Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

20 tys. zł na wakacje i vouchery zakupowe - oto nagrody w loterii banku Citi Handlowy!

20 tys. zł na wakacje i vouchery zakupowe - oto nagrody w loterii banku Citi Handlowy!
Źródło: najlepszekonto.pl

Bank Citi Handlowy co kilka miesięcy organizuje dla swoich klientów loterię z atrakcyjnymi nagrodami. Nie inaczej jest i w najnowszej akcji tego typu, odbywającej się pod hasłem "Poczuj lato z kartą kredytową Citibank", która potrwa do 31 lipca 2022 r. Loteria odbywa się w trzech kategoriach; najważniejsze, by wykonać kartą kredytową przynajmniej 10 transakcji bezgotówkowych o wartości min. 20 zł każda. Szczegółowe zasady wydają się na pierwszy rzut oka nieco skomplikowane, ale postaramy się wszystko wyjaśnić w przystępny sposób.

Po pierwsze: uczestnicy

W regulaminie loterii napisano, że mogą brać w niej udział zaproszeni (przez e-mail, sms lub w postaci wiadomości w serwisie transakcyjnym) posiadacze głównych kart kredytowych wydanych przez bank Citi Handlowy. Fakt, że informacja o loterii znajduje się na ogólnodostępnej stronie internetowej Citibanku wskazuje, że jest ona adresowana do wszystkich, którzy mają "kredytówki" tego banku. Wykluczeni z udziału są nierezydenci oraz obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Nie jesteś jeszcze klientem Citibanku? Nie ma przeszkód, byś skorzystał z jednej z trwających obecnie promocji kart kredytowych, a po podpisaniu umowy o "kredytówkę" przystąpił do loterii. Nawet gdybyś nic nie wygrał tym razem, to zgarniesz bonus powitalny i dasz sobie szansę na udział w kolejnych akcjach specjalnych.

Spójrz, co obecnie jest do zdobycia za sięgnięcie po "kredytówkę" Citibanku.

Po drugie: nagrody

W każdej z 3 kategorii, o czym za chwilę, do wygrania są:

  • nagroda główna: bon wakacyjny do serwisu Wakacje.pl o wartości 20 tys. zł;
  • nagroda duża: 20 kart podarunkowych o wartości 1 tys. zł do Intersport (w kategorii nr 1) lub voucherów do serwisu Sun&Snow (w kategorii nr 2) albo do eSky (w kategorii nr 3);
  • nagroda mała: 100 voucherów o wartości 60 zł do Biedronki (w kategorii 1 i 2) lub do Allegro (w kategorii 3).

Po trzecie: kategorie

Jak wspomnieliśmy, rywalizacja o nagrody odbywa się w 3 kategoriach:

Kategoria nr 1: największa liczba transakcji. Jak łatwo się domyślić, kryterium decydującym o przyznaniu nagrody jest wykonanie jak największej liczby transakcji ponad wymagane minimum, które wynosi 10 płatności o wartości przynajmniej 20 zł każda.
W przypadku takiej samej liczby operacji nagrodę otrzyma ten uczestnik, który wykonał transakcje wcześniej. Gdyby i to nie pomogło ustalić kolejności, to decydujące znaczenie będzie miała łączna kwota wydatków.

Kategoria nr 2: największa łączna kwota transakcji. W tej kategorii najważniejsza jest suma wydatków poczynionych kartą kredytową. W drugiej kolejności wzięta zostanie pod uwagę data ostatniej płatności kwalifikującej do otrzymania nagrody (zgarnie ją ten, kto zrobił transakcję wcześniej).

Kategoria nr 3: największy wzrost transakcji. Chodzi zarówno o wzrost liczby płatności, jak i największy procentowy wzrost liczby transakcji ponad wymagane minimum w odniesieniu do średniej miesięcznej z poprzednich 3 miesięcy (od 1 marca do 31 maja 2022 r.). W przypadku uzyskania przez kilku uczestników loterii takiego samego wzrostu, będzie decydowała data dokonania ostatniej płatności kwalifikującej do zdobycia bonusu (nagrodę otrzyma ten, kto wykonał transakcję wcześniej), a w dalszej kolejności wartość wydatków kartą (bonus trafi do tego, kto wydał więcej).

Po czwarte: co zrobić, by zdobyć los?

Niewiele, wystarczy aktywne korzystanie z posiadanej karty kredytowej wydanej przez bank Citi Handlowy.

Krok 1
Krok 1

Do 31 lipca 2022 r. przystąp do loterii, wypełniając formularz uczestnictwa i akceptując jej regulamin.

Oczywiście nie ma sensu zwlekać z tą czynnością – im szybciej tego dokonasz, tym więcej będziesz miał czasu na realizowanie transakcji.

Krok 2
Krok 2

Aktywnie korzystaj z karty kredytowej - wymagane minimum, byś został sklasyfikowany w tej akcji specjalnej, to 10 transakcji bezgotówkowych po min. 20 zł każda.

Każda kolejna płatność bezgotówkowa na kwotę min. 20 zł zwiększa Twoje szanse na wygranie w jednej z kategorii.

Informacja
Informacja

Czekaj na wiadomość, że jesteś laureatem jednej z nagród.

Bank poinformuje uczestników o znalezieniu się w gronie laureatów w ciągu 10 dni roboczych od daty zakończenia loterii. Wiadomość zostanie przesłana w serwisie bankowości internetowej Citibank Online.

Nagroda
Nagroda

Nagrody będą przesłane w terminie do 10 dni kalendarzowych od daty potwierdzenia przyznania nagrody w wiadomości w serwisie bankowości internetowej Citibank Online.

To też musisz koniecznie wiedzieć

Do zestawienia decydującego o przyznaniu nagród zostaną ujęte tylko transakcje bezgotówkowe. Płatności gotówkowe (w tym wypłaty Blikiem) i zwrócone nie spełnią wymagań regulaminu. Podobnie operacje szczególne, do których należą m.in. te związane z grami hazardowymi, przekazami pieniężnymi.

W loterii możesz wygrać tylko jedną nagrodę. Gdybyś spełnił warunki w dwóch albo i trzech kategoriach, to otrzymasz bonus o wyższej wartości. Na zwolnione w ten sposób miejsce w drugiej/trzeciej kategorii wejdzie uczestnik, który zajął kolejne miejsce w danej kategorii.

Karty do wykorzystania w Intersporcie (2 x 500 zł) stracą ważność 31 lipca 2023 r. Podczas jednej transakcji można płacić kilkoma e-kodami.

W przypadku bonów Sun & Snow środki można wykorzystać do 1 lipca 2024 r., jednak w przypadku płatności na niższą kwotę różnica nie będzie zwrócona klientowi. Podobna zasada obowiązuje dla voucherów eSky, które są ważne do 30 września 2023 r. na podróże, które kończą się do tejże daty (rezerwacji biletu lotniczego można dokonać tylko telefonicznie).

Bony do Allegro będą ważne tylko do 31 grudnia 2022 r., te do Biedronki bezterminowo.

Co prawda regulamin mówi o konieczności wykorzystania vouchera na Allegro podczas jednej płatności, ale od pewnego czasu jest już możliwość otrzymania reszty w postaci nowego bonu.

Warunkiem wydania nagrody jest, by w dniu jej przekazywania umowa o kartę kredytową zawarta z Citibankiem nie znajdowała się w okresie wypowiedzenia i "kredytówka" była aktywna.

Nie musisz się martwić kwestiami podatkowymi. W przypadku skuterów, od których konieczne jest uiszczenie daniny dla fiskusa, zajmie się tym organizator loterii.

Nagrody na wakacje

Cieszy nas, że Citi Handlowy powrócił z akcją dla swoich obecnych klientów. Pula nagród jest całkiem okazała, a świadomość, że w loterii będzie nie jeden, ale kilkuset szczęśliwych uczestników, z pewnością zachęca do działania. Duża liczba transakcji z kolei cieszy bank, który otrzymuje prowizje od akceptantów kart płatniczych.

Atrakcyjne nagrody mogą lekko zakręcić w głowie, jednak radzimy zachować rozsądek i zimną krew, bo pewności, że akurat Ty zostaniesz zdobywcą bonu na Wakacje.pl lub któregoś z voucherów, nie ma. Pewne jest natomiast, że okres bezodsetkowy się skończy i przyjdzie dzień, w którym będziesz musiał spłacić wydatki poczynione „kredytówką”.

Działaj rozważnie, a my trzymamy kciuki, by ktoś z naszych Czytelników został jednym z laureatów loterii. Powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin loterii „Poczuj lato z kartą kredytową Citibank”

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.