Jedź na mundial w Rosji dzięki loterii Visa

Jedź na mundial w Rosji dzięki loterii Visa Źródło obrazka: strona internetowa loterii Visa

Jeśli wyczekujesz emocji związanych z tegorocznymi Mistrzostwami Świata FIFA w Rosji, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: dzięki loterii organizowanej przez Visa masz szansę na wylosowanie pakietu wyjazdowego dla dwóch osób. W pakiecie są m.in. przelot, 2 bilety na mecz Polska-Senegal oraz 3 noce w luksusowym moskiewskim hotelu!

Visa, jako oficjalny partner FIFA i organizowanego przez Federację mundialu, wystartowała z niezwykle prostą loterią. Udział w niej może wziąć każdy polski obywatel w wieku od 16. roku życia (od niepełnoletnich wymagana jest jednak zgoda przedstawiciela ustawowego). Kolejnym warunkiem jest posiadanie przynajmniej jednej karty płatniczej Visa. Na zgłoszenie udziału w loterii masz czas do 9 maja 2018 r.

Płać kartą Visa i rejestruj transakcje

Wszystko, czego potrzebujesz, by znaleźć się w centrum wydarzeń podczas najważniejszej piłkarskiej imprezy na świecie, to aktywne posługiwanie się kartą Visa oraz odrobina szczęścia. W loterii biorą udział transakcje za min. 5 zł, które zostaną zarejestrowane na internetowym koncie uczestnika w dniu ich dokonania. Co ważne, rejestrujący płatność musi być jednoczenie posiadaczem karty.

Rejestracji transakcji możesz dokonywać SMS-owo (wiadomość o treści "Visa" na nr 4488) lub za pośrednictwem strony Visa. Załóż tam swoje konto. Konieczne będzie wcześniejsze wypełnienie formularza zgłoszeniowego, zaakceptowanie regulaminu i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Losowanie nagród co tydzień

Pamiętaj: im więcej płatności zgłosisz, tym większe masz szanse na zwycięstwo. Losowanie odbywa się co tydzień począwszy od 5 kwietnia 2018 r. (w sumie aż 6-krotnie). W każdym tygodniu organizator przyznaje nagrody I i II stopnia:

 1. Nagroda I stopnia – dwuosobowy pakiet wyjazdowy (każdy pakiet jest rozlosowywany spośród transakcji zarejestrowanych innego dnia tygodnia, a zatem co tydzień przyznaje się ich w sumie 7). W skład pakietu wyjazdowego wchodzą: 2 bilety na mecz Polska – Senegal (19.06, Moskwa), przelot na trasie Warszawa-Moskwa oraz zakwaterowanie na 3 noce w pokoju deluxe (19-22.06) dla 2 osób, opłacony transport na miejscu, karta przedpłacona Visa z „kieszonkowym” oraz oficjalne gadżety od FIFA. Wartość takiego pakietu to prawie 65 tys. zł. Visa przyznaje też dodatkową nagrodę pieniężną, którą przekazuje fiskusowi na poczet należnego podatku.
 2. Nagroda II stopnia – koszulka kibica zaprojektowana przez duet Paprocki i Brzozowski (na każdy dzień danego tygodnia loterii przypada 5 koszulek do rozdania, więc w całym tygodniu Visa przyznaje 35 koszulek) + karta przedpłacona. Wartość tych nagród to w sumie aż 1352 zł.

Bardzo ważne! Koniecznie zachowaj potwierdzenia wszystkich zarejestrowanych transakcji. Jeśli zostaniesz wylosowany, organizator poprosi Cię o okazanie dowodu dokonania szczęśliwej płatności.

O wygranej Visa poinformuje Cię SMS-em i mailowo w terminie 2 dni od losowania. Nagroda trafi do Ciebie najpóźniej 15 czerwca za pośrednictwem kuriera. Pamiętaj, że wyjeżdżając do Rosji, musisz posiadać ważny paszport i samodzielnie dopełnić wszystkich formalności związanych z jego ewentualnym wyrobieniem.

Skorzystaj z okazji na darmowy wyjazd do Rosji

Nie da się ukryć, że koszty związane z zakupem biletów, transportem i zakwaterowaniem to dla większości kibiców spore ograniczenie. Udział w loterii może sprawić, że przy odrobinie szczęścia obejrzysz mecz polskiej reprezentacji na mundialu praktycznie za darmo. Nawet jeśli szanse na zgarnięcie głównej nagrody są niewielkie (Visa przyzna w sumie 42 pakiety wyjazdowe), to atrakcyjna jest też „nagroda pocieszenia” w postaci koszulki i karty przedpłaconej o łącznej wartości ponad 1300 zł. Takich nagród Visa rozda aż 210. Jeśli zatem nosisz w swoim portfelu kartę Visa, pomóż swojemu szczęściu i rejestruj transakcje.

Z ostatniej chwili

 • 17.05.2019 17:51

  Aż 250 zł może być Twoje, jeśli założysz w BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj i wykażesz się aktywnością w korzystaniu z nich.

 • 17.05.2019 11:46

  Alior Bank ponownie uruchomił promocję Konta Mocno Oszczędnościowego, ale niestety - za przykładem konkurencji - obniżył je do 2,5% w skali roku.

 • 16.05.2019 12:43

  Szybka i atrakcyjna akcja. Dokonaj 2 płatności Google Pay z wykorzystaniem karty Citibanku, a otrzymasz 2 bilety do Multikina.

 • 16.05.2019 11:25

  Nawet 460 zł można zgarnąć za założenie konta w Credit Agricole i opłacanie z niego abonamentu nc+.

 • 15.05.2019 15:44

  Za płatność za zakupy w Auchan kartą zarejestrowaną w programie Visa Oferty możesz zyskać 15 zł zwrotu.

 • 14.05.2019 16:03

  W szybkiej promocji karty kredytowej Mastercard w ING możesz zyskać nawet 400 zł do wykorzystania na Circle K.

 • 14.05.2019 13:35

  Otwierając Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat od BNP Paribas można zyskać 200 zł do wydania w sklepach H&M.

 • 14.05.2019 10:44

  Decydując się na Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Świat z oferty BNP Paribas możesz zgarnąć 250 zł na paliwo na stacjach Orlen.

 • 13.05.2019 17:11

  Tym razem za założenie Konta Otwartego na Ciebie z oferty BNP Paribas można zdobyć 150 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

 • 9.05.2019 10:09

  Kolejna promocja dla zaproszonych klientów ING. Tym razem możesz zdobyć 40 zł za płatności telefonem.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.