Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Płać kartą Visa i wygraj bony zakupowe lub samochód Toyota Corolla!

Płać kartą Visa i wygraj bony zakupowe lub samochód Toyota Corolla!
Źródło: strona promocji

Każda promocja, w której warunki można spełnić "przy okazji", warta jest polecenia i nie inaczej jest tym razem. W loterii Visa do wygrania są całkiem niezłe nagrody, a transakcje da się wykonać bez większego trudu.

Organizatorem akcji jest Unique One Sp. z o.o. i to ta firma będzie przetwarzać dane osobowe uczestników. Zgłoszenia do loterii są przyjmowane do 30 czerwca 2020 r.

Mniej i bardziej cenne nagrody

Na początek przyjrzyjmy się nagrodom (będą one przyznawane co tydzień):

  • Nagrodą I stopnia jest samochód osobowy Toyota Corolla TS Kombi o wartości 16 445,29 USD (równowartość ok. 66 tys. zł) - organizator przewidział 5 takich nagród.
  • Nagroda II stopnia to kod rabatowy o wartości 5 USD (równowartość ok. 20 zł) do AliExpress - w każdym tygodniu zostanie rozlosowane 3500 kodów.
  • Nagroda III stopnia to e-voucher na wybraną przekąskę w sklepach Żabka - w każdym tygodniu zostanie przyznane 7000 e-voucherów.

Łączna wartość nagród to prawie 208 tys. dolarów (ponad 842 tys. zł).

Kto może się zgłosić do loterii?

Prawo do udziału w loterii mają pełnoletnie osoby fizyczne o pełnej zdolności do czynności prawnych, które mieszkają w Polsce i są jej obywatelami. Wykluczeni są pracownicy i członkowie rodzin organizatora i powiązanych z nim podmiotów.

Organizacja akcji

W tej edycji loterii Visy nie ma podziału na losowania tygodniowe i główne. Organizator przewidział 5 losowań tygodniowych, w których przyzna każdy typ nagród:

Losowania nagród tygodniowych w loterii Visa
Tydzień Okres przyjmowania zgłoszeń Data losowania
Tydzień I 27 maja - 2 czerwca 15 czerwca 2020 r.
Tydzień II 3 czerwca - 9 czerwca 19 czerwca 2020 r.
Tydzień III 10 czerwca - 16 czerwca 26 czerwca 2020 r.
Tydzień IV 17 czerwca - 23 czerwca 3 lipca 2020 r.
Tydzień V 24 czerwca - 30 czerwca 10 lipca 2020 r.

Jak zyskać szansę na nagrody?

Warunki udziału w loterii Visy są naprawdę przystępne i nie wymagają od Ciebie wiele wysiłku.

Krok 1
Krok 1

Do 30 czerwca 2020 r. zarejestruj się w loterii poprzez specjalną stronę internetową i podaj numer telefonu, e-mail i 16-cyfrowy numer karty Visa. Zaakceptuj przy tym regulamin akcji i potwierdź, że ukończyłeś 18 lat.

Zgłoszenie będzie prawidłowe, jeśli po rejestracji na stronie wykonasz płatność kartą Visa na min. 0,01 zł.

Informacja
Informacja

Możesz zgłosić tylko jeden numer karty Visa.

Krok 2
Krok 2

W każdym z tygodni trwania loterii dokonuj zarejestrowaną kartą Visa dowolnych transakcji zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Każda płatność to jeden los, przy czym transakcja w sklepach Żabka lub na AliExpress liczy się jako 2 losy.

Nagroda
Nagroda

Transakcje wykonane w konkretnym tygodniu biorą udział w Losowaniu Tygodniowym - masz w nim szansę zarówno na bony do Żabki i AliExpress, jak i samochód Toyota Corolla.

Premiowane transakcje

Cieszy nas, że organizator nie ograniczył premiowanych transakcji do płatności konkretnego typu. W loterii biorą udział transakcje:

  • kartą Visa w sklepach stacjonarnych i internetowych,
  • przy użyciu Google Pay (urządzenia z Androidem min. 5.0 lub Wear OS 2.0 obsługujące NFC) z dodaną kartą Visa w sklepach stacjonarnych i internetowych,
  • przy użyciu Apple Pay (iPhone min. 6, iPad, Mac) z dodaną kartą Visa w sklepach stacjonarnych i internetowych,
  • przy użyciu smartwatcha z aplikacją np. Garmin Pay lub Fitbit,
  • przy użyciu płatności mobilnej w aplikacji banku ING, Millennium lub SGB-Bank SA.

WAŻNE - transakcje money transfer typu zasilenie Revoluta czy SkyCash oraz płatności dokonane przez uczestnika znajdującego się fizycznie poza terytorium RP nie zostaną uznane.

Wydanie nagród

W przypadku Nagród II i III stopnia zostaniesz poinformowany o wygranej w wiadomości e-mail w terminie do 17 dni od dnia losowania, maksymalnie do 27 lipca 2020 r. W tej samej wiadomości zostanie przekazany kod do AliExpress lub e-voucher do Żabki.

Kody do AliExpress będą ważne do 31 sierpnia 2020 r. i będzie mógł je wykorzystać przy zakupie na min. 30 USD. E-vouchery do Żabki możesz zrealizować także do końca sierpnia 2020 r. i odebrać jedną z przekąsek Haps wymienioną w regulaminie.

Nagrody główne

Jeśli los się do Ciebie uśmiechnie i wylosujesz samochód Toyota Corolla, zostaniesz poinformowany o wygranej telefonicznie w dniu losowania lub następnego dnia roboczego - podjęte zostaną trzy próby nawiązania kontaktu.

Jeśli we wskazanym dniu nie uda się z Tobą połączyć, organizator wyśle do Ciebie wiadomość SMS i wskaże dzień kolejnego (i ostatniego) nawiązania kontaktu. Jeśli i ta próba się nie powiedzie, stracisz prawo do nagrody, która przejdzie na laureata rezerwowego (organizator co tydzień losuje także 2 laureatów rezerwowych dla nagrody głównej).

Podczas rozmowy telefonicznej dowiesz się, co i kiedy dokładnie powinieneś dalej zrobić (m.in. wysłać wymagane oświadczenia do organizatora), uczulamy Cię jednak na terminy, abyś nagroda Ci nie przepadła.

Nie musisz obawiać się o kwestie podatkowe - w przypadku bonów podatek Cię nie obowiązuje, natomiast jeśli chodzi o samochód, to organizator ufunduje też dodatkową nagrodę na poczet zapłaty podatku.

Zyskaj, nie wychodząc z domu

W tych trudnych czasach doceniamy, że obecna loteria Visy umożliwia nam płatności bez wychodzenia z domu. Mamy jednak pewien niedosyt - w porównaniu z poprzednią edycją akcji nagrody są już mniej atrakcyjne, z drugiej strony ich pula jest naprawdę duża. Pamiętaj, że możesz wygrać kilka kodów do AliExpress czy e-voucherów do Żabki, a przy odrobinie szczęścia także atrakcyjne auto będzie w zasięgu ręki.

Udział w loterii nic Cię nie kosztuje, zatem jeśli chcesz powalczyć o nagrody, płać na co dzień kartą Visa i... powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin loterii "Loteria Visa 2020"

O instytucji

Visa jest organizacją płatniczą o globalnym zasięgu. Funkcjonuje w ponad 200 krajach i terytoriach zależnych na świecie i świadczy usługi na rzecz 6,6 tysiąca instytucji finansowych. Podmiot pełni kluczową rolę w międzynarodowym systemie płatności, jest również największą organizacją kartową w Polsce (posiada 59% udziału w rynku).