Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Jedź na mundial w Rosji dzięki loterii Visa

Jedź na mundial w Rosji dzięki loterii Visa
Źródło: strona loterii

Visa, jako oficjalny partner FIFA i organizowanego przez Federację mundialu, wystartowała z niezwykle prostą loterią. Udział w niej może wziąć każdy polski obywatel w wieku od 16. roku życia (od niepełnoletnich wymagana jest jednak zgoda przedstawiciela ustawowego). Kolejnym warunkiem jest posiadanie przynajmniej jednej karty płatniczej Visa. Na zgłoszenie udziału w loterii masz czas do 9 maja 2018 r.

Płać kartą Visa i rejestruj transakcje

Wszystko, czego potrzebujesz, by znaleźć się w centrum wydarzeń podczas najważniejszej piłkarskiej imprezy na świecie, to aktywne posługiwanie się kartą Visa oraz odrobina szczęścia. W loterii biorą udział transakcje za min. 5 zł, które zostaną zarejestrowane na internetowym koncie uczestnika w dniu ich dokonania. Co ważne, rejestrujący płatność musi być jednoczenie posiadaczem karty.

Rejestracji transakcji możesz dokonywać SMS-owo (wiadomość o treści "Visa" na nr 4488) lub za pośrednictwem strony Visa. Załóż tam swoje konto. Konieczne będzie wcześniejsze wypełnienie formularza zgłoszeniowego, zaakceptowanie regulaminu i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Losowanie nagród co tydzień

Pamiętaj: im więcej płatności zgłosisz, tym większe masz szanse na zwycięstwo. Losowanie odbywa się co tydzień począwszy od 5 kwietnia 2018 r. (w sumie aż 6-krotnie). W każdym tygodniu organizator przyznaje nagrody I i II stopnia:

  1. Nagroda I stopnia – dwuosobowy pakiet wyjazdowy (każdy pakiet jest rozlosowywany spośród transakcji zarejestrowanych innego dnia tygodnia, a zatem co tydzień przyznaje się ich w sumie 7). W skład pakietu wyjazdowego wchodzą: 2 bilety na mecz Polska – Senegal (19.06, Moskwa), przelot na trasie Warszawa-Moskwa oraz zakwaterowanie na 3 noce w pokoju deluxe (19-22.06) dla 2 osób, opłacony transport na miejscu, karta przedpłacona Visa z „kieszonkowym” oraz oficjalne gadżety od FIFA. Wartość takiego pakietu to prawie 65 tys. zł. Visa przyznaje też dodatkową nagrodę pieniężną, którą przekazuje fiskusowi na poczet należnego podatku.
  2. Nagroda II stopnia – koszulka kibica zaprojektowana przez duet Paprocki i Brzozowski (na każdy dzień danego tygodnia loterii przypada 5 koszulek do rozdania, więc w całym tygodniu Visa przyznaje 35 koszulek) + karta przedpłacona. Wartość tych nagród to w sumie aż 1352 zł.

Bardzo ważne! Koniecznie zachowaj potwierdzenia wszystkich zarejestrowanych transakcji. Jeśli zostaniesz wylosowany, organizator poprosi Cię o okazanie dowodu dokonania szczęśliwej płatności.

O wygranej Visa poinformuje Cię SMS-em i mailowo w terminie 2 dni od losowania. Nagroda trafi do Ciebie najpóźniej 15 czerwca za pośrednictwem kuriera. Pamiętaj, że wyjeżdżając do Rosji, musisz posiadać ważny paszport i samodzielnie dopełnić wszystkich formalności związanych z jego ewentualnym wyrobieniem.

Skorzystaj z okazji na darmowy wyjazd do Rosji

Nie da się ukryć, że koszty związane z zakupem biletów, transportem i zakwaterowaniem to dla większości kibiców spore ograniczenie. Udział w loterii może sprawić, że przy odrobinie szczęścia obejrzysz mecz polskiej reprezentacji na mundialu praktycznie za darmo. Nawet jeśli szanse na zgarnięcie głównej nagrody są niewielkie (Visa przyzna w sumie 42 pakiety wyjazdowe), to atrakcyjna jest też „nagroda pocieszenia” w postaci koszulki i karty przedpłaconej o łącznej wartości ponad 1300 zł. Takich nagród Visa rozda aż 210. Jeśli zatem nosisz w swoim portfelu kartę Visa, pomóż swojemu szczęściu i rejestruj transakcje.

O instytucji

Visa jest organizacją płatniczą o globalnym zasięgu. Funkcjonuje w ponad 200 krajach i terytoriach zależnych na świecie i świadczy usługi na rzecz 6,6 tysiąca instytucji finansowych. Podmiot pełni kluczową rolę w międzynarodowym systemie płatności, jest również największą organizacją kartową w Polsce (posiada 59% udziału w rynku).