Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Kia Niro EV i setki innych nagród w loterii dla posiadaczy kart Visa

Kia Niro EV i setki innych nagród w loterii dla posiadaczy kart Visa
Źródło: najlepszekonto.pl

Jeśli jesteś posiadaczem karty Visa, masz szansę wygrać jedną z nagród w najnowszej loterii, którą przygotowała firma Unique One. Wystarczy, że do 18 grudnia 2022 r. zarejestrujesz swój udział w akcji "Visa Qatar" i będziesz często korzystał ze swojego "plastiku". Popatrzmy na nagrody i szczegóły dotyczące tej loterii.

Co można wygrać?

Oto co można wygrać:

  • Nagroda Główna – 3 samochody Kia Niro EV o wartości 176 734 zł;
  • Nagrody Tygodniowe I Stopnia - 60 telewizorów Hisense 65 cali 4K kosztujące po 4499 zł;
  • Nagrody Tygodniowe II stopnia - 180 voucherów do Lidla o wartości 500 zł;
  • Nagrody Tygodniowe III Stopnia - 600 replik oficjalnej piłki Mistrzostw Świata FIFA 2022 o wartości 87,33 zł.

Każda płatność to jeden los. Są jednak i takie, za które można otrzymać dwie szanse na wygraną. Są to transakcje w sklepach stacjonarnych Lidl, w aplikacji Visa Mobile oraz metodą click to pay.

Kto ma szansę na nagrodę?

W loterii mogą brać udział osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych zamieszkujące na terenie Polski i posiadające przynajmniej jedną kartę płatniczą Visa.

Płać kartą, by zdobyć losy

Co trzeba zrobić, by mieć szansę na zdobycie jednej z nagród? Zadanie jest bardzo proste. Od Ciebie zależy, ile razy je zrealizujesz, a tym samym ile losów otrzymasz:

Krok 1
Krok 1

Do 18 grudnia 2022 r. zarejestruj swoją kartę Visa na stronie loterii.

Po wysłaniu zgłoszenia otrzymasz informację o prawidłowej rejestracji wyświetloną na monitorze oraz w wiadomości przesłanej na wskazany adres e-mail.

Krok 2
Krok 2

Do 18 grudnia 2022 r. płać jak najczęściej kartą Visa zarejestrowaną w loterii. Każda transakcja = 1 los, który zostanie Ci przydzielony automatycznie. Za płatności kartą w sklepach Lidl, a także te za pomocą aplikacji Visa Mobile oraz metodą click to pay otrzymasz 2 losy.

Informacja
Informacja

Terminy losowań:

  • Nagroda Główna - 12 stycznia 2023 r.;
  • Nagrody tygodniowe - 22 grudnia 2022 r. (spośród transakcji dokonanych od 7 do 27 listopada) oraz 12 stycznia 2023 r. (dla płatności z okresu od 28 listopada do 18 grudnia). W każdym z terminów będą po 3 losowania dotyczące kolejnych tygodni z podanych przedziałów czasowych, w których zostanie rozlosowanych 100 piłek, 30 e-kart do Lidla i 10 telewizorów.
Krok 3
Krok 3

Jeśli znajdziesz się wśród laureatów nagród tygodniowych II i III stopnia, w ciągu 3 dni roboczych, licząc od daty losowania, zostaniesz poinformowany o przysługującej Ci nagrodzie w wiadomości e-mail. Od momentu jej otrzymania będziesz miał 5 dni roboczych na wypełnienie, podpisanie i przesłanie do organizatora oświadczenia, którego treść znajdziesz w e-mailu.

Gdyby los przydzielił Ci nagrodę główną lub nagrodę tygodniową I stopnia, to informację o tym fakcie otrzymasz telefonicznie w ciągu 2 dni roboczych po dacie losowania. W trakcie rozmowy dowiesz się o krokach, jakie musisz podjąć, by odebrać nagrodę.

Nagroda
Nagroda

Nagrody Tygodniowe I i III stopnia (telewizory i piłki) będą przekazane przesyłką pocztową lub kurierską do 3 kwietnia 2023 r. na adres wskazany w treści oświadczenia laureata.

Nagrody Tygodniowe II stopnia, czyli e-kody o wartości 500 zł do wykorzystania w sklepach stacjonarnych Lidl, zostaną przesłane na adres e-mail podany w zgłoszeniu do loterii do 3 kwietnia 2023 r.

Nagroda Główna będzie wydana w formie vouchera zawierającego dokumentację wymaganą do rejestracji pojazdu. Dokumenty zostaną przesłane przesyłką pocztową lub kurierską do 3 kwietnia 2023 r. Po rejestracji pojazdu organizator wraz ze zwycięzcą ustalą termin wydania samochodu z salonu w Warszawie.

Ważne szczegóły

Do loterii można zgłosić tylko jedną kartę Visa.

Transakcja kupna towaru lub usługi kartą Visa dająca prawo do otrzymania losu może być dokonana w dowolnym punkcie handlowo-usługowym lub podczas zakupów internetowych, kwota nie ma znaczenia. Można płacić zbliżeniowo, jak i z użyciem kodu PIN, korzystając z Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, a także w aplikacji Visa Mobile i metodą click to pay.

W loterii nie biorą udziału transakcje money transfer, np. zasilenia kart Revolut czy konta SkyCash, płatności kartą Visa dokonane poza terytorium Polski oraz te bezpośrednio związane z udziałem w grach hazardowych (wykluczenie to nie obejmuje loterii promocyjnych i audiotekstowych).

Uczestnik loterii może wygrać tylko jedną Nagrodę Główną, jedną Nagrodę Tygodniową I stopnia, dwie Nagrody Tygodniowe II stopnia i dwie Nagrody Tygodniowe III stopnia.

Otrzymując jedną z nagród, nie musisz się martwić podatkiem. Jest do nich dodawana kwota na pokrycie należnego podatku, a organizator zajmie się wszelkimi formalnościami.

Daj sobie szansę na wygraną

Lubimy wszelkie akcje, w których obowiązki jej uczestnika sprowadzają się do zarejestrowania swojego udziału. Tak jest właśnie w przypadku loterii "Visa Qatar", bo po dokonaniu rejestracji w niej wystarczy po prostu płacić kartą Visa przy każdej okazji, a to przecież zupełnie normalna czynność.

Nawet jeśli szanse na zgarnięcie głównej nagrody są niewielkie, to warto dać sobie szansę. Nie przystępując do loterii, na pewno nic nie wygrasz 😀 Życzymy szczęścia w losowaniu!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin loterii "Visa Qatar"

O instytucji

Visa jest organizacją płatniczą o globalnym zasięgu. Funkcjonuje w ponad 200 krajach i terytoriach zależnych na świecie i świadczy usługi na rzecz 6,6 tysiąca instytucji finansowych. Podmiot pełni kluczową rolę w międzynarodowym systemie płatności, jest również największą organizacją kartową w Polsce (posiada 59% udziału w rynku).