowania na numer telefonu wskazany w zgłoszeniu i przekaże instrukcje co do dalszego działania. Podjęte zostaną maksymalnie 3 próby kontaktu, które będą realizowane w dni robocze w godzinach 9:00-17:00.

Jeśli znajdziesz się wśród laureatów nagrody II stopnia, to w ciągu 3 dni roboczych od daty losowania otrzymasz na podany w zgłoszeniu do udziału w loterii adres e-mail wskazówki co do koniecznych kroków.

Niezbędne działania będziesz musiał wykonać w ściśle określonych terminach.

Nagroda
Nagroda

Przekazanie nagród gotówkowych na wskazany numer rachunku bankowego lub wysyłka pocztą/kurierem nagród rzeczowych nastąpi najpóźniej 2 czerwca 2022 r.

Premiowane transakcje

Cieszy nas, że organizator nie ograniczył premiowanych aktywności do płatności konkretnego typu. W loterii biorą udział transakcje:

  • kartą Visa w placówkach stacjonarnych,
  • kartą Visa w sklepach internetowych,
  • przy użyciu Google Pay (urządzenia z Androidem min. 5.0 lub Wear OS 2.0 obsługujące NFC) z dodaną kartą Visa w sklepach stacjonarnych i internetowych,
  • przy użyciu Apple Pay (iPhone min. 6, iPad, Mac) z dodaną kartą Visa w sklepach stacjonarnych i internetowych,
  • z wykorzystaniem smartwatcha z aplikacją np. Garmin Pay lub Fitbit Pay,
  • przy użyciu płatności mobilnej w aplikacji następujących banków: Alior Bank, Bank Pocztowy, BNP Paribas, Credit Agricole, Getin Bank, ING, mBank, Bank Millennium, Bank Pekao SA, Santander Bank Polska i SGB-Bank SA.

Wartość transakcji nie ma żadnego znaczenia. Może to być nawet 1 grosz (0,01 zł).

Regulamin mówi ogólnikowo, że płatność będzie uczestniczyła w losowaniu, jeśli zostanie dokonana po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego. Ze względów ostrożnościowych sugerujemy, by dokonać jej w następnym dniu.

WAŻNE - transakcje money transfer typu zasilenie Revoluta czy SkyCash, płatności dokonane przez uczestnika znajdującego się fizycznie poza terytorium RP oraz te bezpośrednio związane z grami hazardowymi (wykluczenie nie obejmuje loterii promocyjnych i audiotekstowych) nie spełnią warunków regulaminu.

Ważne informacje

Do udziału w loterii możesz zgłosić tylko jedną kartę Visa.

Nie musisz się martwić rozliczeniem z urzędem skarbowym, gdyż wszystkimi niezbędnymi formalnościami zajmie się organizator.

Nie ma przeszkód, jeśli tylko los będzie Ci sprzyjał, byś wygrał kilka nagród.

Zyskaj, nie wychodząc z domu

W tych trudnych czasach doceniamy, że obecna loteria Visy pozwala na wykonywanie transakcji bez wychodzenia z domu. Różnorodność możliwych form płatności z pewnością zwiększa szanse na wygraną 

Udział w loterii nic Cię nie kosztuje, zatem jeśli chcesz powalczyć o nagrody, płać na co dzień kartą Visa i... powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin "Loterii Visa z okazji zimowych igrzysk olimpijskich"

O instytucji

Visa jest organizacją płatniczą o globalnym zasięgu. Funkcjonuje w ponad 200 krajach i terytoriach zależnych na świecie i świadczy usługi na rzecz 6,6 tysiąca instytucji finansowych. Podmiot pełni kluczową rolę w międzynarodowym systemie płatności, jest również największą organizacją kartową w Polsce (posiada 59% udziału w rynku).