Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Samochód Mini One Hatch, rowery elektryczne, sprzęt AGD i vouchery - oto nagrody w loterii banku Citi Handlowy!

Samochód Mini One Hatch, rowery elektryczne, sprzęt AGD i vouchery - oto nagrody w loterii banku Citi Handlowy!
Źródło: strona promocji

Wydawało się nam, że 50 000 zł zaoferowane przez Alior Bank w ubiegłorocznej loterii to górny pułap nagród, jakie mogą zdobyć aktywni użytkownicy kart płatniczych. Nie docenialiśmy jednak inwencji innych organizatorów, o czym przekonuje loteria “Tyle wygrać” dla klientów Citibanku.

Nagroda główna w loterii - 5-drzwiowy samochód osobowy Mini One Hatch w kolorze niebieskim, silnik 75 kW, o wartości 82.900 zł brutto
Kliknij, aby powiększyć
Źródło: strona loterii

W 4-etapowej zabawie dotyczącej produktów banku Citi Handlowy do wygrania jest 2511 nagród - od voucherów o wartości 100 zł do wykorzystania w różnych sklepach, przez sprzęt AGD i rowery elektryczne, aż po samochód osobowy Mini One Hatch! Każda transakcja kartą kredytową na kwotę min 50 zł lub pożyczka w wysokości min. 1000 zł to jeden los. Oprócz tego regulamin przewiduje przyspieszacze, które pozwolą zwielokrotnić liczbę szans.

Nie jesteś jeszcze klientem Citibanku? Mimo wszystko czytaj dalej, bo poniżej znajdziesz informacje o możliwości zdobycia nagród gwarantowanych!

Etapy loterii

Loteria podzielona jest na 4 etapy zwane sezonami, które zaplanowano w następujących okresach:

 • Sezon na Start – od 9 marca do 3 maja 2020 r. Nagrodami głównymi tego etapu są 3 rowery elektryczne TRYBECO Luna 28 o wartości 4999 zł brutto oraz 5 hulajnóg Xiaomi Mi Electronic Scooter M365 w cenie 1365 zł brutto;
 • Sezon Mistrzowski – od 4 maja do 26 lipca 2020 r. W tym okresie do zdobycia są 3 telewizory Samsung QLED 65” o wartości 4999 zł brutto oraz 5 konsoli PlayStation 4 Pro 1 TB Ghassis w cenie 1749 zł brutto;
 • Sezon Olimpijski – od 27 lipca do 4 października 2020 r. Nagrodami głównymi tego etapu są 3 aparaty cyfrowe Sony A7 (ILCE-7K) o wartości 3999 zł brutto oraz 5 konsoli Nintendo Switch Lite w cenie 1049 zł brutto;
 • Sezon Finałowy – od 5 października do 31 grudnia 2020 r. Ten sezon upłynie pod znakiem produktów z zakresu AGD. Rozlosowane zostaną 3 roboty kuchenne Thermomix TM6 kosztujące 5395 zł brutto oraz 5 robotów odkurzających iRobot Roomba o wartości 1099 zł brutto.

Nagrody tygodniowe i nagroda główna

W trakcie każdego sezonu będą się odbywały losowania tygodniowe, w których do wygrania są 42 vouchery o wartości 100 zł. W zależności od tego, co Ci los przydzieli, nagrodę będziesz mógł wykorzystać na Allegro albo w sklepach Decathlon, Douglas, Empik, IKEA, Komputronik lub Zara.

Zwieńczeniem loterii będzie wylosowanie szczęśliwca, który otrzyma samochód osobowy Mini One Hatch o wartości 82 900 zł brutto.

Warunki uczestnictwa

Uczestnikiem loterii może być każda pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która zawarła z Citibankiem umowę o:

 • kartę kredytową lub
 • pożyczkę gotówkową lub
 • porozumienie w zakresie pożyczki z karty do umowy o kartę kredytową lub
 • porozumienie w zakresie pożyczki do karty do umowy o kartę kredytową.

Co zrobić, by zdobyć los?

Na początek konieczne będzie nieco formalności, a później aktywne korzystanie z produktów banku.

Krok 1
Krok 1

Do 31 grudnia 2020 r. przystąp do promocji, wypełniając formularz, który zobaczysz po zalogowaniu się do Citibank online. Oczywiście nie ma sensu zwlekać z tą czynnością – im szybciej tego dokonasz, tym wcześniej zaczniesz gromadzić losy.

Krok 2
Krok 2

Aktywnie korzystaj z karty kredytowej. Każda płatność bezgotówkowa na kwotę min. 50 zł = 1 los. Otrzymasz go też za każdy 1000 zł pożyczki zaciągniętej w Citibanku.

Nagroda
Nagroda

Czekaj na wiadomość, że jesteś laureatem jednej z nagród

 • tygodniowych – losowania będą się odbywały od 24 marca 2020 r. w terminach wymienionych w regulaminie. Wiadomość o zdobyciu bonusu zostanie wysłana w wiadomości e-mail w ciągu 2 dni od daty losowania.
 • danego sezonu – według regulaminu są one zaplanowane na 12 maja, 4 sierpnia, 13 października 2020 r. i 19 stycznia 2021 r.
 • nagrody głównej – jej losowanie odbędzie się 19 stycznia 2021 r. i wezmą w niej udział wszystkie losy uzyskane w trakcie zabawy.
Informacja
Informacja

Szczególną czujność zachowaj w dniach, gdy będą wyłaniani laureaci kolejnych etapów i całej loterii, gdyż tylko wtedy organizator podejmie próbę kontaktu z wylosowanymi osobami. Nagrodę otrzymasz pod warunkiem, że odbierzesz telefon. Przedstawiciel firmy Fortuna PS podejmie 2 próby połączenia następujące bezpośrednio po sobie, każda potrwa 5 sygnałów telefonicznych lub do chwili odrzucenia/rozłączenia połączenia lub do momentu włączenia się poczty głosowej.

Krok 3
Krok 3

W ciągu 14 dni od daty rozmowy telefonicznej będziesz musiał przesłać do organizatora informacje, o które zostaniesz poproszony (szczegółowe wytyczne zawarte są w regulaminie w rozdziale V pkt 2). Gdybyś tego nie zrobił, Twoja nagroda przepadnie, otrzyma ją osoba z listy rezerwowej.

Przyspieszacze

Organizator przewidział kilka możliwości zwiększenia liczby losów, które na stronie loterii nazwane są przyspieszaczami. Oto one:

 • Sezon na Start (9 marca – 3 maja 2020 r.) – przez 7 pierwszych dni od chwili zapisania się do loterii liczba zdobytych przez Ciebie losów będzie podwajana;
 • Sezon Mistrzowski - od dnia pierwszego meczu Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA Euro 2020 z udziałem reprezentacji Polski do dnia ostatniego pojedynku naszej drużyny liczba zdobytych losów będzie podwajana. Dodatkowo, losy uzyskane 12 lipca 2020 r. (dzień meczu finałowego Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej) będą liczone potrójnie;
 • Sezon Olimpijski - za każdy złoty medal zdobyty przez reprezentację lub reprezentanta Polski podczas Igrzysk XXXII Olimpiady otrzymasz 2 dodatkowe losy, które zostaną dopisane na Twoim koncie w dniu zakończenia 3 etapu (4 października 2020 r.). Bonusowe losy wezmą udział tylko w losowaniu finałowym tego etapu i losowaniu finałowym całej loterii;
 • Sezon Finałowy - liczba losów uzyskanych przez Ciebie w okresie od 23 listopada do dnia 6 grudnia 2020 r. zostanie potrojona.

To też musisz koniecznie wiedzieć

W regulaminie loterii jest kilka bardzo istotnych informacji, o których musisz wiedzieć.

Karty kredytowe

Gdybyś w którymś momencie zrezygnował z udziału w loterii (można to zrobić w bankowości internetowej), a potem jednak chciał powrócić do zabawy, to regulamin dopuszcza taką możliwość. Możesz to zrobić jednak dopiero w sezonie (etapie) następującym po tym, w którym wycofałeś się z udziału. W takiej sytuacji musisz ponownie wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Karty kredytowe, które nie są aktywne, tzn. są zastrzeżone, zablokowane lub których upłynął termin ważności, nie uprawniają do udziału w loterii i nie pozwalają na dokonanie rejestracji.

Kwestie dotyczące pożyczek

W przypadku, gdy kwota pożyczki zaciągniętej w banku Citi Handlowy stanowi wielokrotność kwoty 1000 zł, uczestnik loterii otrzymuje wielokrotność losów odpowiadającą liczbie pełnych kwot 1000 zł mieszczących się w łącznej kwocie zobowiązania. Inaczej mówiąc – pożyczka w wysokości 2050 zł lub 2995 zł = 2 losy.

Losy są przyznawane w dniu zawarcia umowy pożyczki lub porozumienia dotyczącego pożyczki z/do rachunku karty kredytowej.

W przypadku wypowiedzenia, odstąpienia lub wcześniejszej częściowej lub całkowitej spłaty pożyczki gotówkowej lub dotyczącej karty kredytowej przed datą losowania tygodniowego, losowania finałowego etapu lub całej loterii, losy przyznane za te produkty nie biorą udziału w losowaniu.

Dodatkowe informacje

Do udziału w loterii zapisujesz się tylko raz, nie ma potrzeby ponownej rejestracji po rozpoczęciu nowego sezonu.

Regulamin nie wprowadza żadnych ograniczeń co do liczby losów, które możesz zgromadzić. Wszystko zależy od Twojej aktywności i pomysłowości. Przykładowo, zamiast płacić jeden rachunek za rodzinny obiad, możesz poprosić, by należność za posiłek została rozbita na kilka mniejszych transakcji, z których każda będzie opiewała na kwotę wyższą niż 50 zł.

W danym losowaniu nagrody tygodniowej możesz zdobyć tylko jeden bonus, ale nie ma przeszkód, byś został ponownie laureatem w innym terminie. Takiej możliwości nie ma w przypadku nagród za dany sezon - tego typu bonus można otrzymać tylko raz.

Nie musisz się martwić kwestiami podatkowymi. W przypadku nagród, od których konieczne jest uiszczenie daniny dla fiskusa, zajmie się tym organizator loterii.

Bonusy dla nowych klientów

Obiecaliśmy na wstępie ciekawe informacje dla tych, którzy jeszcze nie współpracują z Citibankiem. Można powiedzieć, że jeśli jesteś w ich gronie, to znajdujesz się nawet w lepszej sytuacji, bo za sięgnięcie po kartę kredytową możesz zdobyć jedną z nagród gwarantowanych. Wybór jest spory, sam możesz zdecydować, która z nich jest dla Ciebie najatrakcyjniejsza.

Nagrody, które rozpalają wyobraźnię

Trudno będzie komuś pobić liczbę i wartość nagród, które są w puli najnowszej loterii dla klientów Citibanku. Zwłaszcza nagroda główna – samochód osobowy Mini One Hatch – rozpala wyobraźnię i zachęca do aktywnego korzystania z karty kredytowej, by zdobyć jak największą liczbę losów. Radzimy jednak zachować rozsądek i zimną krew, bo pewności, że akurat Ty zostaniesz posiadaczem auta, nie ma. Pewne jest natomiast, że okres bezodsetkowy się skończy i przyjdzie dzień, w którym będziesz musiał spłacić wydatki poczynione „kredytówką”. Działaj rozważnie, a my trzymamy kciuki, by ktoś z naszych Czytelników został jednym z laureatów loterii. Powodzenia!

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin loterii "Tyle wygrać"

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.