Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Płać kartą Visa i wygraj bony zakupowe lub samochód Toyota Corolla!.

Płać mobilnie kartą Visa, by zgarnąć nagrodę. W puli m.in. skuter, rowery elektryczne, smartfony

Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

Płać mobilnie kartą Visa, by zgarnąć nagrodę. W puli m.in. skuter, rowery elektryczne, smartfony
Źródło: strona loterii

Wystartowała kolejna loteria Visa, której organizatorem jest firma Unique One sp. z o.o. W akcji mogą brać udział pełnoletni obywatele Polski posiadający pełną zdolność do czynności prawnych. Termin przystąpienia do loterii upływa 9 września 2019 r. W puli jest ponad 4000 nagród, poczynając od bonów na Allegro o wartości 20 zł, aż po skuter elektryczny i pięć nagród po 10 000 zł.

2 kroki do szczęścia

Wszystko, co musisz zrobić, by dać sobie szansę na jeden z bonusów, sprowadza się do wykonania 2 kroków:

Krok 1
Krok 1

Do 9 września 2019 r. zarejestruj swoją kartę Visa na specjalnej stronie internetowej. Zaakceptuj przy tym regulamin loterii i wyraź zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu informowania Cię o przebiegu akcji.

Krok 2
Krok 2

Płać mobilnie Visą, gdzie tylko możesz. Nie ma znaczenia, czy użyjesz karty zapisanej w telefonie, zegarku czy innym urządzeniu ani to, na jaką kwotę będzie opiewała płatność.

Nagroda
Nagroda

Transakcja wykonana w danym tygodniu bierze udział w losowaniu Nagród Tygodniowych oraz w kończącym loterię losowaniu Nagród Głównych. Im więcej transakcji wykonasz zarejestrowaną w promocji kartą Visa, tym większe będą twoje szanse na wylosowanie nagrody.

Uwaga: Organizator nie wysyła potwierdzenia rejestracji na adres e-mail. Na monitorze pojawia się jedynie taki komunikat:

Kliknij, aby powiększyć
Źródło: strona internetowa loterii Visa

Wszystko o nagrodach

Jak wspomnieliśmy, w puli są Nagrody Tygodniowe i Nagrody Główne. Czas bliżej je przedstawić.

Nagrody Tygodniowe

Loteria trwa przez 8 tygodni. Po każdym z nich będzie się odbywało losowanie Nagród Tygodniowych (terminy znajdziesz niżej). Co tydzień do wygrania:

  • 500 bonów na zakupy na Allegro o wartości 20 zł;
  • 30 zegarków Garmin smartwatch Vivoactive 3 o wartości 707,93 zł;
  • 3 telefony Samsung Galaxy S10, każdy kosztuje 3480 zł;
  • 2 rowery elektryczne, każdy o wartości 5535,00 zł.

Nagrody główne

Na zakończenie loterii, spośród wszystkich transakcji wykonanych w ciągu 8 tygodni trwania akcji, wylosowane zostaną Nagrody Główne. Są nimi:

  • skuter elektryczny o wartości 10 455,00 zł;
  • 5 nagród o wartości 10 000 zł każda.

Podatek i terminy losowań

Na zakończenie jeszcze 2 ważne informacje.

Po pierwsze, nie musisz się martwić podatkiem od wygranych. Część nagród nie podlega opodatkowaniu, a od tych, które są nim objęte, należność dla fiskusa odprowadzi organizator.

Po drugie, podajemy Ci terminy losowań, byś wiedział, w które dni trzymać kciuki, by to właśnie Twoje transakcje zostały wylosowane.

Terminy losowania Nagród Tygodniowych

Tydzień

Okres przyjęcia zgłoszenia

Data losowania

TYDZIEŃ I

09.07 – 15.07.2019 r.

23.07.2019 r.

TYDZIEŃ II

16.07 – 22.07.2019 r.

30.07.2019 r.

TYDZIEŃ III

23.07 – 29.07.2019 r.

6.08.2019 r.

TYDZIEŃ IV

30.07 – 05.08.2019 r.

13.08.2019 r.

TYDZIEŃ V

06.08 – 12.08.2019 r.

20.08.2019 r.

TYDZIEŃ VI

13.08 – 19.08.2019 r.

27.08.2019 r.

TYDZIEŃ VII

20.08 – 26.08.2019 r.

3.09.2019 r.

TYDZIEŃ VIII

27.08 – 02.09.2019 r.

10.09.2019 r.

Losowanie Nagród Głównych zaplanowane jest na 19 września 2019 r.

Informacje o wygranej

Informację o wygraniu nagrody otrzymasz w ciągu 4 dni roboczych od daty losowania. Gdyby przypadł Ci bon na Allegro, wiadomość o wygranej znajdziesz w poczcie elektronicznej pod adresem, który podałeś w trakcie rejestracji udziału w loterii. W tym przypadku będziesz miał 7 dni kalendarzowych na podanie w specjalnym formularzu informacji, o które zostaniesz poproszony. Po tym terminie Twoja nagroda przejdzie na osobę „rezerwową” wylosowaną w danym dniu.

Jeśli dopisze Ci więcej szczęścia i wygrasz którąś z pozostałych nagród, organizator będzie się z Tobą kontaktował telefonicznie oraz wyśle wiadomość na adres e-mail. Podjęte zostaną 3 próby kontaktu telefonicznego. Gdybyś nie odebrał połączeń, otrzymasz sms-a z wiadomością, że nazajutrz w określonych godzinach będzie ostatnia próba nawiązania kontaktu w związku z nagrodą. Jeśli i ona okaże się nieskuteczna, stracisz prawo do wygranej.

Mamy nadzieję, że do tego nie dojdzie i odbierzesz telefon. Wtedy otrzymasz nie tylko gratulacje, ale i dokładne instrukcje, co i w jakim terminie musisz zrobić, by wygrana trafiła w Twoje ręce.

Dobre i złe wiadomości

Każda transakcja to jeden los! Jest on przyznawany automatycznie po każdej płatności mobilnej. Nie musisz podejmować żadnych dodatkowych działań. Regulamin dopuszcza możliwość wygrania przez jedną osobę kilku Nagród Tygodniowych.

Żeby nie było za dobrze, jest też zapis, że jeden uczestnik może zarejestrować w loterii tylko jeden numer karty płatniczej Visa. Tak więc, w Twoim interesie jest, byś do udziału w zabawie „zapisał” tę kartę, z której najczęściej korzystasz. W ten sposób dasz sobie więcej szans na wygraną.

Liczba szans zależy od Ciebie

Organizator przygotował akcję i zadbał o nagrody. Od Ciebie zależy, jak wykorzystasz szansę na ich zdobycie. Pamiętaj, że możesz zarejestrować tylko jeden numer karty Visa, ale nie ma żadnych ograniczeń co do liczby i wartości transakcji. Płać swoją Visą tak często, jak tylko możesz. W ten sposób zwiększysz swoje szanse na wygraną.

Nie masz jeszcze dodanej karty Visa do Twojego urządzenia mobilnego? Spokojnie, służymy pomocą. W poniższych tekstach znajdziesz instrukcję, jak to zrobić i płacić mobilnie, korzystając ze smartfona z systemem operacyjnym Android (płatności Google Pay) lub iPhone'a z iOS (Apple Pay).

Powodzenia.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin loterii Visa

O instytucji

Visa jest organizacją płatniczą o globalnym zasięgu. Funkcjonuje w ponad 200 krajach i terytoriach zależnych na świecie i świadczy usługi na rzecz 6,6 tysiąca instytucji finansowych. Podmiot pełni kluczową rolę w międzynarodowym systemie płatności, jest również największą organizacją kartową w Polsce (posiada 59% udziału w rynku).

Więcej o Visa