Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

40 000 zł na karcie przedpłaconej Sodexo – oto nagroda główna w loterii Alior Banku!

40 000 zł na karcie przedpłaconej Sodexo – oto nagroda główna w loterii Alior Banku!
Źródło: strona loterii

Opisaliśmy już setki promocji, w tym wiele loterii, i musimy przyznać, że akcja zorganizowana przez IQ Marketing (Poland) sp. z o.o. przy współpracy z Alior Bankiem należy do najatrakcyjniejszych i na dodatek nie wymaga wykonywania niczego nadzwyczajnego. Już jedna płatność "plastikiem" na kwotę min. 5 zł może oznaczać zdobycie nagrody.

Co można wygrać i jak zdobyć los?

Do wygrania są:

 • nagrody I stopnia - 3 × 40 000 zł;
 • nagrody II stopnia - 20 × robot sprzątający Roomba, każdy o wartości 2199 zł.

Rejestracji do udziału w loterii można dokonać od 1 lipca 2020 r. do 29 sierpnia 2020 r., natomiast 30 sierpnia 2020 r. to ostatni dzień na dokonywanie płatności kartą.

Kwestie dotyczące losów wyglądają następująco:

 • każda transakcja o wartości min. 5 zł = 1 los w losowaniu nagrody II stopnia. Dokonanie kilku transakcji w jednym punkcie tego samego dnia nic nie da, bo los zostanie przypisany tylko do pierwszej z nich (liczy się tylko jedna transakcja w danym punkcie w ciągu jednego dnia);
 • 20 transakcji na dowolną kwotę = 1 los w losowaniu nagrody I stopnia;
 • każda karta Mastercard zarejestrowana w programie Mastercard Bezcenne Chwile zgłoszona do loterii = 1 los.

Czas na szczegółowe informacje o uczestnikach loterii i niezbędnych działaniach.

Kto może brać udział w loterii?

Prawo ubiegania się o nagrody przysługuje osobom, które w chwili dokonywania zgłoszenia do udziału w loterii mają ukończone 18 lat i posiadają miejsce zamieszkania na terenie Polski.

Oczywiście niezbędne jest też posiadanie „plastiku” wydanego przez Alior Bank, nie ma przy tym znaczenia, czy będziesz płacił kartą debetową, czy "kredytówką".

Uwaga: w loterii biorą udział także płatności dokonane kartami płatniczymi dostarczonymi przez Alior Bank innym podmiotom, np. T-Mobile Usługi Bankowe.

Nie jesteś klientem Aliora? Poczekaj chwilę!

Może to i dobrze, że nie współpracujesz jeszcze z Alior Bankiem. Możesz zacząć od otwarcia Konta Jakże Osobistego i zdobycia nawet 300 zł premii za jego założenie.

Jak dać sobie szansę na wygraną?

  Niezbędne działania są banalnie proste. Tylko od Ciebie zależy, ile losów zdobędziesz.

  Krok 1
  Krok 1

  Do 29 sierpnia 2020 r. zarejestruj swój udział w loterii na stronie internetowej, podając dane zawarte w formularzu (personalia, kontakt, końcowe cyfry numeru karty płatniczej), akceptując regulamin akcji i wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym dla przeprowadzenia loterii.

  Krok 2
  Krok 2

  Do 30 sierpnia 2020 r. wykonaj przynajmniej jedną transakcję kartą płatniczą Alior Banku o wartości min. 5 zł.

  Informacja
  Informacja

  Nagrody będą losowane wg szczegółowego harmonogramu zamieszczonego w regulaminie akcji. Emocje sięgną zenitu 14 września 2020 r., kiedy to odbędzie się losowanie nagród głównych.

  Krok 3
  Krok 3

  Gdybyś znalazł się w gronie laureatów, w ciągu 3 dni roboczych od daty losowania otrzymasz stosowną informację na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym. Od chwili wysłania wiadomości będziesz miał 72 godziny na wypełnienie zawartego w niej formularza i podanie danych umożliwiających przekazanie Ci nagrody.

  Nagroda
  Nagroda

  Nagrody zostaną wysłane do laureatów przesyłką kurierską nie później niż do 13 listopada 2020 r.

  Dodatkowe informacje

  Oto zestaw dodatkowych informacji, które wyjaśniają istotne kwestie.

  W loterii mogą brać udział posiadacze wszystkich kart płatniczych wydanych przez Alior Bank, także tych dla innych podmiotów, którym usługi bankowe dostarcza Alior Bank.

  Możesz tylko raz zarejestrować dany „plastik”, ale jeśli posiadasz kilka kart od Aliora, to regulamin pozwala na zgłoszenie do loterii każdej z nich.

  W loterii uwzględniane są transakcje wykonane najwcześniej kolejnego dnia po wypełnieniu formularza rejestracyjnego. Inaczej mówiąc, wysyłając zgłoszenie w poniedziałek, płatności możesz zacząć wykonywać we wtorek. Tylko wtedy system przypisze je do puli, z której będzie losował nagrody. Płatności dokonane w poniedziałek nie wezmą udziału w losowaniu.

  Pakiet 20 płatności kartą to 1 los w losowaniu nagrody głównej. Jeśli wykonasz 40 operacji – będziesz miał 2 szanse na wygranie 40 000 zł, 60 transakcji – 3 szanse, i tak dalej.

  Harmonogram losowania nagród zawarty jest w regulaminie loterii. Tam też są opisane zasady wykorzystania nagród głównych, czyli kart przedpłaconych Sodexo. Tutaj zaznaczmy jedynie, że można nimi płacić we wszystkich miejscach przyjmujących płatności kartami z logo Mastercard (także w Internecie), a termin ich ważności będzie określony na samym "plastiku".

  Organizator przygotował dodatkowe pieniądze na poczet podatku dochodowego od nagród głównych i sam zajmie się jego opłaceniem. Tak więc laureat loterii nie musi się martwić rozliczeniami z fiskusem.

  Daj sobie szansę na nagrodę

  Co tu więcej pisać. Wszystko w Twoich rękach. Każda transakcja kartą płatniczą Alior Banku na kwotę min. 5 zł to szansa wygrania robota sprzątającego Roomba. Pakiet 20 płatności „plastikiem” to 1 los w losowaniu nagrody głównej.

  Bierz kartę w rękę, idź i płać jak najczęściej. Życzymy szczęścia w losowaniu.

  Przydatne dokumenty

  1. Regulamin loterii "Urządź się wygodnie z Alior Bank"

  O banku

  Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

  Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.