Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: HIT! Aż 900 zł premii z kartą kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym.

Zestaw kina domowego i vouchery zakupowe - oto nagrody w loterii banku Citi Handlowy!

Zestaw kina domowego i vouchery zakupowe - oto nagrody w loterii banku Citi Handlowy!
Źródło: najlepszekonto.pl

Bank Citi Handlowy co kilka miesięcy organizuje dla swoich klientów loterię z atrakcyjnymi nagrodami. Nie inaczej jest i w najnowszej akcji tego typu, odbywającej się pod hasłem "Pokoloruj jesień z kartą kredytową Citibank", która potrwa do 31 października 2022 r. Loteria odbywa się w trzech kategoriach; najważniejsze, by wykonać kartą kredytową przynajmniej 10 transakcji bezgotówkowych o wartości min. 20 zł każda. Szczegółowe zasady wydają się na pierwszy rzut oka nieco skomplikowane, ale postaramy się wszystko wyjaśnić w przystępny sposób.

Po pierwsze: uczestnicy

W regulaminie loterii napisano, że mogą brać w niej udział zaproszeni (przez e-mail, sms lub w postaci wiadomości w serwisie transakcyjnym) posiadacze głównych kart kredytowych wydanych przez bank Citi Handlowy. Sprawdź więc te kanały komunikacji, a jeśli nie znajdziesz w nich informacji o tej akcji, zapytaj w banku, czy możesz otrzymać stosowną wiadomość. Wykluczeni z udziału są nierezydenci oraz obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Nie jesteś jeszcze klientem Citibanku? Nie ma przeszkód, byś skorzystał z jednej z trwających obecnie promocji kart kredytowych, a po podpisaniu umowy o "kredytówkę" upomniał się o zaproszenie do loterii. Nawet gdybyś nic nie wygrał tym razem, to zgarniesz bonus powitalny i dasz sobie szansę na udział w kolejnych akcjach specjalnych.

Spójrz, co obecnie jest do zdobycia za sięgnięcie po "kredytówkę" Citibanku.

Po drugie: nagrody

W każdej z 3 kategorii, o czym za chwilę, do wygrania są:

  • nagroda główna: zestaw kina domowego Samsung z telewizorem 65 cali i soundbarem tej samej marki o łącznej wartości ponad 20 tys. zł;
  • nagroda duża: 20 kart podarunkowych o wartości 1 tys. zł do Zalando.pl (w kategorii nr 1) lub voucherów do sklepu Black Red White (w kategorii nr 2) albo Media Expert (w kategorii nr 3);
  • nagroda mała: 100 voucherów o wartości 60 zł do Biedronki (w kategorii 1 i 2) lub do Allegro (w kategorii 3).

Po trzecie: kategorie

Jak wspomnieliśmy, rywalizacja o nagrody odbywa się w 3 kategoriach:

Kategoria nr 1: największa liczba transakcji. Jak łatwo się domyślić, kryterium decydującym o przyznaniu nagrody jest wykonanie jak największej liczby transakcji ponad wymagane minimum, które wynosi 10 płatności o wartości przynajmniej 20 zł każda.
W przypadku takiej samej liczby operacji nagrodę otrzyma ten uczestnik, który wykonał transakcje wcześniej. Gdyby i to nie pomogło ustalić kolejności, to decydujące znaczenie będzie miała łączna kwota wydatków.

Kategoria nr 2: największa łączna kwota transakcji. W tej kategorii najważniejsza jest suma wydatków poczynionych kartą kredytową. W drugiej kolejności wzięta zostanie pod uwagę data ostatniej płatności kwalifikującej do otrzymania nagrody (zgarnie ją ten, kto zrobił transakcję wcześniej).

Kategoria nr 3: największy wzrost transakcji. Chodzi zarówno o wzrost liczby płatności, jak i największy procentowy wzrost liczby transakcji ponad wymagane minimum w odniesieniu do średniej miesięcznej z poprzednich 3 miesięcy (od 1 czerwca do 31 sierpnia 2022 r.). W przypadku uzyskania przez kilku uczestników loterii takiego samego wzrostu, będzie decydowała data dokonania ostatniej płatności kwalifikującej do zdobycia bonusu (nagrodę otrzyma ten, kto wykonał transakcję wcześniej), a w dalszej kolejności wartość wydatków kartą (bonus trafi do tego, kto wydał więcej).

Po czwarte: co zrobić, by zdobyć los?

Niewiele, wystarczy aktywne korzystanie z posiadanej karty kredytowej wydanej przez bank Citi Handlowy.

Krok 1
Krok 1

Do 31 października 2022 r. przystąp do loterii, wypełniając formularz uczestnictwa i akceptując jej regulamin.

Oczywiście nie ma sensu zwlekać z tą czynnością – im szybciej tego dokonasz, tym więcej będziesz miał czasu na realizowanie transakcji.

Krok 2
Krok 2

Aktywnie korzystaj z karty kredytowej - wymagane minimum, byś został sklasyfikowany w tej akcji specjalnej, to 10 transakcji bezgotówkowych po min. 20 zł każda.

Każda kolejna płatność bezgotówkowa na kwotę min. 20 zł zwiększa Twoje szanse na wygranie w jednej z kategorii.

Informacja
Informacja

Czekaj na wiadomość, że jesteś laureatem jednej z nagród.

Bank poinformuje uczestników o znalezieniu się w gronie laureatów w ciągu 10 dni roboczych od daty zakończenia loterii. Wiadomość zostanie przesłana w serwisie bankowości internetowej Citibank Online. W przypadku nagrody głównej Citibank dodatkowo skontaktuje się z laureatem telefonicznie w celu uzgodnienia terminu dostawy.

Nagroda
Nagroda

Nagrody będą przesłane w terminie do 10 dni kalendarzowych od daty potwierdzenia przyznania nagrody w wiadomości w serwisie bankowości internetowej Citibank Online.

To też musisz koniecznie wiedzieć

Do zestawienia decydującego o przyznaniu nagród zostaną ujęte tylko transakcje bezgotówkowe. Płatności gotówkowe (w tym wypłaty Blikiem) i zwrócone nie spełnią wymagań regulaminu. Podobnie operacje szczególne, do których należą m.in. te związane z grami hazardowymi, przekazami pieniężnymi i przelewy na telefon Blik. Zakazane jest też wykonywanie operacji w miejscach oznaczonych kodami MCC wymienionymi w regulaminie. Chodzi m.in. o różnego rodzaju przekazy pieniężne, czeki podróżne, doładowania portfeli cyfrowych (w tym SkyCash) oraz zakup lub doładowanie kart prezentowych.

Zwracamy uwagę na zapis regulaminu mówiący, że transakcje realizowane w ramach promocji nie mogą przekroczyć poniższych limitów:

  • do 1000 zł w każdym miesiącu kalendarzowym dla płatności Blik,
  • do 5 transakcji dziennie w tym samym punkcie usługowo–handlowym i nie więcej niż 50 płatności w miesiącu kalendarzowym.

W loterii możesz wygrać tylko jedną nagrodę. Gdybyś spełnił warunki w dwóch albo i trzech kategoriach, to otrzymasz bonus o wyższej wartości. Na zwolnione w ten sposób miejsce w drugiej/trzeciej kategorii wejdzie uczestnik, który zajął kolejne miejsce w danej kategorii.

Karty do wykorzystania w Black Red White stracą ważność 31 maja 2023 r., a te do Media Expert 31 maja 2025 r.

Bony do Zalando.pl będą ważne bezterminowo. W celu ich realizacji trzeba się zarejestrować lub zalogować na zalando.pl, następnie wejść w zakładkę Moje karty upominkowe i saldo, wpisać kod otrzymanego vouchera i kliknąć Zrealizuj, a jego wartość zostanie automatycznie dopisana do jego salda. Uczestnik może również wpisać kod bonu podczas samego procesu składania zamówienia. Wówczas jego kwota zostanie odliczona od wartości zakupów.

Vouchery do Allegro będą ważne tylko do 31 grudnia 2022 r., te do Biedronki bezterminowo. Co prawda regulamin mówi o konieczności wykorzystania vouchera na Allegro podczas jednej płatności, ale od pewnego czasu jest już możliwość otrzymania reszty w postaci nowego bonu.

Warunkiem wydania nagrody jest, by w dniu jej przekazywania umowa o kartę kredytową zawarta z Citibankiem nie znajdowała się w okresie wypowiedzenia i "kredytówka" była aktywna.

Nie musisz się martwić kwestiami podatkowymi. W przypadku kina domowego, od którego konieczne jest uiszczenie daniny dla fiskusa, zajmie się tym organizator loterii.

Nagrody umilą jesienne dni

Cieszy nas, że Citi Handlowy powrócił z akcją dla swoich obecnych klientów. Pula nagród jest całkiem okazała, a świadomość, że w loterii będzie nie jeden, ale kilkuset szczęśliwych uczestników, z pewnością zachęca do działania. Duża liczba transakcji z kolei cieszy bank, który otrzymuje prowizje od akceptantów kart płatniczych.

Atrakcyjne nagrody mogą lekko zakręcić w głowie, jednak radzimy zachować rozsądek i zimną krew, bo pewności, że akurat Ty zostaniesz zdobywcą kina domowego lub któregoś z voucherów, nie ma. Pewne jest natomiast, że okres bezodsetkowy się skończy i przyjdzie dzień, w którym będziesz musiał spłacić wydatki poczynione „kredytówką”.

Działaj rozważnie, a my trzymamy kciuki, by ktoś z naszych Czytelników został jednym z laureatów loterii. Powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin oferty "Pokoloruj jesień z kartą kredytowa Citibank"

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.